کدام مارک تلویزیون بهتر است ؟ سونی یا ال جی یا سامسونگ یا پاناسونیک یا شارپ یا فلیپس یا هایسنس یا …

کدام مارک تلویزیون بهتر است ؟ سونی یا ال جی یا سامسونگ یا پاناسونیک یا شارپ یا فلیپس یا هایسنس یا …

بهترین مارک تلویزیون یا بهترین تلویزیون ها بر اساس مارک و برند 2017 (96) : در این مطلب که در تابستان 1396 بروزرسانی شده است سعی می کنیم به بررسی مارک تلویزیون ها بپردازیم و ببینم کدام برند تلویزیون بهتر است.در این پست نمی خواهیم از برند خاصی طرفداری کنیم و اگر در بعضی جا ها به برند خاصی امتیاز می دهیم به خاطر برتری ان به نسبت سایر شرکت های تولید کننده ی تلویزیون ها می باشد.

بهترین مارک تلویزیون

 

برند یا مارک‌

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از برند ها به چشم میخورند که در اولین نگاه اصلا آشنا نیستن ولی با دقت در محصول میبینیم بظاهر بیکیفیت هم نیستن که دو دلیل میتونه داشته باشه

1 .آگاهی کم ما نسبت به برند های معروف و با کیفیت در هر عرصه ای بویژه عرصه مورد بحث ما یعنی تلویزیون های هوشمند که بعضا بسیار هم باکیفیت و گران و معتبر هستند اما بدلایلی در کشور ما در دسترس نیستند و یا …

2 .محبوبیت کم آنها با توجه به تولیدات و دلایل گوناگون که در چشم و دیدگان جهان از آنها یادی نمیشه مثل برند آلمانی Loewe 

اما ما اینجا قصد معرفی بهترین محصولات از برند های محبوب و معروف رو که شناخت کامل از افتخارات و کیفیت آنها دارید رو داریم پس با ما باشید …

بهترین انتخاب

با توجه به تنوع بسیار زیاد مارک ها ی متفاوت امروزی ،خرید یک تلویزیون جدید همیشه کار دشواری است . همیشه امر انتخاب برند تلویزیون نه تنها برای خریداران بلکه برای فروشندگان تلویزیون ، تولیدکنندگان ومنقدین کار بسیار پیچیده ای است.

حالا باید بین هزارن تلویزیون انتخاب هاب خودمان را چنان محدود کنیم که به تلویزیون مورد نظر خودمان برسیم چون در غیر این صورت سرگردان می شویم یکی از این محدودیت ها انتخاب برند تلویزیون می باشد که شما می توانید با انتخاب بند مورد نظرتان 50 درصد راه را بروید پس مسلما برند تلویزیون بسیار مهم است این مطلب شاید کامل کامل نباشد و روز به روز مطالبی به ان اضافه می شود.

اما برای کسانی که زیاد وقت ندارند تا مارک تلویزیونشان را انتخاب کنند  در زیر جدولی را آماده کرده ایم که بررسی کلی مارک ها می پردازیم و شما می توانید به بهترین نحو مارک تلویزیونتان را انتخاب کنید.

به همین خاطر تصمیم گرفتیم یک راهنمای خرید تلویزیون اعم از نظرات کارشناسی و نظرات کاربران تدوین کنیم تا بخشی از پیچدگی ها را ساده کنیم و در تصمیم گیری به شما کمک کنیم.

[table “36” not found /]

بازار

یک برند و یک مارک خوب و ارزشمند و موفق زمانی میتواند به این عنوان دست یابد که بازار خوبی داشته باشد و لازمه آن هم جلب توجه و جذب مشتری هست حالا به هر صورتی که ممکنه و بعد از اون چیزی که باعث تداوم و حفظ بازار آن میشه رضایت مشتری و کیفیت محصولات هست

در اینجا جدولی رو میتونید ببینید که نشان دهنده سهم هر یک از کمپانی ها و برند های صاحب نام این صنعت در بازار جهانی را نشان میدهد …

آخرین بروزرسانی در تابستان ۹۶

نکته 

در این لیست ها و ترتیب ها ، به ترتیب اولین رتبه توضیح کامل مارک و معرفی محصولات

رتبه دوم هر بخش توضیح کوتاه و معرفی چند محصول مرتبط 

رتبه ۳ و بعد آن هم فقط ذکر میشوند 

 

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ قیمت

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

اگر بخواهیم مارک تلویزیون ها را از لحاظ قیمت بررسی کنیم باید بگوییم که تلویزیون های ال  ای دی ال جی به نسبت سایر برندهای دیگر حرف اول را می زنند . البته امر قیمت یک مسئله ی حیاتی است و نمی توان به این آسانی نظر داد اما با در نظر گرفتن امکانات و کیفیت تصویر و صدا مدل های مشابه می توان به این نتیجه رسید و بهترین مارک تلویزیون ها را از لحظ قیمت به صورت زیر سورت کرد :

در این لیست ترتیب بهترین ها بر اساس تنها قیمت آنها نمیباشد بلکه با نسبت کارایی به قیمت لیست تشکیل شده است

1 – ال جی | LG

LG Electronic’s

در مورد شرکت ال جی و فعالیت آن در ضمینه تلویزیون های هوشمند باید گفت که پیشرفت چشمگیری از آن در طی این چند سال دیده شد، یعنی از وقتی که این شرکت تصمیم به ریسکی بزرگ گرفت و در سال ۲۰۱۳ بر روی تکنولوژی OLED کار کرد و تمام سعی خود را گذاشت تا با تمام مشکلات و تقص های این پنل مبارزه کند و به بهترین نحو ممکن آن را ارائه دهد .

در سال ۲۰۱۵ با اولین مدل های بسیار موفق آن مثل ec970 و ec930 آشنا شدیم که از تکنولوژی پنل اولد با ساختار SRGB بکار رفته در آن مواجه شدیم که بسیار محبوب و موفق هم شد و همانطور که بتوانید ملاحظه کنید بهترین تلویزیون های این ۲سال اخیر به اولد های صاحب نام این شرکت تعلق گرفته اند و مقام و از سایر رقبا ربوده اتد و با قدرت میتوان از آنها با نام بهترین یاد کرد.

امسال نیز مستثنا نیست و به شکلی بسیار قویتر اولد های امسال الجی قدرتمند و شگفت انگیز هستند . حتی امسال شرکت الجی تکنولوژی جدید و انحصاری با نام نانوسل وارد تلویزیون های پرچمداره غیر اولد خود کرده که خالی از لطف نیستن.

ویژگی های تلویزیون های LG

( LG | Lucky-Goldstar) تلویزیون های زیادی را در هر سال عرضه می کند، احتمالا بیش از هر کمپانی دیگری. و اکثر آنها ارزان هستند، اما در مقایسه با رقابتشان، به ندرت ارزش خوبی دارند. در طول چند سال گذشته، LG به خاطر تلویزیونهای LCD OLED و IPS شناخته شده اش بسیار محبوب شده است. OLED های آنها به خصوص برای اولین بار از نوع تکنولوژی انحصاری خود به طور گسترده ای توزیع شده و قابل توجه است

ویژگی های LG نسبت به سایرین، مزایا و معایب

بهترین تلویزیون های ال جی OLED ها هستند و بزرگترین نقش تاثیرگذار این بازار هستند. تلویزیون های OLED از تولید کنندگان دیگر هنوز هم از قطعات خوب LG برای تلویزیون خود استفاده می کنند.


+ زاویه دید بزرگ و وسیع هر دو تلویزیون های LED و OLED به طور کلی دارای زاویه دید بسیار خوبی هستند.
+ پلت فرم بسیار هوشمند WebOS 3.5 همچنان بهترین پلتفرم هوشمند در سال 2017 است.


– کنتراست ضعیف به جز مدل های OLED بالارده، اکثر تلویزیون های ال جی دارای مشکل عمق سیاه و سفید و به همین دلیل کیفیت تصویر متوسط است.
– یکنواخت خاکستری ضعیف. ال جی های LED اغلب از یکنواختی بدتر نیز بهرهمند هستند.
– ارزش ضعیف محصولات آنها اغلب در مقایسه با رقبایشان که تقریبا دارای طراز عجیب و غریب هستند و در نتیجه در بررسی ها به ندرت توصیه می شود.

تلویزیون های ال جی هوشمند

LG دارای یک سری ویژگی بزرگ است که همه چیز را از تلویزیونهای ارزان قیمت و کوچک با رزولوشن پایین تا OLED های بسیار بالارده پوشش می دهد. متن اول مربوط به مدل تلویزیون است، متن دوم در شماره مدل خود مربوط به سال انتشار و معمولا، هر چه تعداد آن بالاتر باشد، محدوده قیمت نیز بالاتر است.

مدل S * = Premium LED
* J = 2017
* H = 2016
* F = 2015
U * = 4K
L * =1080p

مثلا:

2017 OLED = بالارده ترین مدل الجی C7
SJ8500 = 2017 تلویزیون LED با کیفیت بالا
UH8500 = 2016 4K تلویزیون متوسط
LF5500 = 2015 HDTV ضعیف

پلتفورم هوشمند ال جی

پلتفرم هوشمند وبسایت ال جی در طول سالها تغییر چندانی نداشته است، اما این پلتفورم خیلی خوب است. چند سال پیش، این سیستم عامل بهترین بود و تک بود. در حالیکه رقابت از آن به بعد سخت تر شد، به روزرسانی های افزایشی و جلا دادن های ال جی به آن، آن را در بالاترین سطح ممکن در بین پلتفورم ها قرار داد. در حالی که به نظر بسیار شبیه نسخه ای است که برای اولین بار راه اندازی شد،این سیستم عامل بسیار پایدار و پاسخگو است و احتمالا یک پلتفرم هوشمند بسیار راضی کننده است که به نقطه ای ثابت در حفظ حالت خود رسیده یعنی به بلوغ رسیده و از هر نظر حالا کامل است.

در این مطلب قصد داریم تا شمارا به ترتیب با ۷ تا از بهترین تلویزیون های ال جی آشنا کنیم …

در این مطلب از نام بردن مدل های بسیار گران و غیر عادی و ناموجود صرفه نظر شده

در صورت موجود شدن و بررسی مدل های بهتر و جدید سریعا مطلب بروزرسانی میشود

در اینجا اولین رنکینگ به ال جی تعلق میگیره زیرا در هر بازه سایزی و قدرتمندی ، ال جی محصولات بسیار ارزشمند به نسبت قیمت ارائه میکنه که در سال ۲۰۱۵ ۲۰۱۶ به اوج خودش رسید و امروز نیز به امید تکرار آن رویداد هستیم و قطعا ال جی ما رو سرافکنده نمیکنه زیرا امسال نیز دست پر وارد رقابت در بهترین ها شده است …

چندی از بهنرین های ال جی و لیست بهنرین های ال جی رو در اینجا میتوانید مشاده کنید : 

بهترین LED های ارزانقیمت و بسیار عالی در سایز های مختلف ال جی :

40-43″

تلویزیون ال جی UH750

تلویزیون ال جی UJ752

 

49-50″

تلویزیون ال جی UH850

تلویزیون ال جی UH770

تلویزیون ال جی UH750

تلویزیون ال جی UJ752

55″

تلویزیون ال جی UH850

لیستی از بهترین تلویزیون های ال جی با نمره اختصاصی :

در این جا ما لیستی از بهنرین تلویزیون های ال جی بر حسب امتیازی که آنها تعلق گرفته قرار میدیم که از وبسایت نقد و بررسی بسیار محبوب Rtings برای شما آورده شده 

ترتیب بر اساس مدل های جدیدتر هست و امتیاز آنها نیز گویای کیفیت آنهاست 

در باقی برند ها نیز به همین منوال

بهترین تلویزیون ها

تلویزیون های ال جی حتی اولد های آن با اینکه چند ساله لقب بهترین تلویزیون سال رو با خود یدک میکشند باز قیمت مناسب تری را به سایرین ارائه میدهند …

 

2 – سامسونگ | SAMSUNG

سامسونگ با در دست داشتن سهم عظیمی از بازار تلویزیون شاید خیلی سخت باشد که در این رتبه بجای اول قرار میگیرد اما با خراب کاری امسال 2017 سامسونگ در پرچمدار های خود و قیمت نامعقول آنها و برخی کالاهای دیگر آن با تفاوت ها و پیشرفت های اندک نسبت سال های قبل خود باعث شد آنرا در رتبه دوم مناسب ببینیم چون عملکرد سامسونگ جدا تا به امروز تحسین برانگیز بوده و هست اما امسال متاسفانه رقبای آن بسیار قیویتر از سامسونگ در تمامی مراحل و طبقات حاظر شدند و یک خورده امسال سامسونگ نقش کمرنگ تری را در بازار به احتمال قوی به خودش میبینه …

با این از بهنرین تلویزیون های آن در سایز های متفاوت و قیمت رقابتی میتوان به مدل های زیر اشاره داشت …

40-43″

تلویزیون سامسونگ KU7000

تلویزیون سامسونگ MU7000

49-50″

تلویزیون سامسونگ KU7000-7500

تلویزیون سامسونگ KU7350

تلویزیون سامسونگ MU7000

تلویزیون سامسونگ MU8000

تلویزیون سامسونگ KU7970

55″

تلویزیون سامسونگ KS9500

تلویزیون سامسونگ KS9500

تلویزیون سامسونگ MU9000

تلویزیون سامسونگ MU8000

تلویزیون سامسونگ KU7000-7500

تلویزیون سامسونگ KU7350

تلویزیون سامسونگ MU7000

تلویزیون سامسونگ KU7970

3 – شارپ | SHARP

4 – سونی | SONY

5 – پاناسونیک | PANASONIC

6 – فلیپس | PHILIPS 

و …

 

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ کیفیت تصویر

بهترین مارک تلویزیون

مقوله کیفیت تصویر بسیار پیچده است چون شامل گزینه های زیادی می شود از جمله  زاویه دید ،پشتیبانی از رنگ خاکستری و مشکی ،رفرش ریت ،کنتراست،گاما  و… می شود . ممکن است تلویزیون سامسونگ رنگ مشکی را به نسبت سونی بهتر نشان دهد اما سونی زاویه دید بهتری دارد. و برای مثال امسال 2017 که کاملا بازی برگشت و سونی در تمامی استاندارد ها و ارائه کیفیت پنل رتبه نخست را از آن خود کرد با اینکه اولد های پرچمدار ال جی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار مباشند اما سونی امسال در تمام ضمینه ها چه اولد جه LED و چه بالارده و میان رده بهترین را ارائه داده است پس می توان بهترین مارک تلویزیون ها از لحاظ کیفیت تصویر را به صورت زیر رده بندی کرد :

1 – سونی | SONY

وقتی حرف از کیفیت پنل و عمر و کیفیت قطعات میشه محاله اسمی از سونی در آن بین برده نشود

سونی یک شرکت بسیار خوش نام و تماما بر پایه و اساس کیفیت و رضایت مشتری و کاربران بنا نهاده شده است.

S.O.N.Y

سونی یک شرکت و کمپاینی ژاپنی اصیل و بسیار با اقتدار در ضمینه صوتی تصویری هست امروزه کمتر کسی هست که در خانه اش حداقل یک دستگاه پلی استیشن نباشه و یا نبوده باشه …

در مقوله تلویزیون نیز سونی هر سال به تلاش های می افزاید و با تلاش و کوشش مهندسان و کارشناسان بسیار متجرب شاهد این هستیم که هرساله دیوایس های بسیار باکیفیتی از سونی به بازار های جهانی ارائه میشود.

اما امسال سونی سنگ تمام گذاشته و برای هر بازه قیمتی و هر رینج تلویزیونی ای یک دیوایس بسیار قدرتمند ارائه داده و معرفی کرده که اگر اول نباشد قطعا در کنار اول قرار میگیرد از اولد باکیفیت اون بگیرید تا بهترین های LED معرفی شده تا به امروز که در این مقاله با انواع بهترین های سونی بترتیب آشنا میشویم و آنهارا ارزیابی میکنیم

ویژگی های تلویزیون های S.O.N.Y

تلویزیون های سونی به طور کلی یک انتخاب کاملا امن هستند. آنها تمایل دارند کیفیت تصویر عالی و مقدار خوبی از نسبت قیمت به کارایی داشته باشند. کیفیت ساخت آنها نیز بیشتر از حد متوسط ​​است. مدل های بودجه ای و مقرون بصرفه آنها رقابتی ترین تلویزیون ها نیستند، اما تلویزیون های با کیفیت بالا و به ویژه تلویزیون های متوسط ​​خود را در میان بهترین ها قرار می دهند، البته معمولا با قیمت بالا.

ویژگی های SONY نسبت به سایرین، مزایا و معایب

بهترین تلویزیون های سونی نیز مانند الجی OLED ها هستند ولی بزرگترین نقش تاثیرگذار این بازار را LED های صاحب نام این کمپانی برعکس ال جی دارا هستند. تلویزیون های OLED سونی از قطعات خوب LG برای تلویزیون خود استفاده می کنند.

مزایا


+ مدیریت خوب حرکت و موشن سونی، به عنوان یک شرکت صوتی تصویر و سازنده تلویزیون های بالارده، پیشگام در ویژگی های حرکت و موشن هندینگ است و آنرا به بهترین نحو ممکن نشان می دهد. آنها معمولا بهترین حد اشباع از بهترین قابلیت ها را دارند و اکثر تلویزیون های آن یک ویژگی فلیکر تصویر برای افزایش وضوح در حرکت دارند.
+ بزرگنمایی هوشمند عالی، حتی مدل های ارزان قیمت، بهتر از حد متوسط ​​هستند، زمانی که به ارتقاء محتوای کم حجم با وضوح پایین تر به وضوح 4K میپردازند.

معایب


– امکانات هوشمند تنبل، در حالی که خود تلویزیون آندروید بد نیست، بلکه کندی آن است که در مارک های دیگر رایج است، تلویزیون های سونی در حالی که از ویژگی های خود در حال استفاده باشند، مستعد کاهش سرعت معمول هستند.
– قیمت بالا. تلویزیون های سونی اغلب با قیمت بالاتر در رده خود قرار می گیرند.

تلویزیون های سونی هوشمند

بهترین تلویزیونهای هوشمند سونی
مجموعه تلویزیونی سونی از تلویزیونها وسیع ترین نیست. تمرکز آنها به طور عمده در مدل های میان رده و بالا پایان است. آنها برخی از تلویزیون های بودجه را ارائه می دهند، اما آنها نشان داده اند که بسیار خوب است،

* E = 2017

* D = 2016

* C = 2015

* B = 2014

مدل های بودجه با “KDL” آغاز می شود. بقیه محدوده سونی با XBR آغاز می شود. اولین رقم در کد اندازه آن میباشد، 3 تای آخر گویای مدل هستند. هرچه شماره مدل بالاتر باشد، گران تر خواهد بود. به عنوان مثال، XBR55X900E یک مدل 55 اینچ با وضوح بالا 2017 است، در حالی که KDL32W600D مدل 2016 32 اینچ بود.

پلتفورم هوشمند سونی 2017

اگر تا به حال از تلفن یا رایانه لوحی Android استفاده کرده اید، شما خودتان را بسیار آشنا با اینترفیس این پلتفورم پیدا میکنید و براحتی از آن سردرمیاورید. این پلتفورم باکیفیت ترین و سریعترین موجود نیست، اما ویژگی آن بسته بندی شده و تعامل خوبی با دستگاه های تلفن همراه ایجاد می کند و دسترسی به محتوای بسیار سریع تر را فراهم می کند. در حالی که رابط کاربری خود تغییر زیادی نداشته است، عملکرد آن به تدریج در طول سال ها به نقطه ای رسید که کمی بیشتر میتوان با آن بعنوان یک پلتفورم تلویزیون کنار آمد

بهنرین تلویزیون های از نظر در سایز های بسیار متنوع به ترتیب عبارت است از ؟

43″

تلویزیون سونی X8000D

49″

تلویزیون سونی X900E

55″

تلویزیون اولد سونی A1E

تلویزیون سونی X930E

65″

تلویزیون اولد سونی A1E

تلویزیون سونی Z9D

75″

تلویزیون سونی X940E

77″

تلویزیون اولد سونی A1E

 

لیستی از بهترین تلویزیون های سونی :

بهترین تلویزیون های سونی / SONY

سونی با توجه به کیفیت باور نکردنی عالیه محصولاتش امسال یعنی 2017 شاهکار کرده و بهترین تلویزیون های LED رو در هر سایزی وارد بازار جهانی کرده و امسال بسیار قدرتمند عمل کرده با سری تیوی های E …

بهترین تلویزیون ها

….

2. ال جی | LG

الجی حتی میشد و میتوانستیم براحتی آنرا در رتبه ۱ قرار دهیم اما دلیل اینکار ما این بود که برداشت از بهترین کیفیت تنها مربوط به سایز و نوع خاصی از تلویزیون های یک شرکت و برند نباشه وایلا اولد OLED های ال جی باکیفیت ترین پنل های بین تلویزیون هارو دارا هستند اما فقط پرچمدار ها و گران قیمت های آن و بالای ۵۵ اینچ ….

بهترین تلوزیون های باکیفیت ال حی در سایز های متنوع عبارت است از :

43″

تلویزیون ال جی UH750

49″

تلویزیون ال جی UH850

55″

تلویزیون ال جی C7 OLED

65″

تلویزیون ال جی G7 OLED

77″

تلویزیون ال جی W7 OLED

 

3. سامسونگ | SAMSUNG

4- پاناسونیک | PANASONIC

5- شارپ | SHARP

6- توشیبا | TOSHIBA

7- تی سی ال | TCL

و ….

…..

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ کیفیت صدا

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

امروزه کیفیت صدای تلویزیون زیاد کاربران را راضی نخواهد کرد و اکثر به دنبال سینما خانگی هستند.اما در کل شما می توانید در تلویزیون های همرده به نتیجه زیر برسید و بهترین مارک تلویزیون از لحاظ کیفیت صدا را مانند زیر مرتب کرد :

1- ال جی | LG

LG-HARMAN / KARDON

اسنفاده از پیشرفته ترین سیستم های صوتی در بهنزین تلویزیون های این برند اعم از Oled و LED های آن که واقعا از کیفیت ستودنی ای برخوردار میباشند .

LG Electronics (LG)l اعلام کرد که با Harman / Kardon® همکاری می کند تا تکنولوژی صوتی پیشرفته ای را که در دو مدل OLED TV و پنج تلویزیون ULTRA HD آن به کار گرفته شود اعلام کرد. انتظار می رود سیستم ULTRA Surround، یک سطح غوطه وری بیننده را که قبلا تنها در سینماها یافت می شد شگفت زده کند، و با کیفیت تصویر تحسین شده ال جی تکمیل هم شده است.

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

 

Harman / Kardon®

Harman / Kardon®، یکی از معتبر ترین نام ها در صنعت صوتی، با همکاری مهندسان LG برای ایجاد یک سیستم صوتی و بلندگو کار می کند که می تواند صدای بدون خطا را با باس عمیق و عریض همراه با باند گسترده ارائه دهد. ULTRA Surround صوتی را با وفاداری شگفت انگیز به نمایش می گذارد و بیننده ها را در مرکز صدای گسترده ای که پخش می کند به شگفتی رها میکند.

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

سیستم ULTRA Surround، طراحی شده برای ارائه تجربیات واقعا سینمایی، دارای برد بسیار بالایی است و با دقت استثنایی صدا را متعادل می کند. همچنین دارای یک پهنای باند وسیع و خروجی قدرتمند است. این سیستم برای ارائه کیفیت با دقت بالا،  است که به معنای واقعی کلمه عالیست،منجر به ایجاد تجربه قابل ملاحظه ای بیش از متوسط ​​تلویزیون های صفحه تخت دیگر میشود.

ULTRA Surround

تکنولوژی ULTRA Surround یک کیفیت سه بعدی برای صوتی را فراهم می کند که چیزی جز طلسم نیست. تکنولوژی پیشرفته با بهره گیری از الگوریتم پیشرفته ای برای تولید صداهای حیرت انگیز و واقعی است. بیرون دهنده صوتی این دیوایس صدا را در جهات مختلف توزیع می کنند، متعادل کردن صداهای پیشین و پس زمینه برای مطابقت با عمل روی صفحه در حالی که گفتار نیز کاملا واضح است. برای مثال، در یک صحنه بارانی سنگین، بینندگان احساس می کنند که قطره ها در اطرافشان فرو می ریزند، اما هنوز هم می توانند به وضوح صدای مکالمه و ریز ترین صداهای محیط را با شدت زیاد حس کنند و بشنوند.

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

ULTRA Surround علاوه بر صفحه نمایش ال جی، صفحه نمایش بزرگ و صفحه نمایش بزرگ الجی، علاوه بر این، گسیل صوتی، توزیع صدا و هدایت چند جهته را ارائه می دهند که به راحتی از تجربه تئاتر پشتیبانی می کنند. نتایج اغراق آنیز، القاء لبخند و فوق العاده هیجان انگیز است. جدید تلویزیون ULTRA HD HD و تلویزیون OLED با استاندارد ULTRA Surround جدید برای مصرف کنندگان که می خواهند تجربه تلویزیون نهایی را با کیفیت هرچه تمام تر داشته باشند.

In-kyu لی، معاون ارشد و رئیس بخش تلویزیون در شرکت سرگرمی الجی الجی الکترونیک گفت: “تقریبا در هر تجربه سرگرمی حماسی ترکیبی از یک عنصر شنیداری قدرتمند با تصاویر دیدنی و جذاب است.” Harman / Kardon و LG برای ایجاد جذابیت و حرکت بینندگان، سیستم صدای فوق العاده قدرتمند خود را با هم ترکیب کرده اند که بتواند با کیفیت تصویر برتر ما مطابقت داشته باشد و در فریم های براق و بلند از تلویزیون های حق بیمه ما مطابقت داشته باشد.

مایکل ماوسر

مایکل ماوسر، رئیس بخش هارمن، گفت: “ما بسیار خوشحالیم که در این پروژه شرکت کرده و برای کمک به انقلابی در کیفیت صدا تلویزیونهای نسل بعدی پدیدار گشتیم.” “آیا تماشای فیلم های حماسی، برنامه های ورزشی سریع و یا سایر سرگرمی های ویدئویی، مصرف کنندگان امروز مستحق یک تجربه صوتی فراگیر است که با تصاویری خیره کننده مطابقت دارد. با هم، LG و Harman / Kardon این تجربه را ارائه خواهند کرد. “

از بهترین های ال جی در ضمینه استفاده از این تکنولوژی میتوان به :

43″

تلویزیون ال جی UH750

49″

تلویزیون ال جی UH850

55″

تلویزیون ال جی C7

65″

تلویزیون ال جی G7

77″

تلویزیون ال جی W7 

لیستی از بهترین تلویزیون های دارای این قابلیت که کاملا همگام با کیفیت تصویز مدل ها رتبه شده اند 

 

بهترین تلویزیون ها

 

2- سونی | SONY

3- سامسونگ | SAMSUNG

3- فلیپس | PHILIPS

4- پاناسونیک | PANASONIC

5- شارپ | SHARP

….

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ امکانات

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

امکانات شامل سه بعدی ،اسمارت ،ارتقا ،تصویر در تصویر ،اچ دی آر ،کاهنده موضعی ، گیرنده ها ،  پورت هایی ورودی و خروجی و….می تواند باشد.که می توان بهترین مارک تلویزیون ها را از لحاظ امکانات به صورت زیر مرتب سازی کرد:

1- ال جی | LG

تلویزیون های ال جی اغلب و غالبا دارای امکانات بسیار متنوعی هستند و در قالبی ارزان قیمت مجموعه ای از امکانات متنوع در اختیار کاربر قرار میگیرد 

کنترل از راه دور جادویی LG در مدل های بالاتر، قابلیت کنترل نقطه و کلیک روی حرکت را نیز فراهم می کند که باعث می شود حرکت در منوها بسیار ساده باشد. این کوچکترین ریموتی نیست که ما دیده ایم، اما از نظر زیبایی مجسمه سازی شده و بسیار راحت است.

بسیاری از دکمه های بیشتر در این ریموت از ریموت موجود برای سامسونگ وجود دارد، اما آنها به وضوح برچسب گذاری شده اند و سریعتر از راه دور استفاده می شوند  – بدون آموزش یا کتابچه راهنمای مورد نیازی.

این ریموت کمی پلاستیکی تر از چیزی است که گفته می شود، کنترلر های جدید تمام فلزی بر روی تلویزیون QLED سامسونگ یا نوع فلزی ریموت سونی، اما هنوز هم این ریموت احساس خوبی در دست دارد.

Web OS

تلویزیون های LG WebOS از تمامی فرمت های اصلی از طریق پخش USB پشتیبانی می کنند و این کار را بدون هیچ گونه اشکال بزرگ انجام می دهند. فایل های 4K HDR به سادگی، حتی در فرمت های رمزنگاری بیشتر مورد نیاز است. مدل های OLED برای یک تجربه مشاهده تصویر متحرک عالی می سازند.

تلویزیون های WebOS که با “جادویی از راه دور” LG ارائه می شوند کنترل صدا دارند. یک دکمه میکروفون بزرگ در مرکز راه دور وجود دارد که یک بار فشار داده شده، رابط کاربری جستجو را مطرح می کند. این برای جستجوی محتوای مفید است زیرا از طریق بسیاری از برنامه های شما می گذرد و به شما امکان می دهد حتی برای بازیگران جستجو کنید. متاسفانه هر چند، این کنترل عمیق در تنظیمات ندارد، مانند آنچه که در تلویزیون سامسونگ پیدا می کنید، بنابراین شما نمی توانید روشنایی را بدون ترک آنچه که مشاهده می کنید تنظیم کنید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که تلویزیون را خاموش کنید و صدا را تنظیم کنید.

ویژگی دیگری که با میکروفون در راه دور همراه است، قابلیت تنظیم بلندگوهای تلویزیون به اتاق شما است. در تنظیمات صدا، ویژگی “تنظیم صدا سحر و جادو” را فعال کنید و از طریق فرآیند کالیبراسیون انجام دهید. ما متوجه شدیم که این ویژگی به میزان قابل توجهی به کیفیت صدا کمک کرده است و قطعا یک ویژگی قابل توجه است.

ال جی بدون شک محصولاتی با صفحه نمایش OLED ارائه می دهد. تکنولوژی در حال حاضر کاملا بالغ است و کاملا مطمئنا برای اکثر مردم بهترین است. متأسفانه، این توانایی ها بقیه محدوده تلویزیون را منعکس نمی کنند. در حالی که هر تلویزیون هوشمند LG با پلت فرم عالی WebOS خود بسته بندی می شود، عملکرد صفحه نمایش اغلب بسیار دلخواه است. آنها دارای زاویه دید ثابت هستند، اما این به هزینه کیفیت تصویر متوسط ​​در یک اتاق تاریک می آید. ممکن است برخلاف پیشنهادات OLED خود، ممکن است بگوییم.

پلتفورم هوشمند ال جی

پلتفرم هوشمند وبسایت ال جی در طول سالها تغییر چندانی نداشته است، اما این پلتفورم خیلی خوب است. چند سال پیش، این سیستم عامل بهترین بود و تک بود. در حالیکه رقابت از آن به بعد سخت تر شد، به روزرسانی های افزایشی و جلا دادن های ال جی به آن، آن را در بالاترین سطح ممکن در بین پلتفورم ها قرار داد. در حالی که به نظر بسیار شبیه نسخه ای است که برای اولین بار راه اندازی شد،این سیستم عامل بسیار پایدار و پاسخگو است و احتمالا یک پلتفرم هوشمند بسیار راضی کننده است که به نقطه ای ثابت در حفظ حالت خود رسیده یعنی به بلوغ رسیده و از هر نظر حالا کامل است.

ال جی 2018 و 2017

بهترین های ال جی در سایز های مختلف :

43″

تلویزیون ال جی UH750

49″

تلویزیون ال جی UH850

55″

تلویزیون ال جی C7 OLED

65″

تلویزیون ال جی G7 OLED

77″

تلویزیون ال جی W7 OLED

لیست بهترین های ال جی :

بهترین تلویزیون ها

….

2- سامسونگ | SAMSUNG

سامسونگ را میتوان براحتی در رتبه دوم این لیست قرار داد زیرا که تمامی محصولات این کمپانی کاملا باکیفیت و با امکانات کامل ارائه میشوند.

پلتفورم تلویزیون های سامسونگ هم از تایزن هست پلتفورم جواب پس داده و رضایت بخش میباشد 

کیفیت صدا و کیفیت ساخت طراحی و امکانات جانبی و قابلیت های نمایشگر تکنولوژی های بکار رفته همگی در سطح عالی قرار میگیرند تا شما با یک برند خوش نام و بسیار مطمئن در این حیطه روبه رو باشید .

پلتفورم هوشمند سامسونگ 2017

در مراحل ابتدایی تلویزیون های هوشمند، سامسونگ وقتی که به عملکرد و ویژگی های هوشمند و انحصاری خود رسید، رهبر و صاحب آن بود. این به این معنی نیست که آنها بسیار خوب بودند، زیرا چند سال طول میکشد تا سیستم عاملهای هوشمند تلویزیون بتوانند چیزی را که قابل مقایسه با دیوایس های خارجی است تنظیم کنند. سامسونگ توسط LG WebOS، که در سال 2014 راه اندازی شد، جایگاه اول را سامسونگ به سرعت از دست داد.

سامسونگ در سال 2015 با به روزرسانی پلتفرم خود به Smart Hub بر اساس سیستم عامل Tizen خود پاسخ داد. این یک ارتقاء قابل توجه بود، اما هنوز توان رقابت کامل و دارای صفاتی برتر و بهنر از WebOS نبود. آنها در سال 2017 پلتفرمی را به صورت چهره سازی نیز ارائه داده اند، تغییر پالت رنگ و به روز رسانی قابلیت های کنترل صدای هوشمند که همون دستور صوتی بود.

لیستی از بهترین های سامسونگ در سایز های متنوع :

40-43″

تلویزیون سامسونگ KU7000

تلویزیون سامسونگ MU7000

49-50″

تلویزیون سامسونگ KU7000-7500

تلویزیون سامسونگ KU7350

تلویزیون سامسونگ MU7000

تلویزیون سامسونگ MU8000

تلویزیون سامسونگ KU7970

55″

تلویزیون سامسونگ KS9500

تلویزیون سامسونگ KS9500

تلویزیون سامسونگ MU9000

تلویزیون سامسونگ MU8000

تلویزیون سامسونگ KU7000-7500

تلویزیون سامسونگ KU7350

تلویزیون سامسونگ MU7000

تلویزیون سامسونگ KU7970

 

3- سونی | SONY

4- فلیپس | PHILIPS

5- پاناسونیک | PANASONIC

6- شارپ | SHARP

….

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ کارایی

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

کارایی تلویزیون هم یکی از مهمترین گزینه ها در انتخاب برند تلویزیون است کارایی همان استفاده ی فرد از تلویزیون است که می توان شامل فیلم،فوتبال،بازی ،فیلم اکشن و…باشد و می توان بهترین مارک تلویزیون ها را از لحاظ کارایی به صورت زیر رده بندی کرد :

1- سونی | SONY

سونی .اسمی آشنا در هر جایی که جرف از صوت و تصویر شود قطعا از آن به عنوان بهترین یا حداقل در بهترین ها یاد میشود.

سونی توانسته با سابقه چندین چند ساله خود اطمینان و اعتناد تمام کاربران و کارشناسان و … رو به خود جلب کند زیرا که اجناس و قطعات بکار رفته و تکنولوژی ها و روند و ساخت و کار آنها همیشه باکیفیت ترین حالت  ممکن رو داشته و قطعا میتوان چشم بسته آنرا باکیفیت ترین برند تلویزیون های هوشمند از نظر جنس و قطعات طول عمر و کیفیت ساخت لقب داد .

S.O.N.Y

سونی یک شرکت و کمپاینی ژاپنی اصیل و بسیار با اقتدار در ضمینه صوتی تصویری هست امروزه کمتر کسی هست که در خانه اش حداقل یک دستگاه پلی استیشن نباشه و یا نبوده باشه …

در مقوله تلویزیون نیز سونی هر سال به تلاش های میافزاید و با تلاش و کوشش مهندسان و کارشناسان بسیار متجرب شاهد این هستیم که هرساله دیوایس های بسیار باکیفیتی از سونی به بازار های جهانی ارائه میشود.

اما امسال سونی سنگ تمام گذاشته و برای هر بازه قیمتی و هر رینج تلویزیونی ای یک دیوایس بسیار قدرتمند ارائه داده و معرفی کرده که اگر اول نباشد قطعا در کنار اول قرار میگیرد از اولد باکیفیت اون بگیرید تا بهترین های LED معرفی شده تا به امروز که در این مقاله با انواع بهترین های سونی بترتیب آشنا میشویم و آنهارا ارزیابی میکنیم

ویژگی های تلویزیون های S.O.N.Y

تلویزیون های سونی به طور کلی یک انتخواب کاملا امن هستند. آنها تمایل دارند کیفیت تصویر عالی و مقدار خوبی از نسبت قیمت به کارایی داشته باشند. کیفیت ساخت آنها نیز بیشتر از حد متوسط ​​است. مدل های بودجه ای و مقرون بصرفه آنها رقابتی ترین تلویزیون ها نیستند، اما تلویزیون های با کیفیت بالا و به ویژه تلویزیون های متوسط ​​خود را در میان بهترین ها قرار می دهند، البته معمولا با قیمت بالا.

ویژگی های SONY نسبت به سایرین، مزایا و معایب

بهترین تلویزیون های سونی نیز مانند الجی OLED ها هستند ولی بزرگترین نقش تاثیرگذار این بازار را LED های صاحب نام این کمپانی برعکس ال جی دارا هستند. تلویزیون های OLED سونی از قطعات خوب LG برای تلویزیون خود استفاده می کنند.

مزایا


+ مدیریت خوب حرکت و موشن سونی، به عنوان یک شرکت صوتی تصویر و سازنده تلویزیون های بالارده، پیشگام در ویژگی های حرکت و موشن هندینگ است و آنرا به بهترین نحو ممکن نشان می دهد. آنها معمولا بهترین حد اشباع از بهترین قابلیت ها را دارند و اکثر تلویزیون های آن یک ویژگی فلیکر تصویر برای افزایش وضوح در حرکت دارند.
+ بزرگنمایی هوشمند عالی، حتی مدل های ارزان قیمت، بهتر از حد متوسط ​​هستند، زمانی که به ارتقاء محتوای کم حجم با وضوح پایین تر به وضوح 4K میپردازند.

معایب


– امکانات هوشمند تنبل، در حالی که خود تلویزیون آندروید بد نیست، بلکه کندی آن است که در مارک های دیگر رایج است، تلویزیون های سونی در حالی که از ویژگی های خود در حال استفاده باشند، مستعد کاهش سرعت معمول هستند.
– قیمت بالا. تلویزیون های سونی اغلب با قیمت بالاتر در رده خود قرار می گیرند.

تلویزیون های سونی هوشمند

بهترین تلویزیونهای هوشمند سونی
مجموعه تلویزیونی سونی از تلویزیونها وسیع ترین نیست. تمرکز آنها به طور عمده در مدل های میان رده و بالا پایان است. آنها برخی از تلویزیون های بودجه را ارائه می دهند، اما آنها نشان داده اند که بسیار خوب است،

* E = 2017

* D = 2016

* C = 2015

* B = 2014

مدل های بودجه با “KDL” آغاز می شود. بقیه محدوده سونی با XBR آغاز می شود. اولین رقم در کد اندازه آن میباشد، 3 تای آخر گویای مدل هستند. هرچه شماره مدل بالاتر باشد، گران تر خواهد بود. به عنوان مثال، XBR55X900E یک مدل 55 اینچ با وضوح بالا 2017 است، در حالی که KDL32W600D مدل 2016 32 اینچ بود.

پلتفورم هوشمند سونی 2017

اگر تا به حال از تلفن یا رایانه لوحی Android استفاده کرده اید، شما خودتان را بسیار آشنا با اینترفیس این پلتفورم پیدا میکنید و براحتی از آن سردرمیاورید. این پلتفورم باکیفیت ترین و سریعترین موجود نیست، اما ویژگی آن بسته بندی شده و تعامل خوبی با دستگاه های تلفن همراه ایجاد می کند و دسترسی به محتوای بسیار سریع تر را فراهم می کند. در حالی که رابط کاربری خود تغییر زیادی نداشته است، عملکرد آن به تدریج در طول سال ها به نقطه ای رسید که کمی بیشتر میتوان با آن بعنوان یک پلتفورم تلویزیون کنار آمد.

چندین مدل با کیفیت سونی در سایز های مختلف :

43″

تلویزیون سونی X8000D

49″

تلویزیون سونی X900E

55″

تلویزیون اولد سونی A1E

تلویزیون سونی X930E

65″

تلویزیون اولد سونی A1E

تلویزیون سونی Z9D

75″

تلویزیون سونی X940E

77″

تلویزیون اولد سونی A1E

 

جدول بهترین های سونی :

بهترین تلویزیون های سونی / SONY

سوتی با توجه به کیفیت باور نکردنی عالیه محصولاتش امسال یعنی 2017 شاهکار کرده و بهترین تلویزیون های LED رو در هر سایزی وارد بازار جهانی کرده و امسال بسیار قدرتمند عمل کرده با سری تیوی های E …

بهترین تلویزیون ها
بهترین تلویزیون ها

…..

2- ال جی |LG

ال جی الکترونیک نیز به واسطه رونمایی و سرمایه گذاری عظیم و موفقیت آمیز بر روی پروژه های اولد خود توانسته بسیار بسیار بازی را در بازار به نفع خود پیش ببرد و نسبت به چند سال قبل چندین پله را یکدفعه صعود کرده و حالا یک برند بسیار باکیفیت یا حتی باکیفیت ترین برند ارائه دهنده اولد OLED تیوی ها باشد …

بهترین های ال جی بسته به سایز :

43″

تلویزیون ال جی UH750

49″

تلویزیون ال جی UH850

55″

تلویزیون ال جی C7 OLED

65″

تلویزیون ال جی G7 OLED

77″

تلویزیون ال جی W7 OLED

 

جدول بهترین های ال جی :

بهترین تلویزیون ها

….

3- سامسونگ | SAMSUNG

4- پاناسونیک | PANASONIC

5- فلیپس | PHILIPS

6- شارپ | SHARP

7- توشییا | TOSHIBA

 

 ….

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ طراحی ظاهری

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

از لحاظ طراحی هر برند طراحی خاص خود را دارد به عنوان مثال تلویزیون های ال جی با پایه های کمانی و هفتی و تلویزیون های سونی با طرحی ساده و جذاب  و تلویزیون های سامسونگ با طراحی خمیده جلوه ی خاصی به تلویزیون ها داده اند و نمره به طراحی تلویزیون ها بیشتر سلیقه ای  است اما با میانگین نظر کارشناسان و کاربران می توان مارک ها را مانند زیر رده بندیکرد :

1- سامسونگ | SAMSUNG

SAMSUNG Electronic’s

در مورد سامسونگ و تلویزیون های محبوب و معروفش که در این چند سال بخصوص از سال ۲۰۱۰ به امروز ،این کمپانی بسیار تلاش نمود تا در ضمینه تلویزیون های هوشمند بتواند از بارار قسمت عمده ای را صاخب شود که نتیجه اش قافلگیر کننده بود و این کمپانی در این پروژه توانست چندین سال بهترین و جزو بهترین ها چه از نظر طراحی و کیفیت ساخت بسیار بالا و چه از نظر کیفیت تصویر و تکنولوژی های بکار رفته در آن شود …

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

امسال اما یکخورده وضع سامسونگ روبه راه نیست و در سال 2017 با اینکه تمام تمرکز خود را برای رقابت با بهترین ها در این ضمینه بخصوص رقیب اصلیه اون که چند سال است این امتیاز رو از چنگ سامسونگ نیز درآورده و هم میهنی نیز هستند گذاشت و تکنولوژی های جدید و بسیار تحسین برانگیزی بنام QLED رو به دنیای تکنولوژی معرفی کرد و از آن در بالارده های خود با کیفیتی استثنایی استفاده نمود اما نتوانست آنطور که باید و شاید تعادلی میان قیمت و کیفیت کالا در مقایسه با رقبا ایجاد کند و از گردونه رقابت بهترین ها خارج شد …

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

ویژگی های تلویزیون های SAMSUNG

تلویزیون های سامسونگ، به طور کلی، تلویزیون های بسیار متنوع ای هستند که می توانند کیفیت خوب و تصویر مناسبی را ارائه دهند. ما شروع به انتشار نظرسنجی تلویزیون سامسونگ برای مدل های تلویزیون 2017 کرده ایم و به طور کلی بسیار شبیه به تلویزیون های قبلی با تغییرات بسیار جالب توجه بوده است. بزرگترین تفاوت این است که مدل های بالارده آن مثل سری Q ها میتوانند طیف بسیار گسترده ای از رنگ ها را بنمایش بگذارند و بشدت روشن باشن.

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

ویژگی های SAMSUNG نسبت به سایرین، مزایا و معایب

بهترین تلویزیون های ال جی OLED ها هستند و بزرگترین نقش تاثیرگذار این بازار هستند. تلویزیون های OLED از تولید کنندگان دیگر هنوز هم از قطعات خوب LG برای تلویزیون خود استفاده می کنند.


+ خوب بصورت جمع بندی کلی، تلویزیون های سامسونگ در استفاده خاصی نمی توانند بهترین باشند. آنها به جای آن، تلویزیون های بسیار متنوعی هستند که در استفاده های متنوعی از آنها استفاده می توان کرد.
+ قابلیت UpScaling بسیار عالییعنی محتوای بنمایش درآمده از شبکه های تلویزیونی و سیدی ها و … با کیفیت خیلی خوبی به نسبت 4K بزرگنمایی میشوند و با کیفیت پخش و پردازش میشوند.
+ تاخیر ورودی خوب حتی در HDR، تلویزیون های سامسونگ کمترین میزان ورودی را که برای بازی ها مناسب است، حفظ می کنند و دارا هستند.


– وجود Judder حتی در مدل های بالا رده سامسونگ قدرتسون در از بین بردن و کنترل این پرش و Judder خوب و کافی نیست. ویژگی موشن و حرکت آنها نیز به همان اندازه که برخی از رقبا است، خوب نیستند.
– کیفیت متوسط ​​ساخت. تلویزیون های سامسونگ، به طور کلی، کیفیت ساخت ستاره ای و تخسین برانگیز نخواهند داشت. بسیاری از پلاستیک استفاده می شود، و بعضی از قسمت های تلویزیون بعضی از استفاده های غیر معمول و ارزان است.

تلویزیون های سامسونگ هوشمند

بهترین تلویزیون هوشمند سامسونگ
سری سامسونگ همه مدل ها را از مقرون بصرفه گرفته به مدل های بالا رده چوشش می دهد. به عنوان یک قاعده کلی، حروف لاتین جلوتر منظور از بالاتر بودن و بهتر بودن آن است، هرچند گاهی اوقات پیشرفت ها ارزش هزینه آن را ندارند. حروف های موجود در شماره مدل, مربوط به سال آن است:

Q * = 2017 مدل های عالی
M * = 2017 مدل های کم و متوسط
K * = 2016
J * = 2015
H * = 2014
F * = 2013

پلتفورم هوشمند سامسونگ 2017

در مراحل ابتدایی تلویزیون های هوشمند، سامسونگ وقتی که به عملکرد و ویژگی های هوشمند و انحصاری خود رسید، رهبر و صاحب آن بود. این به این معنی نیست که آنها بسیار خوب بودند، زیرا چند سال طول میکشد تا سیستم عاملهای هوشمند تلویزیون بتوانند چیزی را که قابل مقایسه با دیوایس های خارجی است تنظیم کنند. سامسونگ توسط LG WebOS، که در سال 2014 راه اندازی شد، جایگاه اول را سامسونگ به سرعت از دست داد.

سامسونگ در سال 2015 با به روزرسانی پلتفرم خود به Smart Hub بر اساس سیستم عامل Tizen خود پاسخ داد. این یک ارتقاء قابل توجه بود، اما هنوز توان رقابت کامل و دارای صفاتی برتر و بهنر از WebOS نبود. آنها در سال 2017 پلتفرمی را به صورت چهره سازی نیز ارائه داده اند، تغییر پالت رنگ و به روز رسانی قابلیت های کنترل صدای هوشمند که همون دستور صوتی بود.

Design

سامسونگ به دنبال همکاری Yves Behar در اوایل امسال، سامسونگ با طراحان فرانسوی Ronan و Erwan Bouroullec همکاری می کند تا سعی کند طراحی زیبا را به تلویزیون اعمال کند. با هم، آنها Serif را ایجاد کرده اند، یک صفحه نمایش تخت زیبا و زیبا با شکل زیبا I شکل.

به نظر می رسد این یک همکاری عجیب و غریب است، زیرا Studio Bourollec هرگز یک تکه فن آوری را قبل از طراحی ندیده و سامسونگ به ندرت نگران انجام کاری کاملا جدید است. اما با طرح این موضوع غیرممکن است: به نظر می رسد تلویزیون HD که Eameses یا Gropiuses را انتخاب کرده اند در خانه های خود قرار داده است.

سامسونگ از سال ۲۰۰۸ به بعد در طراحی های استادانه تلویزیون های به اصطلاح درجه کیفی پرمیوم خود توانست تظرات بسیاری به خود جلب کند از جمله زیبا ترین و با کیفیت ترین طراحی ها و شاسی ها به سامسونگ میرسد …

لیست بهترین و مدرن ترین های سامسونگ در بازه های سایزی متنوع :

40-43″

تلویزیون سامسونگ KU7000

تلویزیون سامسونگ MU7000

49-50″

تلویزیون سامسونگ KU7000-7500

تلویزیون سامسونگ KU7350

تلویزیون سامسونگ MU7000

تلویزیون سامسونگ MU8000

تلویزیون سامسونگ KU7970

55″

تلویزیون سامسونگ Q9

تلویزیون سامسونگ Q8

تلویزیون سامسونگ Q7

تلویزیون سامسونگ KS9500

تلویزیون سامسونگ KS9500

تلویزیون سامسونگ MU9000

تلویزیون سامسونگ MU8000

تلویزیون سامسونگ KU7000-7500

تلویزیون سامسونگ KU7350

تلویزیون سامسونگ MU7000

تلویزیون سامسونگ KU7970

جدولی از بهترین های سامسونگ :

بهترین تلویزیون های سامسونگ / SAMSUNG

سامسونگ دارای محصولات بسیار باکیفیت و با قیمت معقول در هر سایزی بود و شناخته میشد اما امسال برای رقابت با اولد شرکت هم میهنی اش دیت به ریسک بزرگ و گرانی زد و سری QLED را معرفی کرد که در حده قیمت خود ارزش خرید ندارند با اینکه بسیار باکیفیت تیز هستند اما تا پارسال بازار رو میشد دست سامسونگ دید …

بهترین تلویزیون ها

….

2- ال جی | LG

ال جی نیز بواسطه اولد های بسیتر نازک و با پنلی باور نکردنی نازک طراحی عجیب مدرنی را به رخ میکشند و با قرار گیری در هر مخیطی بسیار چشم نواز و باکیفیت بنظر میرسند

سری های 8 و 9 این کمپانی که از پنل های IPS بهرهمند هستند نیز به شکلی بسیار مدرن و باکیفیت طراحی شدن و میتوانند براحای در پرمیوم ریزاین های ۲۰۱۷ جای بگیرند

اختلاف طراحی های ال جی و سامسونگ بسیار ناچیز هست ولی طراحی های سامسونگ بدلیل حس لوکس بودن بیشتری که القا میکنند باعث شده تا آنرا در رتبه اول شایسته تر بدانیم.

بهترین تلویزیون های ال جی بر اساس ابعاد :

43″

تلویزیون ال جی UH750

49″

تلویزیون ال جی UH850

55″

تلویزیون ال جی C7 OLED

65″

تلویزیون ال جی G7 OLED

77″

تلویزیون ال جی W7 OLED

جدول برترین های ال جی با توجه به امتیاز کلی محصول :

بهترین تلویزیون ها

3- سونی | SONY

4- شارپ | SHARP

5- فلیپس | PHILIPS

6- پاناسونیک | PANASONIC

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ کیفیت ساخت

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

بدون شک تلویزیون های سونی بهترین نمره را از لحاظ کیفیت ساخت می گیرند. کیفیت ساخت می تواند شامل استحکام بدنه ،عمل مونتاژ و سر هم کردن قطعات می باشد و بهترین مارک تلویزیون ها را از لحاظ کیفیت ساخت می توان به صورت زیر رده بندی کرد :

1- سونی | SONY

کیفیت ساخت محصولات سونی بشدت بالاست و بی اغراق میتوان با اختلاف بسیار زیاد محصولات این برند رو یک سرو گردن در این موضوع بالاتر از بقیه دانست.

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

جالب اینجاست که هرساله سونی برکیفیت سال پیش خود می افزاید و هر ساله شاهد طیف گسترده ای از محصولات فوق پسشرفته صوتی تصویری این کمپانی با کیفیت استثنایی ای روبه رو هستیم که سال 2017 نیز مستثنا نیست و سونی دست پر آمده …‌

لیستی از بهترین های سونی در سایز های مختلف :

43″

تلویزیون سونی X8000D

49″

تلویزیون سونی X900E

55″

تلویزیون اولد سونی A1E

تلویزیون سونی X930E

65″

تلویزیون اولد سونی A1E

تلویزیون سونی Z9D

75″

تلویزیون سونی X940E

77″

تلویزیون اولد سونی A1E

 

جدول بهترین های سونی :

بهترین تلویزیون های سونی / SONY

سوتی با توجه به کیفیت باور نکردنی عالیه محصولاتش امسال یعنی 2017 شاهکار کرده و بهترین تلویزیون های LED رو در هر سایزی وارد بازار جهانی کرده و امسال بسیار قدرتمند عمل کرده با سری تیوی های E …

بهترین تلویزیون ها
بهترین تلویزیون ها

 

2- فلیپس | PHILIPS

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

فیلیپس، (به هلندی: Philips) شرکت هلندی و چندملیتی تجهیزات الکترونیکی است، که دفتر مرکزی آن در شهر آمستردام، هلند قرار دارد. این شرکت، در سال ۱۸۹۱ توسط جرارد فیلیپس در شهر آیندهوون تاسیس شد.

شرکت فیلیپس، یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم و تجهیزات الکترونیکی جهان است، که شمار کارکنان آن بیش از ۱۲۲٫۰۰۰ نفر می‌باشد و در ۶۰ کشور جهان، خدمات خود را ارائه می‌نماید. در سال ۲۰۱۲ شرکت فیلیپس به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده تجهیزات روشنایی و نورپردازی در جهان، شناخته شد.

سهام این شرکت در بازار بورس یورونکست آمستردام معامله می‌شود. کمپانی فیلیپس، همچنین در فهرست ثانویه بازار بورس نیویورک ذکر شده است.

فیلیپس با ارائه اولین تلویزیون های هوشمند و باکیفیت خود بازار گرمی را رقم زد و نظر بسیاری را به خود جلب کرد و نامی آشنا در این عرضه حساب شد

فیلیپس با ارائه قابلیت ها و تکنولوژی های انحصاری چه از نظر تصویر و چه از نظر طراحی امکانات جانبی راه خود را سوا کرد و مشتری های خاص خود را دارد و در عین حال مخصولات این کمپانی از قدرت و کیفیت بپلازم برخوردار هستند …

بهترین تلویزیون های فیلیپس :

4000 series

 • Full HD
 • HD ready and Full HD
 • 22 inch, 24 inch
 • 50Hz frame rate
 • Direct-lit LED

5211 series

 • Full HD
 • 24 inch
 • 50Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Integrated Bluetooth speaker base

5501 series

 • Full HD
 • 32 inch, 40 inch, 43 inch, 49 inch
 • 50Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Android TV

6400 series

 • Ultra HD
 • 32 inch
 • 100Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 2
 • Android TV

6101 series

 • Ultra HD
 • 43 inch, 49 inch, 55 inch
 • 100Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • HDR Plus
 • Android TV

6401 series

 • Ultra HD
 • 43 inch, 49 inch, 55 inch
 • 100Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 2
 • HDR Plus
 • Android TV

6501 series

 • Ultra HD
 • 43 inch, 49 inch, 55 inch, 65 inch
 • 200Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 2
 • HDR Plus
 • Android TV

6561 series

 • Ultra HD
 • 65 inch
 • 200Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 3
 • HDR Plus
 • Android TV 

7101 series

 • Ultra HD
 • 49 inch, 55 inch, 65 inch, 75 inch
 • 200Hz frame rate
 • Edge-lit LED
 • Ambilight 3
 • HDR Plus
 • Android TV

7181 series

 • Ultra HD
 • 49 inch, 55 inch
 • 200Hz frame rate
 • Edge-lit LED
 • Ambilight 3
 • HDR Plus
 • Integrated soundbar
 • Android TV

7601 series

 • Ultra HD
 • 65 inch
 • 200Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 3
 • HDR Premium
 • Android TV

8601 series

 • Ultra HD
 • 55 inch, 65inch
 • 200Hz frame rate
 • Edge-lit LED
 • Ambilight 4
 • HDR Premium
 • Detachable speakers
 • Android TV

8901 series

 • Ultra HD
 • 65 inch
 • 200Hz frame rate
 • Edge-lit LED
 • Ambilight Projection (Ambilux)l
 • HDR Plus

 

3- سامسونگ | SAMSUNG

3- پاناسونیک | PANASONIC

3- ال جی | LG

3- شارپ | SHARP

3- توشیبا | TOSHIBA

3- تی سی ال | TCL

….

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ طول عمر وامار خرابی

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

این سوال را باید تعمیر کارهای تلویزیون جواب دهند و با توجه به سوال و جوابی که بنده از بیش از 10 تعمیر کار پرسیدم به این نتیجه رسیدم که تلویزیون های سونی کمترین آمار خرابی را داشته اند و از لحاظ در دسترس بودن قطعات هم نمره ی قابل قبولی گرفته اند و می توان بهترین مارک تلویزیون ها را از لحظ طول عمر و امار خرابی به صورت زیر مرتب سازی کرد :

1- سونی | SONY

کیفیت ساخت محصولات سونی بشدت بالاست و بی اغراق میتوان با اختلاف بسیار زیاد محصولات این برند رو یک سرو گردن در این موضوع بالاتر از بقیه دانست.

جالب اینجاست که هرساله سونی برکیفیت سال پیش خود می افزاید و هر ساله شاهد طیف گسترده ای از محصولات فوق پسشرفته صوتی تصویری این کمپانی با کیفیت استثنایی ای روبه رو هستیم که سال 2017 نیز مستثنا نیست و سونی دست پر آمده …‌

لیستی از بهترین های سونی در سایز های مختلف :

43″

تلویزیون سونی X8000D

49″

تلویزیون سونی X900E

55″

تلویزیون اولد سونی A1E

تلویزیون سونی X930E

65″

تلویزیون اولد سونی A1E

تلویزیون سونی Z9D

75″

تلویزیون سونی X940E

77″

تلویزیون اولد سونی A1E

جدول بهترین های سونی :

بهترین تلویزیون های سونی / SONY

سوتی با توجه به کیفیت باور نکردنی عالیه محصولاتش امسال یعنی 2017 شاهکار کرده و بهترین تلویزیون های LED رو در هر سایزی وارد بازار جهانی کرده و امسال بسیار قدرتمند عمل کرده با سری تیوی های E …

بهترین تلویزیون ها
بهترین تلویزیون ها

2- فلیپس | PHILIPS

فیلیپس، (به هلندی: Philips) شرکت هلندی و چندملیتی تجهیزات الکترونیکی است، که دفتر مرکزی آن در شهر آمستردام، هلند قرار دارد. این شرکت، در سال ۱۸۹۱ توسطجرارد فیلیپس در شهر آیندهوون تاسیس شد.

شرکت فیلیپس، یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم و تجهیزات الکترونیکی جهان است، که شمار کارکنان آن بیش از ۱۲۲٫۰۰۰ نفر می‌باشد و در ۶۰ کشور جهان، خدمات خود را ارائه می‌نماید. در سال ۲۰۱۲ شرکت فیلیپس به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده تجهیزات روشنایی و نورپردازی در جهان، شناخته شد.

سهام این شرکت در بازار بورس یورونکست آمستردام معامله می‌شود. کمپانی فیلیپس، همچنین در فهرست ثانویه بازار بورس نیویورک ذکر شده است.

فیلیپس با ارائه اولین تلویزیون های هوشمند و باکیفیت خود بازار گرمی را رقم زد و نظر بسیاری را به خود جلب کرد و نامی آشنا در این عرضه حساب شد

فیلیپس با ارائه قابلیت ها و تکنولوژی های انحصاری چه از نظر تصویر و چه از نظر طراحی امکانات جانبی راه خود را سوا کرد و مشتری های خاص خود را دارد و در عین حال مخصولات این کمپانی از قدرت و کیفیت بپلازم برخوردار هستند …

بهترین تلویزیون های فیلیپس :

4000 series

 • Full HD
 • HD ready and Full HD
 • 22 inch, 24 inch
 • 50Hz frame rate
 • Direct-lit LED

5211 series

 • Full HD
 • 24 inch
 • 50Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Integrated Bluetooth speaker base

5501 series

 • Full HD
 • 32 inch, 40 inch, 43 inch, 49 inch
 • 50Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Android TV

6400 series

 • Ultra HD
 • 32 inch
 • 100Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 2
 • Android TV

6101 series

 • Ultra HD
 • 43 inch, 49 inch, 55 inch
 • 100Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • HDR Plus
 • Android TV

6401 series

 • Ultra HD
 • 43 inch, 49 inch, 55 inch
 • 100Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 2
 • HDR Plus
 • Android TV

6501 series

 • Ultra HD
 • 43 inch, 49 inch, 55 inch, 65 inch
 • 200Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 2
 • HDR Plus
 • Android TV

6561 series

 • Ultra HD
 • 65 inch
 • 200Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 3
 • HDR Plus
 • Android TV

7101 series

 • Ultra HD
 • 49 inch, 55 inch, 65 inch, 75 inch
 • 200Hz frame rate
 • Edge-lit LED
 • Ambilight 3
 • HDR Plus
 • Android TV

7181 series

 • Ultra HD
 • 49 inch, 55 inch
 • 200Hz frame rate
 • Edge-lit LED
 • Ambilight 3
 • HDR Plus
 • Integrated soundbar
 • Android TV

7601 series

 • Ultra HD
 • 65 inch
 • 200Hz frame rate
 • Direct-lit LED
 • Ambilight 3
 • HDR Premium
 • Android TV

8601 series

 • Ultra HD
 • 55 inch, 65inch
 • 200Hz frame rate
 • Edge-lit LED
 • Ambilight 4
 • HDR Premium
 • Detachable speakers
 • Android TV

8901 series

 • Ultra HD
 • 65 inch
 • 200Hz frame rate
 • Edge-lit LED
 • Ambilight Projection (Ambilux)l
 • HDR Plus

3- سامسونگ | SAMSUNG

3- پاناسونیک | PANASONIC

3- ال جی | LG

3- شارپ | SHARP

3- توشیبا | TOSHIBA

3- تی سی ال | TCL

….

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ به همراه داشتن لوازم جانبی

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

اقلام همراه می تواند شامل عینک،کنترل،باطری ،کابل ها و تبدیل ها و …. باشد. برای نمونه تلویزیون های سونی از این حیثیت کمترین رتبه را دارند زیرا اگر این اقلام را همراه داشتند قیمت ها به مراتب بالاتر می رفتند و خریداران توانایی خرید تلویزیون های سونی را نمی داشتند.به همین خاطر شرکت سونی این اقلام را حذف کرده اند و می توان بهترین مارک تلویزیون ها را از لحاظ به همراه داشتن لوازم جانبی به صورت زیر مرتب سازی کرد :

1- ال جی | LG

تلویزیون های ال جی اغلب و غالبا دارای امکانات بسیار متنوعی هستند و در قالبی ارزان قیمت مجموعه ای از امکانات متنوع در اختیار کاربر قرار میگیرد 

از راه دور سحر و جادو LG در مدل های بالاتر، قابلیت کنترل نقطه و کلیک روی حرکت را فراهم می کند که باعث می شود حرکت منوها بسیار ساده باشد. این کوچکترین دوردستی نیست که ما دیده ایم، اما از نظر زیبایی مجسمه سازی شده و بسیار راحت است.

بسیاری از دکمه های بیشتر در این راه دور از سامسونگ وجود دارد، اما آنها به وضوح برچسب گذاری شده اند و سریعتر از راه دور استفاده می کنند و استفاده نمی کنند – بدون آموزش یا کتابچه راهنمای مورد نیاز است.

این کمی پلاستیکیتر از چیزی است که گفته می شود، فلش جدید همه فلزی بر روی تلویزیون QLED سامسونگ یا نوع فلزی پشتیبانی از راه دور سونی، اما هنوز هم احساس خوبی در دست دارد.

تلویزیون های LG WebOS از تمامی فرمت های اصلی از طریق پخش USB پشتیبانی می کنند و این کار را بدون هیچ گونه اشکال بزرگ انجام می دهند. فایل های 4K HDR به سادگی، حتی در فرمت های رمزنگاری بیشتر مورد نیاز است. مدل های OLED برای یک تجربه مشاهده تصویر متحرک عالی می سازند.

Web OS

تلویزیون های WebOS که با “جادویی از راه دور” LG ارائه می شوند کنترل صدا دارند. یک دکمه میکروفون بزرگ در مرکز راه دور وجود دارد که یک بار فشار داده شده، رابط کاربری جستجو را مطرح می کند. این برای جستجوی محتوای مفید است زیرا از طریق بسیاری از برنامه های شما می گذرد و به شما امکان می دهد حتی برای بازیگران جستجو کنید. متاسفانه هر چند، این کنترل عمیق در تنظیمات ندارد، مانند آنچه که در تلویزیون سامسونگ پیدا می کنید، بنابراین شما نمی توانید روشنایی را بدون ترک آنچه که مشاهده می کنید تنظیم کنید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که تلویزیون را خاموش کنید و صدا را تنظیم کنید.

ویژگی دیگری که با میکروفون در راه دور همراه است، قابلیت تنظیم بلندگوهای تلویزیون به اتاق شما است. در تنظیمات صدا، ویژگی “تنظیم صدا سحر و جادو” را فعال کنید و از طریق فرآیند کالیبراسیون انجام دهید. ما متوجه شدیم که این ویژگی به میزان قابل توجهی به کیفیت صدا کمک کرده است و قطعا یک ویژگی قابل توجه است.

ال جی بدون شک محصولاتی با صفحه نمایش OLED ارائه می دهد. تکنولوژی در حال حاضر کاملا بالغ است و کاملا مطمئنا برای اکثر مردم بهترین است. متأسفانه، این توانایی ها بقیه محدوده تلویزیون را منعکس نمی کنند. در حالی که هر تلویزیون هوشمند LG با پلت فرم عالی WebOS خود بسته بندی می شود، عملکرد صفحه نمایش اغلب بسیار دلخواه است. آنها دارای زاویه دید ثابت هستند، اما این به هزینه کیفیت تصویر متوسط ​​در یک اتاق تاریک می آید. ممکن است برخلاف پیشنهادات OLED خود، ممکن است بگوییم.

پلتفورم هوشمند ال جی

پلتفرم هوشمند وبسایت ال جی در طول سالها تغییر چندانی نداشته است، اما این پلتفورم خیلی خوب است. چند سال پیش، این سیستم عامل بهترین بود و تک بود. در حالیکه رقابت از آن به بعد سخت تر شد، به روزرسانی های افزایشی و جلا دادن های ال جی به آن، آن را در بالاترین سطح ممکن در بین پلتفورم ها قرار داد. در حالی که به نظر بسیار شبیه نسخه ای است که برای اولین بار راه اندازی شد،این سیستم عامل بسیار پایدار و پاسخگو است و احتمالا یک پلتفرم هوشمند بسیار راضی کننده است که به نقطه ای ثابت در حفظ حالت خود رسیده یعنی به بلوغ رسیده و از هر نظر حالا کامل است.

ال جی 2018 و 2017

بهترین های ال جی در سایز های مختلف :

43″

تلویزیون ال جی UH750

49″

تلویزیون ال جی UH850

55″

تلویزیون ال جی C7 OLED

65″

تلویزیون ال جی G7 OLED

77″

تلویزیون ال جی W7 OLED

لیست بهترین های ال جی :

بهترین تلویزیون ها

….

2- فلیپس | PHILIPS

فیلیپس نیز علاوه بر امکانات کاملی که عرضه میکند لوازم جانبی کامل بسته بندی شکیل و باکیفیت را ارائه میکند که باعث شده رتبه دوم قرار بگیرد …

3- سامسونگ | SAMSUNG

4- شارپ | SHARP

5- پاناسونیک | PANASONIC

6- سونی | SONY

 

بهترین مارک تلویزیون از لحاظ محبوبیت

اکثرا در ایران سه برند ال جی و سونی و سامسونگ به نسبت سایر برندهای دیگر طرفداران بیشتری دارند زیرا هم از لحاظ قیمت ، امکانات ، کیفیت تصویر و اشباع بودن… کمی وضعیت بهتری دارند برند تلویزیون ها را از لحاظ محبوبیت می توان مانند زیر مرتب کرد:

در اینجا چندین جدول رده بندی و نظر سنجی رامساهده خواهید کرد که میزان محبوبیت برند هارا در سرتاسر جهان گویاس و تا سال ۲۰۱۶ بروز میباشد …

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

 

1- سامسونگ |SAMSUNG

2- سونی | SONY

3- ال جی | LG

4- پاناسونیک | PANASONIC

5- فلیپس | PHILIPS

6- شارپ | SHARP

….

واقعا کدام مارک تلویزیون بهتر است ؟

بهترین مارک تلویزیون
بهترین مارک تلویزیون

در کل اگه دقت کرده باشید هیچ برنده ای تو این رقابت نداریم و همشون خوبی و بدی های خودشون رو دارند. و واقعا هیچ تلویزیونی کامل نیست و اگر باشد هم باید بسیار زیاد هزینه کنید که اکثرا مردم با هزینه ی زیاد برای تلویزیون موافق نیستند (نمونه اش را شما می توانید کاربرانی را ببینید که بعد از خرید اولد های ال جی بلافاصله روی دیوار می گذارند تا ان را بفروشند و یک تلویزیون قیمت مناسب بگیرند و با مابقی پول سایر مشکلات زندگی خود را حل کنند.)

…..

برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز تلویزیون کلیک کنید
فروشگاه ممتاز کالا ( لذت خرید آنلاین ، انتخاب هوشمندانه ) 

پیشنهاد ویژه ی 55 اینچ

 تلویزیون سونی X8500E | مدل 55x8500e

تلویزیون سونی 55X8500E را می توان به عنوان یکی از پرفروشترین تلویزیون ها در سال 2017 در نظر گرفت با  توجه به اینکه مدل 2016 ان یعنی 55X8500D یکی از بهترین تلویزیون ها در سال 2016 بود مطمئنا این تلویزیون نیز می تواند جزو بهترینها 2017 باشد از تفاوت های بارز ان می توان به کنتراست و کیفیت 4 برابری ان به نسبت 55X8500D اشاره کرد

خرید تلویزیون سونی 55x8500e 

پیشنهاد ویژه ی 43 اینچ

 43 اینچ  ( 43UJ752V )  : تلویزیون پارسال تلویزیون UH750 که در زمستان وارد بازار بانه شد به محبوب ترین تلویزیون 43 اینچ تبدیل شد و انتظار می رود این تلویزیون نیز همین روند را در پیش بگیرد. حالا به تیم ممتازکالا همراه باشید مب خواهیم این تلویزیون را به صورت تخصصی بررسی کنیم .

خرید تلویزیون 43UJ752V 

پیشنهاد ویژه ی 49 اینچ

  تلویزیون ال جی sj800v | مدل 49sj800v تلویزیون 49SJ800V مجهز به تکنولوژی نانو سل می باشد و  مطمئنا در سایز 49 اینچ می تواند بهترین انتخاب باشد این تلویزیون نمونه ی کامل شده تلویزیون ال جی 49UH850V می باشد البته در فالب 2017 آن . 

خرید تلویزیون 49SJ800V 

دیگران این مطالب را خوانده اند :  

most Visit
کدام برند تلویزیون بهتر است ؟
کدام مارک جاروبرقی بهتر است ؟
کدام مارک ظرفشویی بهتر است ؟
کدام مارک لباسشویی بهتر است ؟
کدام مارک یخچال ساید بای ساید بهتر است ؟
کدام برند کولر گازی بهتر است ؟
راهنمای جامع خرید سینما خانگی
لیست کامل جهیزیه عروس 
بهترین تلویزیون های سامسونگ 2017 
جدیدترین تلویزیون های 2017 
بررسی تخصصی تلویزیون ال جی  UJ752
بررسی تخصصی تلویزیون سونی X9300E
بررسی تخصصی تلویزیون اولد ال جی B6
بررسی تخصصی تلویزیون سونی A1E
بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ  Q7
بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ  Q9
بهترین تلویزیون فورکا 55 اینچ 
بررسی تخصصی تلویزیون سونی X9000E
بررسی تلویزیون سونی X8500E 
4 روش برای افزایش عمر باتری گوشی های موبایل
مزایا و معیاب شارژ بی سیم ( Wireless ) 
ویژگی های اندروید 8 
بررسی تخصصی نوکیا 5 
قیمت تلویزیون سونی در بانه 
لیست قیمت تلویزیون ال جی در بانه
بهترین تلویزیون های ال جی 2017 
بهترین تلویزیون های سونی 2017 
قیمت کولرگازی در بانه

لیست محصولات پرفروش :  

پرفروش ترین تلویزیون های 32 اینچ
32LX761H
32LJ520U
پرفروش ترین تلویزیون های 43 اینچ
43UJ752V
43X8000E
43X8000D
43LW310C
پرفروش ترین تلویزیون های 49 اینچ
49LW310C
49LJ610V
49SJ800V
49UH850V
49X8000E
49MU7350
49DX650
پرفروش ترین تلویزیون های 50 اینچ
50MU7000
50KU7000
50UE630
پرفروش ترین تلویزیون های 55 اینچ
55LW340C
55LH602V
55SJ850V
55X8500E
55X9000E
55X9300E
55A1E
55MU7350
55MU7000
55C7V
55Q7C
55Q8C
55SJ950V
55EX700
55KS9500
55KS8500
پرفروش ترین تلویزیون های 65 اینچ
65X8500E
65X9300E
65A1E
65B7V
65C7V
65Q7C
65Q8C
پرفروش ترین تلویزیون های 75 اینچ به بالا
75X8500E
75X9000E
75X9300E
77A1E
77W7V
پرفروش ترین یخچال های ساید بای ساید
J327
J337
J33
J267
Z1
X257
پرفروش ترین ماشین لباسشویی ها
F1496
WW90
پرفروش ترین ماشین ظرفشویی ها
D1464
D1452
DW6050
SMS88TI36E
پرفروش ترین سیستم های صوتی
X70
X10
پرفروش ترین سینما خانگی ها
LHD677
DH7530
J5150
N9200
پرفروش ترین جاروبرقی ها
PRO5
FC9176

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۱۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. @
  12:03 2017/07/31

  سلام وقتتون بخیر
  محیط و فضای سایت خیلی خوبه
  مطالب وبلاگتون کمه اما خوشبختانه بروز هست و تقریبا کامل
  ممنون از مقاله های خوبتون درباره کولر و دیگر لوازم خونگی
  که همشون جالب هستن در نوبه خودشون موفق باشید

 2. علی
  12:06 2017/07/31

  سلام مطلب جامع و جالبی بود ممنون
  به نظر من مهمترین قسمت کیفیت تصویر و طول عمر دستگاست که تو این زمینه ها واقعا برند سونی خوب کار کرده
  به دوستانم توصیه می کنم تو زمینه صوتی و تصویری حتما مارک سونی رو انتخاب کنند

  • GoodHunter
   10:25 2017/07/31

   سلام دوست گرامی
   ممنون و تشکر از توجهتون
   بله قطعا همینطوره که میفرمایید و سونی یک انتخواب بینقص میتونه باشه در هر ضمینه ای
   پیروز باشید

 3. محمدرضا
  12:08 2017/07/31

  خیلی ممنون بابت مطالب مفیدتون
  تجربه خودم با کارکردن با LG uj75 مدل 2017 :

  +- سیستم عامل web os سریع و کارآمد
  +- اینپوت لگ (زمان پاسخ گویی) عالی برای بازی تو حالت GAME MODE
  + قیمت مناسب
  + MAGIC REMOTE
  +کیفیت صدا
  – کیفیت رنگ مشکی عالی نیست ولی باز راضی کنندست
  – موشن بلور متوسط

  • GoodHunter
   10:27 2017/07/31

   سلام و درود
   تشکر و سپاس از توجهتون
   بله قطعا uj75 یک انتخواب عالی در بازه قیمتی خودش هست و از هر لحاظ از مدل سال پیشین خود uh75 بهتر هست حتی اگر اندک باشه
   موفق باشید

 4. رضا
  12:10 2017/07/31

  سلام تفاوت بین a1e و اولد c7 در چه می باشد و شما کدوم رو پیشنهاد می دهید

  • GoodHunter
   10:34 2017/07/31

   سلام دوست عزیز
   تفاوت عمده این دو از آنجایی که هردو پنل اولد را دارا هیتن و قابل توجه اینکه پنل اولد A1 هم از الجی تامین میشه و اولین تجربه اولد سونی هم هست و قیمت اون نیز واقعا قابل تامل بیشتر از C7 هست با این حال در تمامی استاندارد ها و موارد لزوم بر کیفیت نهایی پنل ، تلویزیون ال حی C7 از کیفیت نمایش بالاتری برخوردار هست
   از پلتفورم Web OS هم بهره مند میباشد که پلتفورمی بسیار کالیبره و با کیفیت هست
   در کل C7 پیشنهاد میشه
   از تفاوت هاشون میشه به کمی روشنایی بیشتر پنل C7
   اینپوت لگ قابل ملاحظه کمتر در C7 که برای تجربه ناب گیمینگ ایده آل مخسوب میشه
   دقت رنگ بیشتر و گستره رنگ داینامیک بیشتر در C7 اون رو به بهترین تلویزیون هوشمند سال ۲۰۱۷ مبدل کرده
   موفق باشید

 5. سعید
  12:23 2017/07/31

  سلام وقت بخیر
  C7 تو سایت ممتاز کالا با پسوند v یعنی c7v اما در سایت های خارجی با پسوند p یعنی c7p معرفی شده است تفاوت این دو مدل تو چیه

  • GoodHunter
   10:36 2017/07/31

   سلام دوست گرامی
   تفاوت های پسوندی بعد از مدل آن مثل آنچه که فرمودید فقط به مدل گیرنده دیجیتال و تیونر های تلویزیون مرتبط هست
   مدل V از نظر تیونر ها و ورودی ها کاملترین مدل میباشد
   موفق باشید

 6. کاوه
  8:52 2017/07/31

  سلام دوست عزیز من بین دو مد مدل uh850 و sj800 موندم میشه بپرسم شما از نزدیک کیفیت تصویر این مدل رو با uh850v مقایسه کردید یا نه؟ و اینکه این مدل تو مشکل نشت نور و کثیفی پنل نسبت به مدل ۲۰۱۶ واقعا پیشرفت محسوسی داشته یا نه بنده مدل uh850 v رو داشتم و به خاطر مشکل کثیفی پنلش مجبور شدم ردش کنم اخه واقعا تو تماشای فوتبال ادم رو اذیت میکرد قبلا هم دو مدل ال جی داشتم ولی تو اخرین مدلش uh850 واقعا از ال جی ناامید شدم ادم حیفش میاد با اونهمه امکانات و کیفیت صدای عالی تو اصل کاری کیفیت تصویر ضعیف عمل کنه البته تو تصاویر ۴کی عالی بود ولی تو اچ دی و مخصوصا اس دی به شدت ضعیف بود لطفا بفرمایید ایا تو سری ۲۰۱۷ با وجود تکنولوژی نانوسل که اینقدر ال جی تبلیغ میکنه ایا واقعا تو عمل هم پیشرفت داشته یا نه شرمنده که طولانی شد .

  • GoodHunter
   10:40 2017/07/31

   سلام و درود
   بله کیفیت هردو مقایسه شده
   بله کاملا این مشکل در حده ۹۰درصد بهبود داشته و عملا کثیفی پنل در مدل جدید دیده نمیشه البته اونطور که ما مشاهده کردیم و در نمایش فوتبال نیز به همین شکل عالی
   پنل سری Sj از این حیث دیگر U نیستن چون به کل تغییر کیفی رو تجربه میکنند با استفاده از تکنولوژی های ندین انحصاری این شرکت و قابل روئیت هست به شفافی هرچه تمام تر
   دقت رنگ در این پنل ها تسبت به سال پیشین حدود دو برابر شده و کنتراست نیز بهبود یوفته
   بله قطعا تاثیر داشته و واقعا پنل متفاوتی ارائه شده
   خواهش میکنم دوست عزیز ،موفق باشید

 7. بهرام
  11:09 2017/07/31

  سلام و عرض ادب یک سوال دارم از شما برای یک اتاق 21 متری سایز 49 بهتر است یا سایز 55 و برای این اتاق X9000E بهتر است یا X8000E ممنون

  • GoodHunter
   3:06 2017/08/01

   سلام و درود
   برای داشتن بهترین و ایده آل ترین حالت دید
   اگر تیوی مستقیم روبه روی شما در فاصله ۳.۴تا ۳.۸ متری شما قرار دارد سایز ۴۹ و مدل 900e ایده آل میباشد که البته مدل sj800 از ال جی هم انتخواب بسیار عالی و بهتری از x8000 میتونه باشه اما 900e واقعا ایده آل هست البته اگر موجود بشه
   اما اگر فاصله مستقیم دید شما از تلویزیون بین ۳.۸ تا ۴.۲ متر میباشد سایز ۵۵ و بدون شک مدل 900e ایده آل میباشد
   در بودجه کمی کمتر ولی تلویزیون عالی میتونید ks8500 سامسونگ هم مدنظر داشته باشید و بودجه کمتر مدل sony x85d و از اون هم کمتر مدل ku7000 از سامسونگ بهترین انتخواب های شما میتونن باشن
   پیروز باشید

 8. وحید
  11:22 2017/08/01

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بین 65xd8599سونی با65x9000e یکیشو بخرم میشه بگید کدومشون بهتره فرقشون چیه .کدومشون تصویرش بهتره

  • GoodHunter
   6:34 2017/08/04

   سلام دوست گرامی
   بسیار بسیار متفاوت هستند و اگر بخوام سرتون رو درد نیارم تلویزیون x900e در تمامی موارد کیفی چه کنتراست جه روشنایی چه دقت رنگ و استاندارد های پخش و غلظت رنگ مشکی مناسب بودن برای گیمینگ و مانیتورینگ و فوتبال و نمایش خانگی و فیلم و … بین ۲ تا ۱۰برابر بهنر و کامل تر x8599d میباشد چون پنل و ساختار بکلایت و همچی آنها کاملا متفاوت است
   بدون شک 900e انتخوابتون باشه …

 9. محمود عزیزانی
  11:24 2017/08/01

  من واقعا بین این تلویزون و سونی x8500d موندم.اگه امکان داره یه راهنمایی دقیق و تخصصی بفرمایین تا انتخابم رو بکنم.اگر شما خودتون بودین کدوم رو انتخاب می کردین.چون یه عده میگن ال جی نشت نور داره یه سری می گن اصلا همچین چیزی نیست یا میگن تصویر سونی خیلی بهتره یا بعضیام میگن دیگه سونی حرفی برای گفتن نداره.لطفا راهنمایی بفرمایین.
  ممنون

  • GoodHunter
   6:31 2017/08/04

   سلام دوست عزیز
   دقیق متوحه نشدم منظورتون کدام ال جی هست
   اما در کل اگر بین ال حی Uh850 و در همین حدود با X8500d تردید دارید بیشک سمت X85d بروید
   درسته که ال حی امکانات بیشتری را در اختیارتون قرار میده مثل
   ری*س*یسور
   طراحی بهتر و لوکس تر و نازک تر
   ۳بعدی
   سیستم صوتیه بسیار باکیفیت
   پلتفورم Web OS که واقعا عالی و سریع هست
   اما در مقوله کیفیت پنل و عمر آن و تجربه دیداری و کیفی قطعا انتخواب ما برای هر محتوایی اعم از گیمینگ و فوتبال و تلویزیون مطلقا یوتی میباشد شک نکنید
   بهترین تلویزیون ال ای دی با پنل IPS تولید سده تا به امروز رو این تلویزیون یعنی X8500d داراست موفق باشید …

 10. رضا زاهدی
  11:06 2017/08/04

  با سلام،ممنون از شما و سایت به روز ممتاز کالا،من تلویزیون 40 تا 43 اینچ 2017 میخواستم تا سقف دو میلیون، uj750 الجی یا mu7000 سامسونگ،سایت rtings.com مقایسه ها رو زده اسمی از uj750 نیست،در ضمن امتیازات mu7000 از uj630 بالاتره که خیلی به uj750 نزدیکه،نظر شما رو خواهشا میخواستم بدونم،بر حسب موجودی انبار جواب نمیخوام ،با تشکر.

  • GoodHunter
   11:35 2017/08/05

   سلام و درود دوست عزیز
   هردو تلویزیون تقریبا در یک سطح کیفی قرار دارند
   پنل uj750 از نوع ips بوده و و دقت رنگ و مقاومت پنل و زاویه دید بالایی دارد
   اما mu7000 از آنطرف دیگر دارای پنل va میباشد یعنی کنتراست بیشتر در نتیجه عمق مشکی عمیق تر و روشنایی پنل بیشتر
   باید ببینید استفادتون برای چی هست
   خب براس فوتبال و ورزش ال جی انتخواب بهتریه
   و برای فیلم و گیم بدون شک سامسونگ که منوی فارسی هم داره برعکس الجی ها البته الجی از پلتفورم Web OS بهرهمند هست که بسیار سیستم عامل قوی سریع و کاملی هست
   انتخواب با خودتون هست هردو بسیار عالی بسته به استفاده شما میباشند ….
   موفق باشید

 11. بابک
  8:43 2017/08/06

  باسلاام بين دوتا مدلهاي 49 اينچ پاناسونيك cx700 و سوني x8000d كدام گزينه بهتره برتري كدام بيشتره از لحاظ تصوير و صدا

  • GoodHunter
   1:38 2017/08/06

   سلام دوست گرامی
   در بین این دو از نظر کنتراست و شفافیت پنل پاناسونیک بهتره و باکیفیت تر هست ولی از نظر دقت رنگ و زاویه دید مدل سونی برتر هست انتخواب با خودتون هست

 12. بابک
  9:10 2017/08/06

  سلام با تشكر از پاسخگوي شما…
  كدوم مدل تلويزيون سوني از پاناسونيك cx700 بهتره و گزينه برتر داره ممنونم ميشم اگه رهنمايي كني…وآيا مدل سوني وجود داره كه نسبت به cx700 پاناسونيك از هر نگاه بهتر باشه شفافيت تصوير و كنتر است در كل از مدل cx700 بهتر وعالي باشه ؟؟

 13. بابک
  11:10 2017/08/06

  سلام
  با تشكر از پاسخگوي شما…
  كدوم مدل تلويزيون سوني از پاناسونيك cx700 بهتره و گزينه برتر داره ممنونم ميشم اگه رهنمايي كني…وآيا مدل سوني وجود داره كه نسبت به cx700 پاناسونيك از هر نگاه بهتر باشه شفافيت تصوير و كنتر است در كل از مدل cx700 بهتر وعالي باشه ؟؟

 14. پژمان
  9:43 2017/08/08

  سلام
  برای دیدن فوتبال و فیلم پنل IPS بهتر است یا پنل VA

  • GoodHunter
   7:06 2017/08/08

   سلام دوست عزیز
   برای تماشای فوتبال IPS قوی مثل سونی ها پیشنهاد میشود x8000d و x8500d یا حتی ال جی sj800 850
   اما برای فیلم vA و مدل های ku7000 در ارزان قیمت ها و مدل x900e و ks8500 از سامسونگ در قیمت های مناسب و بالارده

 15. kamaran
  9:52 2017/08/08

  سلام . خسته نباشید. تلویزیون 55UJ752V با uj7700 چه تفاوت هایی داره؟ آیا روشنایی این تلویزیون نسبت به مدل های دیگر الجی مثل uh750v و sj810v ویا sj850v بیشتره؟

  • GoodHunter
   7:09 2017/08/08

   سلام دوست گرامی
   بله یه تفاوت هایی هرچند کوچیک مثل طراحی و نسبت صفحه به بدنه و روشنایی پنل و کنتراست 770 با 750 کمی متفاوت هست و خیر به سری 8 یعنی 800 810 و 850 از سری sj نمیرسه ولی از uh ها بله بهتره …

 16. فرانک
  9:12 2017/08/14

  سلام خسته نباشید….. تفاوت sj950 با sj850 در چیست؟

  • GoodHunter
   10:24 2017/08/14

   سلام دوست گرامی
   مدل 950 در واقع از دامنه رنگ بیشتری تسبت به 850 ارایه میدهد و دارای طراحیه بدون حاشیه تر و لوکس تری نیز میباشد

 17. بهروز
  5:32 2017/08/16

  سلام امکانش هست که یک تلویزیون در سایز 49 به من معرفی کنید که مناسب باشد برای تماشا فوتبال و گیم دوست دارم تلویزیونی باشد که هنگام دیدن فوتبال تاری کمتری داشته باشد و بخصوص برای تلویزیون ایران که SD است مناسب باشد ممنون

  • GoodHunter
   8:20 2017/08/17

   سلام دوست گرامی
   تلویزیون سامسونگ 50ku7000 و ال حی 49uh850 از سال ۲۰۱۶ و تلویزیون ال جی sj800 از سری 2017 بشما پیشنهاد میشود …
   در حال حاضر بهترین تلویزیون های 49 اینچ بازار رو میتوان گفت این چند مدل به خود اخاصاص داده اند البتع سونی هم نیتونید 49×8000 تهیه کنید بسیار برلی گیم و فوتبال و نمایش های خانگی خوبه ولی خب قیمت 49 آن اتدازه 55 مدل های تام برده میباشد ولی تفاوت کیفیت در حد قیمت نیست
   یا صبر کتید سوتی x900e ببینیم مدل 49 وارد نیشود یا هیر چون با اختلاف زیاد بهترین تلویزیون 49 موجود میشود ‌..
   موفق باشید

 18. فرشید
  10:33 2017/08/23

  لطفا سونی49x8000e را با الجی 49uj752 مقایسه کنید.

  • GoodHunter
   7:32 2017/08/24

   سلام و درود
   دوست عزیز بنظر ما چون x800e نسبت به پارسال هیچ فرقی نکرده و فقط نرم افزار هاش بروز شده از نظر کنتراست کیفیت نمایشگر و رنگ های بنمایش درامده سیستم عامل روانتر و راحتتر و طراحی جذابتر پیشنهاد ما uj752 میباشد

 19. فرزام
  6:48 2017/08/24

  سلام فرق مدل uj752v با سري هاي ٦ چيه
  و اينكه رفرش ريت اين مدل چقدر هست؟
  يه موضوع ديگه كه گفتيد بايد مورد استفاده بين فيلم و بازي يا وفوتبال و ورزش مشخص بشه! سوالي كه برام پيش اومد اينه فوتبال ورزش گيم و حتي فيلم مگه فريم ريت هاي بالا ندارن؟ مثلا تو خيلي از فيلمها هم حركات بسيار سريع شمشير هست! كلا تو يه دسته قرار نميگيرن؟

  • GoodHunter
   2:43 2017/08/26

   سلام دوست عزیز
   کلا مدل های uj620 تا uj752 در یک بازه کیفی از تظر پنل محسوب نیشن و چنان فرقی بین سری ۶ و ۷ آن نیست مثل ku های سامسونگ که 6300 عملا هیچ تفاوتی با 7000 نداره بجز معدود چیزهایی و اینکه منل هردوشون بصورت Native و واقعی ۶۰هرتز است
   خیر دوست عزیز کاملا فریم ها و Htz این محتوا از هم سواس و فیلم های سینمایی تقریبا ۹۹درصدشون یک استاتدارد دارند حتی بلوری های دالبی ویژن ۴کا که امسال اومدن و بین 24 تا 29.99 هرتز متغیرن و رفرش و اسکن اصویر خلصی نیاز ندارن مگر تکنولوژی های مثل پنل 120 هرتز و قابلیت Motion Interpolation و … که کمکی در نرم تر کردن تیرگی در سرعت و حالت تاری پیش بیاد وگرنه استاتداردشون همون ولی محتوای ورزشی میشن بین ۳۰ تا 60 هرتز و بعضا 120 که در کانال های ما ه وار ه ای هم بعضا دیده میشن و یک بازه قوی رو از اسکن تصویر شامل میشن و لازم دارن . و گیمینگ که کلا بحثش جداس و fps و htz اون با توجه به رعایت ریسپانس تایم پنل و تاخیر ورودی آن مهم است و خیلی نتغیر که در کنسول ها بین 25 تا 100 فریم و htz رو تشکیل میده و در بازیهای پیسی بین ۱تا 250 هرتز و حای بعضا تا ۱۰۰۰ htz واقعی رو تشکیل میده و این ها از هم بسیار متفاوت قلمداد و بررسی میشن
   پیروز باشید

 20. اراد
  11:11 2017/08/27

  با سلام خدمت تیم حرفه ای و فوق العاده ممتاز کالا. لطفا تفاوت این مدل و مدل 65sj850v رو توضیح بدین. و اینکه من بین خرید یکی ازین دومدل و مدل x9000E سونی خیلی مردد موندم. سه بعدی بودن برام اهمیتی نداره و صرفا استفاده من کنسول پلی استیشن پرو و تماشای شبکه های م ا ه و ا ر ه ای هست آیا suhd بودن ال جی دلیل بر با کیفیت تر بودن تصویر نسبت مدل سونی هست؟ ممنون میشم در مورد انتخابم منو راهنمایی کنید. باتشکر.

  • GoodHunter
   2:40 2017/08/27

   سلام و وقت بخیر
   نظر لطفتونه دوست عزیز
   در این موارد که ذکر کردید متوحه نشدم کدوم مدل های ال جی مد نظرتون هست اما بهرحال هیچ مشکلی نیست چون بازه اونها کاملا مشخصه در چه کیفیتی قرار دارند از تلویزیون uh750 تا sj950 (sj مدل سال جدید و uh مدل سال قبل) در یک بازه کیفی از نظر پنل نمایشگر قرار میگیزند و بسیار جزئی متغیر هستن و sj ها که از تکنولوژی نانو هم استفاده میکنن در پنلشون مثل sj800 850 950 تصاویری با طیف رنگ های بیشتری نسبت به uh قادر به نمایش اند و از ویژگی های مثبتشون فقط میشه از همین و طراحی زیبا و سیستم عامل بسیار جذاب آن یعنی webOS نام برد.suhd نیز دوست عزیز مخفف Super Ultra High Definition که میتوان بیشتر آنرا جنبه تبلیغاتی دانست چون تمام تلویزیون های UHD امروزی در این بازه رقابتی میشه بهشون گفت SUHD با تکنولوژی هایی که دارن
   ولی حالا بین موارد نام برده برای بهترین بازده در پلی ۴ یا حتی پرو و ایکس باکس ایکس و اس، بسیار بسیار بسیار مقایسه ال جی های نام برده با x900e اشتباه است و قابل مقایسه نیستن
   کیفیت شارپنس و وضوح تصویر بخصوص کنتراست و عمق مشکی ۷ برابری این تلویزیون (900E) نسبت به ال جی های نام برده مقایسه رو نا عادلانه میکنه
   در کل انتخواب های شما بترتیب از گران تر به ارزانتر یعنی در کل جهان و همچنین موجود در سایت با رعایت بیشترین نسبت کیفیت در ازای قیمت به شرح زیر میباشد :
   ۱. Sony X930E
   ۲. Sony X900E
   ۳. Samsung Ks9500
   4. Samsung ks8500
   ۵. Sony x8500d
   موفق باشید

 21. reza
  10:38 2017/08/28

  با سلام و عرض خسته نباشید به مدیران زحمت کش سایت ممتاز کالا، چند تا سوال داشتم اول اینکه این تلویزیون (سونی x9300e ) از فرمت Dolby Vision پشتیبانی میکنه؟ چون اینجورکه من سایت های فناوری اطلاعات رو مطالعه کردم نوشته بود این تلویزیون Dolby Vision HDR پشتیبانی کامل میکند با تراشه 4K HDR Processor X1 Extreme که در آن تعبیه شده است! دومین سوالم اینکه من از خیلی ها شنیدم که تلیویزیون های سونی با زیرنویس های فارسی مشکل داره و زیرنویس رو نشون نمیده! این حقیقت داره؟ و سومین سوال اینکه هدف اصلی من از خریدن تلویزیون دیدن فیلم های full HD و 4K با بالاترین کیفیت های موجود است میخواستم ببینم بین تلویزیون سونیx9300e و تلویزیون ال جی 55SJ950V کدوم رو توصیه می کنید؟

  • GoodHunter
   4:06 2017/08/29

   سلام وقت بخیر
   بله کاملا سری 93 و 94 سونی مدل های E یعنی ۲۰۱۷ از این تکنولوژی و قابلیت پشتیبانی میکنند و در پخش محتوای HDR با Dolby vision بسیار کالیبره و باکیفیت نیز عمل میکنند این بسیاری که گفتم یعنی بهترین بازده ممکن در تلویزیون های LED
   خیر دوست عزیز صحت ندارد حتی اگر هم داشت بخواطر بهرهمندی از پلتفورم اندروید تیوی شما میتونید به بهترین پخش کننده های مالتی مدیا تعبیر شده و یا ساخته شده برای این پلتفورم به نحو احسنت برای اجرای هرچه بهتر هر محتوایی اقدام کنید و لذت ببرید مثل Kodi
   دوست عزیز این دو LED مقایسشون شبیه یک شوخیه تا جدی و بطور ساده میشه گفت کیفیت تصویر قابلیت ها و امکانات، کیفیت ساخت عمر قطعات و هرچیزی که فکرش رو کنین بیش از ۴ ۵ برابر بصورت واقعی تلویزیون سونی جلو هست مثل غلظت مشکی ۱۱برابری این تیوی نسبت به ال جی sj950 و کنتراست ۸برابری و روشنایی ۴ برابری پنل و بسیاری دیگه که مقایسه این دو تیوی رو کاملا شبیه به شوخی میکنه
   درحال حاضر در لیست بهترین تلویزیون های led تا به امروز که بررسی کردیم مدل x930e در رتبه اول و بهترین تلویزیون led قرار میگیره و sj950 در رتبه ۱۹ شاید هم پایینتر
   موفق باشید

 22. پوریا
  3:20 2017/08/29

  سلام قیمت سونی 55x9300e خیلی گران است خب اگر قرار باشد برای این تی وی این قد هزینه بشه خب این مدل LG OLED TV 55B6V را که خرید کنیم بهتر است

  • GoodHunter
   7:14 2017/08/30

   سلام و درود
   قیمت اصلی آن به این شکل نیست و حول ۵.۵۰۰ هست ولی به دلایلی بسیار تلویزیونی که بدست نا میرسد با این قیمت برای فروش میرسد که احتنال خیلی قوی بهتر شود چون دلار هم توش بی تاثیر نبود
   ولی x9300e بهترین LED موجود در جهان است و نزایایی حتی تسبت به OLED ها داره نثل روشنایی و عمر پنل ۳برابری با اینکه OLED همان روشنایی کم هم کمتر میکند با کنترل هوشمند نور ABL که آزار دهندس برای خیلیا

 23. Alex
  11:55 2017/09/03

  سلام بین دو مدل UE55MU8009TXZG Samsung
  با قیمت 1335 یورو و
  Sony KD-55XE9005 با قیمت 2000 یورو
  کدوم برای وصل شدن به اینترنت که بنده در آلمان خیلی به اون نیاز دارم و کیفیت تصویر برای فوتبال و سینما رو توصیه میکنید ؟

  • GoodHunter
   6:56 2017/09/04

   سلام وقت بخیر
   تفاوت قیمت زیاده ولی واقعا بهمان تفاوت قیمت شما تفاوت کیفی رو مشاهده خواهید کرد
   بدون شک XE9005 از ۱۵درصد تا ۸برابر در تمامی معیار های کیفیت نمایشگر بهتر از mu8000 سامسونگ هست حتی بهتر از q9 سامسونگ

   • Alex
    1:45 2017/09/06

    پس چرا وقتی از تمام پرسنل فروشنده در این مورد سوال میکنم همه روی سامسونگ Mu8009 تاکید دارند که پرسرعت ترین پردازنده رو داره و نرم افزار های اینترنتی اون هیچ مشکلی ندارند و برعکس سونی که بعد از یک سال شروع به کند تر شدن میکنه تاثیری در سامسونگ MU8009 UHD که premum هم هست دیده نمیشه و یک نسل از پنل این نسخه از سونی جلوتر هست و کنتراست قوی تر و روشنایی و HDR بهتری نسبت به sonyXE9005 داره ؟
    خیلی سپاس گذارم اگه خیال ما رو راحت کنید

    • GoodHunter
     8:57 2017/09/09

     سلام و درود
     من نمیدونم این اطلاعات و از کجا گرفتین ولی حتی اگه یه سرچ کوچیکم بزنین میفهمین مقایسه mu8000 که تیوی خوبی هم هست با xe9005 اصلا مقایسه عادلانه ای نیست
     بکلایت Full Array بکار رفته در xe9005 یک نسل در نوردهی پنل بالاتر از mu8000 میباشد و گیتردگی نرم افزار های اندروید نیز باز بیشتر از Tizen میباشد اما در مقوله سرعت و پلتفورم بهتر حق با شماس چون کلا Tizen از Android Tv پلتفورم موفق تریه ولی نه چیپست نه پردازنده مرکزی نه پنل نه کیفیت نه کنتراست نه روشنایی نمایشگر و نه حتی زاویه دید و HDR و HLG و Dolby Vision اصلا هرچی که فکرش رو کنید بین ۲تا ۴ برابر در X9005e بهتر و کارامد تر میباشد و بازم میگم مقایسه Mu8000 با x9005e غلطه و x9005e یک نسل از نظر هر تکنولوژی بکار رفته جلوتره و رقیب x9005e در یامسونگ ها ks8500 و ks9500 و Q7-9 هستند …
     برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی و خیال راحتیتون به وبسایت بسیار مرجع و کامل Rtings.com مراجعه کنید و در قسمت Review ها هردو تلویزیون رو مقایسه و بررسیشونو ببینید …

 24. پوریا
  12:17 2017/09/07

  سلام خسته نباشید ممنونم از مطلب خیلی خوبتون
  ببخشید من بین سه تلویزیون موندم کدوم رو بگیرم
  دو مدل سونی x 930 e و x 850 e هر دو تا 65 تفاوت شوون رو نمیدونم اگه تفاوتشون رو بگید یکی رو انتخاب کنیم و با الجی مقایسه.
  . یکی از این دوتا و الجی مدل 55 oled b6 gi .
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • GoodHunter
   9:06 2017/09/09

   سلام و درود
   مقایسه x930e با x85e مقایسه عادلانه ای نیست و مدل سری ۹ و پرچمدار LED های سونی و بهترین LED موجود در حال حاضر جهان میشه 930e که حیرت انگیز خوب هست و x85e رو حتی یک چهارم x930e نمیتوان در نظر گرفت
   ولی LG oled B6 با x930e واقعا مقایسه جنجالی و پایاپایی میباشد و هرکدوم نسبت به دیگری مزایای دارا هستند که بهتره همین اول بگم که OLED B6 قطعا تکنولوژی یک سروگردن بالاتر از تمام LED ها دارد و قطعا از نظر رتبه دهی در مقام بالاتری و ارزش بیشتری میبشاد
   ولی اگر روشنایی پنل براوتن مهم هیت یعنی محیط تلویزیون شما محیطی پرنور هست و یا اگر عمر و کیفیت و ماندگاری پنل و تلویزیون براتون اهمیت زیادی دارد و نمیتونید با تلویزیونی با نور متوسط به پایین به تماشا بپردازید x930e نسبت به lg b6 شدت نور ۴ برابری و طول عمر پنل حداقل ۲برابری رو داراست چون OLED ها بکلایت ندارند و خودشون نور خودشون رو تامین میکنند از این رو روشن بودن زیاد پنل براشون مشکل ساز میشه که گرچه خیلی خیلی بهتر شده
   ولی اگر براتون کیفیت شفافیت رنگ و عمق مشکی و کنتراست بینهایت زاویه دید عالی و موشن عالی برای محتوای ورزشی واضح بدون سایه و تاری و گیم و کیفیت صدا و طراحی عالی میخواید پیشنهاد ما LG OLED B6 میباشد که قیمت خوبی نیز دارد و رابط کاربری و پلتفورم آن هم WebOS یعنی بهترین و هوشمند ترین پلتفورم تلویزیون ها میباشد …
   در کل oled tv ها یک پله از led tv ها بالاتر میباشن
   پیروز باشید

 25. سجاد. ر
  10:33 2017/09/09

  سلام و درود اقا یه راهنمای درست مارو بکنید، بین تلوزیون 55SJ800V و سونی 55X8500E موندیم واقعا کدوم بهتره؟؟
  هردو در یه رنج هستن تازه ال جی تازه اومده ولی باز سونی چهارصد گرونتره چرا!؟
  خدمت دوستانی که از منو و نمایش زیرنویس میپرسن، زیرنویسو که حتما نشون میده ، منوی فارسی هم که اصلا مهم نیست چون انگلیسیش منو چیز سختی نیست چیزی که خیلی بیشتر اهمیت داره اینکه فارسی تو. قسمت تایپ کیبورد موقع وبگردی داشته باشه،
  در مورد تلوزیون سونی هم که اندروید داره یعنی میشه فیلترشکن نصب کرد و از نت فلیکس و یوتیوب استفاده کرد؟؟

  • GoodHunter
   9:09 2017/09/09

   سلام و درود
   در تمام مواردی مذکور تلویزیون سونی بهتر است و بله برنانه های متعددی در این موضوع موجود هست برای اندروید تیوی و تلویزیون های الجی کلا فترسی ندارن و فقط الجی مزایاش نسبت به x85e در sj800 فقط زاویه دید و پلتفورم هوشمند webOS میباشد که کنترلر موس شکل نیز دارد ولی در بقیه موارد از جمله کیفیت نمایشگر کنتراست و ارزش تلویزیون x85e از بهترین ها در این بازه قیمتی است و با پنل VA عالیه بکار رفته از نظر کیفیت نمایشگر از IPS بکار رفته در sj800 پیش میباشد

 26. Firstname:gamer
  11:45 2017/09/09

  سلام
  خوب هستین
  ببخشید مزاحم میشم خواستم منو راهنمایی کنید
  جسارتا من به تازگی PS4 PRO خریدم
  که حتما میدونید از کیفیت 4K برخور دار هست .
  دوستان خودم ۸ عدد از تلویزیون الجی UH850 خریده بودن به من هم همین مدل رو پیشنهاد دادن ولی من فقط در عرض یک ماه به شدت ناراضی شدم ?☹️
  علت ناراضی بودن بنده از تلویزیون :
  گزینه اول : در این تلویزیون عمق صفحه بسیار تاریکه و تقریبا میشه گفت در صفحه نمایش تاریک چیزی دیده نمیشه.
  گزینه دوم : نورش زیاد مناسب محیط های تاریک نیست چون من زیاد شب ها استفاده میکنم و این تلویزیون از روشنایی کافی برخور دار نیست .
  گزینه سوم : حالت local dimming بسیار برای من اذیت کنندس چون تصویر (pixel) روشن خاموش میشه و زیاد جالب نیست .
  تا اینجا خلاصش کردم …
  بنده قبلا حدود چند ماه از تلویزیون سونی استفاده کردم مدل W800 سایز 43 اینچ چون فول اچدی بود مجبور به فروش شدم باور کنید من تا به حال تصاویر به اون با کیفیت و ( طبیعی ) ندیده بودم ?
  قبلا زیاد از سامسونگ و الجی استفاده کردم ولی زیاد بنده رو راضی نکردن ☹️
  خلاصه مطلب کلام تا اینجا فک‌میکنم خودتون متوجه شده باشین که بنده زیاد حساس هستم و میشه گفت نیمه حرفه ای نه زیاد !
  استاد من میخوام شما به من تلویزیون فورکی سونی رو پیشنهاد کنید قیمت حدود ۵ تومن باشه نه بیشتر تا ۶ تومن آخرش ، یک تلویزیون تمام عیار سونی بهم پیشنهاد کنید که بدون هیچ گونه معایب باشه یعنی در کل واسه گیم و انجام بازی های فورکی عالی باشه طوری که امتیازات گیمینگ تلویزیون بالا باشه بدون هیچ گونه نقص و معایب در تصویر .
  قصد داشتم 55X8500D بخرم ولی تا اونجایی که تو همه سایت ها نوشتن یکی از معایب این تلویزیون بدلیل روکش براق پنل IPS در مقابل نور محیط زیاد واکنش مناسب از خودش نشون نمیده ?
  این گزینه فعلا رفته کنار از نظر بنده .
  من تو یکی از سایت ها خارجی دیدم تلویزیون جدید سونی 2017 به نام ( X8500E ) برای انجام بازی های PS4 PRO از امتیاز ۱۰ بهش ۹ دادن و تعریف زیادی ازش شده برای تلویزیون گیمینگ !
  ولی میخوام نظرات شما رو هم به طور کامل و دلیل های قانع کننده بدونم که شما چند و یا چه مدل تلویزیون سونی رو برام پیشنهاد میکنید ؟!…

  خواهشا استاد عزیز تمام چیز هایی رو براتون نوشتم لطف کنید کامل مطالعه فرمایید واقعا ممنون میشم ازتون و در آخر منتظر جواب های با ارزش شما هستم ❤️
  و در آخر به من یک تلویزیون سونی معرفی کنید که در رنج قیمت 5 تومن ، اندازه ۵۵ اینچ که از کیفیت HDR و game mode از امتیازات خوبی برخور دار باشه و بی نقص ترین TV برای بازی باشه .
  این گزینه ها هم برام خیلی مهمه شافیت و نور تلویزیون ، ( تو صفحه نمایش تاریک همه چیز مشخص و کامل دیده بشه ) ، سرعت تاخیر تصویر .

  • GoodHunter
   4:51 2017/09/11

   سلام و درود دوست عزیز
   با توحه به حساسیت شما و ایرادای وارده به UH850 با پنل IPS که دقیقا به مشکلات موجود در ذات این پنل اشاره کردید و باعث نارضایتی شما شده توصیه ما تلویزیون های با پنل VA و مناسب گیمینگ با کنتراست بالا میباشد چون پنل IPS کنتراست بشدت پایینتری نسبت به VA دارد باعث مشکل و ناراحتی شما شده پس مطمئن باشید اگر ترتیب کنتراست برای شما رعایت بشه تو انخوابتون بسیار راضی خواهید بود …
   بهترین تلویزیون های موجود تا ۶تومن بر اساس کنتراست
   اولین انتخواب و بهترین انتخواب قطعا KS9500 از سامسونگ خواهد بود در سایز 55 و بسیار با کیفیت
   دومین انتخواب KS8500 از سامسونگ که هردوی این سامسوتگ ها بینهایت باکیفیت هستن و قیمت ۵۵۰۰تا ۶ رو دارا هستن
   ولی از سونی تلویزیون ها X900E که حدود ۵.۸۰۰ بود ولی الان بالای ۶.۵ میباشد یکی از بهترین تلویزیون های سونی و جهان بود که با KS8500 قابل رقابت کیفی بود …
   ولی واقعا برای شما با قیمت مناسب کنتراست بالا و برند سونی و پنل VA مناسب گیمینگ 55X85E بسیار گزینه مناسبی هست با اینکه در رینج قیمت بین ۴ تا ۵تومن بیرقیبه ولی باز هم به KS مدل های ذکر شده در هیچ معیاری نمیرسه …
   زیره ۴ تومن هم فپقطعا KU7000 با بسیار نزدیک بودن مشخصات به X85E گزینه مناسبی خواهد بود تا سری MU وارد و بررسی بشن …
   پس بین ۴ تا ۵ تومن قطعا X85E نیاز شمارا به نحو احسنت براورده خواهد کرد …
   و حدود ۵.۸۰۰ یک تلویزیون شاهکار به نام KS9500 میتونید دریافت کنید که ارزشش خیلی بیشتر از قیمتیه که داره و از ویژگی های منحصر بهفرد آن میشه به کنتراست عالی و فوق العاده بالا روشنایی پنل فوق العاده زیاد حدود ۳برابر X85E و 6برابر UH850 و طراحی بسیار چشم نواز و مدرن کیفیت صدای عالی و نمایشگر کوانتونی برای نشان دادن حداکثر حزییات و رنگ های تصاویر …
   موفق باشید

 27. حسام
  1:14 2017/09/10

  سلام به نظر شما بین این LG TV OLED55B6GI و این SONY TV 55X9000E کدام را بخرم

  • GoodHunter
   4:38 2017/09/11

   سلام دوست گرامی
   ارزش LG B6 به مراتب هیلی بیشتر از X900E میباشد مخصوصا اینکه قیمت الجی بسیتر مناسب ولی سونی غیر عادی زیاد میباشد

 28. محمد رضا
  6:52 2017/09/11

  با سلام و خسته نباشيد
  اول از از هر چيز ممنون از اطلاعات كامل و بسيار فني شما
  سوال من در مورد مقايسه تلويزيونهاي سوني مدل x9000e و x8500e و x8500d وو x8000e هست كه با توجه به اختلاف قيمتي كه دارن كدام يك ارزش خريد بالاتري دارند؟
  و اينكه با بودجه حداكثر 4 ميليون بهترين تلويزيون 55 اينچ پيشنهادي شما (فقط كيفيت تصوير برام مهمه و قابليتهاي جانبي مثل هوشمند بودن و سه بعدي و …مهم نيست) چيه و از چه برندي؟
  ممنون از شما

  • GoodHunter
   9:17 2017/09/11

   سلام وقتتون بخیر و ممنون از نظر لطفتون
   در این موارد ارزش خرید تلویزیون x8500e بیشتر از سایرین در حال حاضر میباشو چون توازن قیمت به کیفیت مناسب تری نسبت به سایرین دارا است ولی از نظر کیفیت تصویر x900e از بقیه خیلی بهتر است بجز x85e که ۳۰درصد در خصوصیات حیاتی کیفی مدل 900e به اون برتری داره با درصد ذکر شده ولی نه در حده اختلاف قیمت فعلی…
   با بودجه ۴ تومن هیچکدوم از تیوی های مذکور رو نمیتونید تهیه کنید و مدل پیشنهادی از نظر کیفیت تصویر و کنتراست و غیره و ارزش قیمتی بسیار مناسب تلویزیون samsung ku7000 میباشد ولی با قیمت حدود ۱تومن بیشتر از ku7000 تلویزیون x85e ارزش این هزینه بیشتر رو داره و خیلی تلویزیون خوب و مناسبی میباشد …

 29. امیرحسین
  12:27 2017/09/17

  با سلام و عرض خسته نباشید
  میخواستم بدونم بین مدل 49mu7350 وlg 49sj800 کدام رو پیشنهاد میکنید ؟ تفاوت هاشون چی هس ؟

  • GoodHunter
   3:09 2017/09/17

   سلام و عرض ادب دوست گرامی
   به دلایلی مدل mu و بدلایلی دیگر مدل sj رو پیشنهاد میکنیم
   در مدل mu7350 که مدلی برخلاف sj800 که تخت هست، خمیده و منحنی میباشد و دارای پنل Va نیز میباشد که بر خلاف پنل IPS موجود در sj800 کنتراست بشدت بیشتری دارد یعنی غلظت مشکی و یکنواختی مشکی بهتر .
   از طرف دیگر sj800 در ضمینه طراحی ظاهری و تولید رنگ های با دامنه و زاویه دید بالا و دقت RGB بسیار نزدیک به حداکثر استاندارد یعنی ۱۰۰ و وسعت رنگ های بیشتر با توجه به تکنولوژی نانوسل بکارگرفته شده و سری ۸ بودن الجی، در مقابل mu7350 برای دیدیو های ورزشی با موشن خوب و بازی های ویدیویی و کلیپ ها و محتوای رنگی و محیط های بزرگ که زاویه دید پنل بشدت نیاز باشد sj800 پیشنهاد میشه ولی برای تماشای فیلم در محیط های تاریک و همچنین قدرت کالیبره بالاتر و مدیا پلیر قویتر و همچنین پشتیبانی از منو و زبان فارسی مدل سامسونگ mu7350 پیشنهاد میشود …
   هردو انتخواب خوبی میباشن
   و هردو ۹۰درصد نیاز کاربر را پاسخو میباشن
   پیروز باشید

 30. کاوه
  5:21 2017/09/18

  سلام
  ممنون بابت مطالب مفید و همچنین حوصله شما در پاسخگویی
  ببخشید میخواستم بدونم پیشنهاد شما برای خرید تلویزیون با توجه به موارد زیر چیست؟
  1- سایز 49
  2- قیمت حدود 3 میلیون با 500 بالا یا پایین
  3-مناسب جهت وبگردی
  4- مناسب جهت دیدن فوتبال
  5- نسبتا مناسب جهت دیدن فیلم و سریال

  • GoodHunter
   7:47 2017/09/19

   سلام و عرض ادب
   خواهش میکنم دوست عزیز
   با توجه به سایز و بازه قیمت مذکدر انتخواب های بسیار خوب و مناسبی رو پسش رو دارید که برای شما با توجه به معیار هایی که عنوان کردید
   انتخواب اولتون میتونه Lg Sj800 باشه و بعد ku-mu 7000 از سامسونگ و x8000e-d از سونی
   از نظر قیمت سامسونگ بهترین تناسب کیفیت و قیمت رو داره و کیفیت و کارایی sj800 الجی و بین این دو x8000 سونی …
   مدل های سونی و ال‌جی دارای پنل ips هستن یعنی زاویه دید بسیار خوب و نمایشگر مناسب جهت تماشای فوتبال با موشن خوب ولی دارای کنتراست و غلظت مشکی کم میباشد از اونور سامسونگ با پنل Va دارای کنتراست بسیار خوبی میباشد ولی زاویه دید آن در حد دو محصول رقیب نیست
   پلتفورم WebOS بسیار خوب برای استفاده و وب‌گردی میباشد که در ال‌جی میباشد و از دو رقییب سامسونگ و سونی برای استفاده و وبگردیو … مناسب تره، و در آخر هر سه انتخواب میتونن بسیار مناسب با توجه به شرایط شما باشن و از بهترین ها هستند …
   پیروز باشید

 31. alireza
  4:49 2017/09/19

  سلام و با عرض خسته نباشید خدمت شما . می خواستم سوال کنم درباره گیمینگ و بازی با مدل تلویزیون ال جی سری sj مدل 55sj800v آیا با PS4 PRO خوب جواب میدهد یا نه ؟؟ ممنون

  • GoodHunter
   9:11 2017/09/20

   سلام و عرض ادب دوست گرامی
   بله بله حتما بسیار مدل مچ و قابل قبولی برای پلی استیشن ۴ پرو میباشد البته در بازه قیمت و رقابتی خودش …

 32. شاهین
  7:13 2017/09/20

  سلام
  میخواستم بین کیفیت سونی 43x8000d ، ال جی 43uj752v و 40mu7000 یه مقایسه بفرمایین

  • GoodHunter
   1:09 2017/09/21

   سلام و درود
   از نظر کیفیت تصویر عمر و قطعات و ساخت حدود ۲تا چهار برابر مدل 43x8000d از بقیه ۴۳ اینچ ها بیشتره و بعد 40mu7000 که باز هم مثل43x8000d از پنل va هست حدود 15تا 30 درصد در تمام معیار های تصویری از uj752 بهتره بجز زاویه دید در کل 43x8000d شاهکاره

 33. ارش
  4:52 2017/09/21

  سلام روشنایی تصویر این تی وی 55X9000E بیشتر است یا این تی وی OLED 55C7V

  • GoodHunter
   4:09 2017/09/22

   سلام و درود دوست عزیز
   روشنایی 900e حدود ۳۰ تا ۷۰ درصد بیشتر از LG C7 میبشاد
   ولی در کل C7 تلویزیون باکیفیت تری میباشد

 34. سرلک
  10:46 2017/09/24

  ضمن عرض تشکر به خاطر مطلب خوبتون،میخوام بدونم بین lg sj850v و sony x850e کدام مدل رو پیشنهاد میدید؟یا مدل دیگه با قیمت حدود پنج میلیون تومان. ضمن تاکید براینکه شخصا برند سونی رو دوست دارم و اینکه از کیفیت صدای الجی هم نمیشه گذشت.بازهم ممنون

  • Ebrahim
   9:29 2017/09/25

   سلام و عرض ادب
   بارزترین تفاوت این دو تلویزیون در پنل ان ها می باشد که تلویزیون سونی x8500e از پنل va بهره می برد که از لحاظ کیفیت تصویر فوق العاده با کیفیت است و کنتراست چهار برابری به نسبت sj850 را داراست (sj850 دارای پنل ips می باشد)
   اما از لحاظ صدا تلویزیون ال جی sj850 تقریبا دو برابر کیفیت صدای بهتری به نسبت x8500e دارد
   در نتیجه هر دو تلویزیون نقاط قوت و ضعف هایی دارند و مططمئنا هر کدام متناسب با کاربرد شما می تواند انتخاب های خوبی باشند
   موفق باشید

 35. اکبر
  8:48 2017/10/01

  سلام، وقت بخیر. سوالی در مورد ر س ی و ر 43uj752v داشتم. من فقط دو جهت یاه ست و هاتبرد رو میخوام. شبکه های کارتی برام مهم نیست. آیا با استفاده از دو lnb قادر به دریافت همزمان این دو مسیر میتوان شد؟ کانال هاشو میشه ترتیب چینی کرد؟ مثلا اول pmc باشه دوم فلان و الی آخر. در مجموع مختصری در مورد امکانات و مشخصاتش میشه توضیح بدید؟ ممنون

  • GoodHunter
   11:35 2017/10/01

   سلام و درود
   بله دوست عزیز همه این امکانات رو داره ولی یکخورده سخت و محدود تر ولی تمام قابلیت هایی که ذکر کردید بله امکانش هست.

 36. سینا
  9:49 2017/10/01

  سلام. یه سوال داشتم در رابطه با 49sj800v.توی سایتا این مدل با دو نوع پایه هست..یکیش گرده..یکی هم دو تا پایه دو طرف تلویزیون هست..اینی ک شما دارین کدومه؟ رفرش ریت تلویزیون خیلی مهمه واسم..دقیقا چنده؟

  • GoodHunter
   11:20 2017/10/01

   سلام دوست گرامی
   پایه این مدل معمولا همون گرد و عادیش هست چون سری ۸ به این شکل هست معمولا
   رفرش ریت واقعی این مدل هم ۱۲۰هرتز هست قابلیت ارتقا رفرش زیره ۱۲۰ به ۱۲۰ هم با Motion Intepolation داراست که بسیار هم عالی عمل میکند.
   موفق باشید

 37. سرلک
  5:04 2017/10/02

  سلام
  تفاوت مدلهای سونی x8500e -x8000e-x8000d چیه؟ در مجموع سونی 55 اینچ تا قیمت 5میلیون کدوم مدل رو پیشنهاد میدید؟(با در نظر گرفتن کیفیت نسبت به قیمت)
  متشکرم

  • GoodHunter
   1:08 2017/10/03

   سلام و درود
   مدل های X8000E و X8000D صرفا فقط تغییر در پسوند آخر رو تجربه کردن و حتی در مدل 43 اینچ این سری تلویزیون X8000 که استثنای سایز های دیگه با پنل VA و بسیار باکیفیت تولید میشوند و از سایز های ۴۹ و ۵۵ اون بسیار قویترن هم X8000D بهتر است ولی در سایز ۵۵ و ۴۹ عملا هیچ تفاوتی غیر لز بروزرسانی نرم افزاری در X8000E نسبت به X8000D وجود ندارد
   اما وقتی پای X85E وسط میاد نتیجه عوض میشه و با پتل VA نسبت به دو تلویزیون دیگر با پنل های IPS در سایز های ۴۹ و ۵۵ هیچ برتری را نمیشه به X8000 ها تسبت داد
   مدل X85E از نظر کنتراست حدود ۴برابر و روشنایی تصویر حدود ۲دوبرابر و غلظت مشکی نیز حدود ۴برابر و در مابقی قابلیت ها و امکانات کلی نیز حدود ۳۰درصد تا ۱۰۰درصد بهبود داشته پس نه تنها بین این ۳تلویزیون بلکه در بین تمامی انتخواب های موجود و دیگر برند ها در زیره ۵تومن بهترین نسبت کارایی به قیمت را فعلا X8500E داراست این نسبت کارایی به قیمت درواقع همون معیار معروف MPP یعنی Money Per Performance میباشد
   موفق باشید

 38. محمد رضا
  9:16 2017/10/02

  سلام. من یک تلویزیون 42lm67100 ال جی دارم. اما با فلش مموری قادر به ضبط نیست و میگن هارد اکسترنال میخواد. میخوام بدونم این تلویزیون قابلیت ضبط با فلش مموری های معمولی رو داره یا اینم محتاج هارد اکسترنال هست؟ ممنون

  • GoodHunter
   12:50 2017/10/03

   سلام و درود
   تمامی تلویزیون های تولیدی ۲۰۱۴ به بالا از ضبط محتوا روی حافظه جانبی USB با قدرت کانل پشتیبانی میکنن

 39. حمید
  2:08 2017/10/03

  سلام من قصد خرید یک تلویزیون اسمارت 55 اینچ را دارم از بین سه برند ال جی web os سامسونگ تایزن و فیلیپس اندروید کدام را پیشنهاد میدهید الان گروندیگ 40 اینچ غیر هوشمند دارم که روی usb ضبط میکند

  • GoodHunter
   6:35 2017/10/03

   سلام دوست گرامی
   پیشنهاد میشه برای پلتفورم اندروید انتخوابتون رو از فیلیپس به سونی تغییر بدید و پیشنهاد تلویزیون ۵۵ اینچ زیره ۵ تومن ما sony x8500e میباشد و زیره ۴ تومن هم سامسونگ mu-ku7000 و زیره ۶تومن ks8500-9500 و زیره ۷ تومن هم sony x900e و الجی دور و بر ۷ تومن هم lg oled b6-b7
   پیروز باشید

 40. سرلک
  10:25 2017/10/04

  سلام
  در مقایسه پنلهای VA و IPS هنگام ضربه زدن به تلویزیونVA تغییر رنگ مشاهده میشه آیااین به این معناست که مقاومت پنلهای IPS در برابر ضربه بیشتر از پنلهای VA هستش؟ با توجه به داشتن کودک در منزل آیا باید از خرید تلویزیونهای با پنل VA صرفنظر کرد؟

 41. ابراهیم
  10:04 2017/10/04

  سلام ممنون از مطالب زیبای شما
  خواستم در مورد خرید تلویزیون 49،55 اینچی سوال بپرسم که توی رنج 3 تمن(با کمی تغییر) و با کاربری خانگی و فیلم و با درنظر گرفتن کیفیت نمایش و ساخت سه گزینه اصلی را به ترتیب بیان کنید. با تشکر

  • GoodHunter
   6:15 2017/10/05

   سلام دوست گرامی
   خواهش میکنم عزیز
   در این بازه قیمت که ذکر کردید فقط یک گزینه بسیار خوب و مناسب برای هر استفاده ای رو میتونم پیشنهاد بدم که مدل سامسونگ mu-ku 7000 هست در سایز ۴۹با قیمت ۲۵۰۰-۲۶۰۰ و سایز ۵۵ حدود 3300-3500
   و قلبن بهتون این مدل رو پیشنهاد میدم چون بنظرم یک تلویزیون همچی تموم در قیمت خودش هست تا ۴.۵تومن که سونی x85e تازه شبیه این کیفیت و با یسری بهبود به شما عرضه میکند پس در انتخواب ku7000 بین ۲.۵تا ۴ شک نکنید
   پیروز باشید

 42. ayub
  11:53 2017/10/06

  با سلام و عرض ادب
  بین تی وی 55sj850v و 55x8500E کدوم کیفیت بالاتری دارن؟(ممنون میشم در مورد اختلاف کیفیت و تفاوت هاشون توضیح بدین) اینکه تو سایت rting سونی x850e امتیاز بالایی داره نسبت به الجی!! از طرفی کلیپ مقایسه 49sj800 با uh850 را دیدم تو سایتتون،سری جدید sj 800 خیلی شارپ و جذاب بود !
  http://www.aparat.com/v/21w3O/%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87_%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86_%D9%87%D8%A7%DB%8C_49sj800v_%D8%A8%D8%A7_49uh850v_%D8%AF%D8%B1_%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7
  حالابین x850e و sj850 کدام بهتر است؟
  ممنون

  • GoodHunter
   6:00 2017/10/06

   سلام و درود
   بله قطعا با مقایسه های حضوری پی در پی اعتمادمون به نمره های آرتینگز بیشتر و بیشتر شد و رتبه بندی های آرتینگز جدا یک معیار خوب و معتمد هست اما در این مورد میتوان یکسری توضیحات در مورد این دو انتخواب ارزشمند در بازه قیمتی زیره ۵ تومن داد که بهتون میگم
   مهم ترین فاکتور برتری X85E نسبت به SJ850 پنل اون هست که از نوع VA میباشد در حالی که پنل IPS رو در تلویزیون SJ850 شاهد هستیم این یعنی کنتراست و غلظت مشکی و دقت رنگ های سفید و خاکستری به طور محسوس در پنل VA بالاتر هستن بطوری که کنتراست حدود ۵برابر و غلظت مشکی حدود ۴برابر بیشتر از SJ850 میباشد که مقایسه این دو تیوی رو در است تماشای فیلم در شب و محیط تاریک کاملا برتری به X85E میده
   کیفیت اجرای محتوای HDR و سریع تقریبا در هردو تلویزیون مشابه هستن ولی باز به دلیل روشنایی کمتر پنل IPS در SJ850 باز برتری با X85e میباشد در مورد گیمینگ و بازی هم بدلیل ریسپانس تایم و اینپوت لگ کمتر در x85e باز هم انتخواب بهتری میتونه باشه
   کیفیت ساخت و عمر پنل آن هم سونی سری ۸ و کاملا ثابت شده است
   تنها برتری SJ850 با پنل IPS به X85E رو میتوان طراحی جذاب تر و رابط کاربری هوشمند و سریعتر با پلتفورم WebOS با کنترلر موس شکل و زاویه دید کمی بیشتر آن در مقابل x85e سونی اشاره کرد
   هردو انتخواب های بسیار عالی و خوبی هستن ولی قطعا از نظر ما هم x85e انتخواب اول هست
   پیروز باشید

 43. مسعود
  12:48 2017/10/11

  با سلام
  در رابطه با تلویزیون 43uj752v سوال داشتم ، نحوه تشخیص تلویزیون اصل از کارکرده چطوری هست؟؟
  ساعت کارکرد تلویزیون چطوری میشه فهمید؟؟ از یه فروشنده شنیدم که میگفت خیلی راحت میشه ساعت کارکرد تلویزیون را صفر کرد تغییر داد
  خیلی ممنون میشم بنده راهنمای کنید
  دوستان اینجا کسی این مدل را داره یه نظرشو بزاره

  • GoodHunter
   1:16 2017/10/11

   سلام دوست گرامی
   بله قبلا میشد راحت با چک کردن لیبل ها و و رفتن به منو مخفی و … فهمید یچیزایی ولی امروزه کسی که بخواد دست دو یا رفرش و استوک و جای نو بفروشه حتی خودش هم بعدا نمیفهمه اون نو هست یا دست دوم مگر برد باز بشه و با کامپیوتر قطعات تست بشن که کار هرکسی نیست پس فقط یک راه باقی میمونه اونم خرید از فروشگاه معتمد هست
   بله ساعت کارکرد تلویزیون در منوی مخفی آن ها موجود هست که در اکثر مدل ها میشه ۰ کرد اون ساعت رو
   ولی پیشنهاد میشه اینقدر حساسیت بخرج ندید
   پیروز باشید

 44. علیرضا اسفندیاری
  4:44 2017/10/14

  سلام خسته نباشید که با حوصله جواب تک تت رو میدین.تشکر
  1.پذیرای من 4*6 هست که دیواری تی وی من 4 متری هست به نظر شما 49 یا 55 مناسب پذیرایی منه؟

  2.و اینکه sj800v بهتره یا sj850 ?

  • GoodHunter
   10:24 2017/10/15

   سلام دوست گرامی
   خواهش میکنم
   ۱. هردو تلویزیون میتواند انتخواب مناسبی باشد یه نسبتی اینجا هست که میشه روش حساب کرد مثلا ببینید فاصله شما از تلویزیون چقدر است این فاصله باید حداقل دوبرابر قطر تیوی مثلا ۴۹ یا ۵۵ اینچ باشد اگر تلویزیونی مثلا sj800-850 انتخوابتون هست با زاویه دید خوبی که دارن پیشنهاد میشه مدل ۵۵ رو انتخواب کنید هرچه لذت بخش تر شود تجربه استفاده شما چون تلویزیون 4k هم هست
   ۲. خیلی فرقی بینشون نیست کیفیت پنل و نوع اون و حتی طراحی بسیار نزدیک هست ولی sj850 در کل حدود ۵درصد بهتر است
   پیروز باشید

 45. علی
  2:23 2017/10/15

  باسلام بين مدل سوني 49x9000e و پاناسونيك cx700 كدام مدل باارزش تر و تصوير بهتر و امكانات بهتر دارد

  • GoodHunter
   10:26 2017/10/15

   سلام دوست گرامی
   از نظر کیفیت و امکانات و عمر پنل و قطعات و همچی با اختلاف قابل توجهی مدل سونی x9000e بهتر است اما بعید میدونم مدل 49 اینچ اون موجود بشه تاحالا که نشده ولی قطعا اگر موجود بشه بین این دو که هیچ، در بین تمام ۴۹ اینچ های جهان قطعا بهترین تلویزیون خواهد بود
   پیروز باشید

 46. maiola
  8:10 2017/10/15

  سلام وقت بخیر
  رفرش ریت تلویزیون 43uj752v چقدر می باشد با توجه به اینکه تو سایت ارتینگز سری 7 رو زده 60 هرتز

  • GoodHunter
   10:28 2017/10/15

   سلام و درود
   بله سری ۷ کاملا 60هرتز میباشند

 47. بابک
  10:22 2017/10/16

  با سلام مدير محترم ممتاز كالا
  49 اينچ سوني 9000 توي بازار نيست بين سوني 8000e و پاناسونيك cx700 كدام مدل انتخاب بهتره كه بعدأ پشيمون نشم ممنونم از پاسخگوي شما

  • GoodHunter
   8:13 2017/10/18

   سلام و درود دوست عزیز
   تلویزیون پاناسونیک cx7000 به واسطه داشتن پنل va از کنتراست خوب و غلظت و بکنواختی مشکی و خاکستری مناسبی بهره‌مند می‌باشد از طرفی هم x8000e مدل ۲۰۱۷ هست با hdr بسیار خوب زاویه دید وسیع و سیستم عامل اندروید کاملا خوب و بهینه …
   در کل اگر براتون کیفیت کلی پنل و شدت روشنایی اون و کنتراست حائز اهمیت است cx700 گزینه مناسبی میتونه باشه
   و اگر از تنوع برنامه ها و زاویه دید پنل و پرستیژ سونی لذت میبرید x8000e انتخواب مناسبی میباشد
   ولی پیشنهاد ما به شما مدل سامسونگ 49-50 ku-mu7000 با پنل va میباشد
   پیروز باشید

 48. مهران
  9:16 2017/10/23

  با سلام و خسته نباشید.راستش دو مورد هست که نمیزاره تصمیم بگیرم.امیدوارم با راهنمایی شما بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم.اینکه آیا با توجه به اینکه اگه دوتا تلویزیونو کنار هم قرار بدی تفاوتاشون مشخص میشه و جدا از هم نمیتونی تفاوت زیادی احساس کنی بینشون, به نظرتون تلویزیونی مثل سامسونگ ku7000 با توجه به اختلاف نزدیک 1300 تومنیش, محسوسه اختلاف کیفیتش با سونی 8500e؟و اینکه اگه نباشه میشه با پول 8500e مدل 65 اینچ الجی مدل 750 رو هم خرید.منظورم ازین سوالا برا وقتیه که این تلویزیونارو کنار هم قرار ندی و مقایسشون کنی و انتظار تماشای مسابقات ورزشی و فیلم رو با بهترین کیفیت ممکن داشته باشی.در اینصورت باز به نظرتون 8500e ارزشش رو داره یا همون الجی یا سونی میتونه کاملا راضی کننده باشه؟ممنون

  • GoodHunter
   9:57 2017/10/23

   سلام درود دوست عزیز
   امیدواریم بتونیم در انتخواب شما کمک شایانی کرده باشیم …
   خب اتفاقا خوشحالم که این سوال رو مطرح کردید که اینرورا واقعا یک مردد بودن شدید رو بهمراه داره و این یک موذل و خوره هم هست .
   درواقع باید بگم اگر کنار هم قرار بدید هم آنطور که فکر کردید و پیش ضمینه دارید هم تفاوت حس نمیکنید غیر از تفاوت کالیبره های از پیش انجام شده کمپانی در محصول نهایی و حتی فروشگاها … چه برسه که مقایسه کنار به کنار هم نکنید و مقال شما از اون مثال و نقایسه هایی هست که همینطوریش سخت میکنن انتخواب و بنابه تجربه دیداری و حتی تخصصی و نظر دوستان کاربران و آشنایان به این نتیجه کلی رسیده ایم که قیمت برای خریدار و کاربر اولویت اول باید تایین شود و به اصطلاحی تلویزیون باید با ارزش پول به ازای کارایی بکه دارد سنجیده و تهیه شود که در مقایسه شما بجرعت میتونم بگم با انتخواب ku7000 نه تنها پشیمون نمیشید بلکه بعدا x85e هم ببینید شاید نخواید حتی با مدل بالاتر آن هم عوض کنید و ما منکر یسری پیشرفت های خوب در x85e و پنلش نمیشیم ولی با توجه به اختلاف قیمت و کیفیت این تلویزیون ها نمره ارزش پول به کیفیت و کارایی MPP اگر بخوایم بدیم البته در مقایسه تنها این دو x85e و ku7000 بدین شکل است که
   x85e 60/100
   و
   ku7000 90/100
   میباشد
   با هرگونه تجربه گیمینگ سینمایی مستند های کیفیت بومی ۴کا hdr 60fps و مانیتورینگ و سیستم عامل و پلیر و پخش و صدا و ورزش و هرچیزی که فکرش رو کنید ku7000 خیلی بهتر از معمول است و عالی میتوان خطابش داد … البته یکخورده کالیبره لارم دارد که باید وقت بگذارید و مثل اولد ازش لذت خواهید برد و در قیمتی که دارد رقیب ندارد و قطعا پنل va بهتر و باکیفیت تر از ips های الجی میباشد …
   این صرفا یک پیشنهاد و یک تجربه و یک توصیه بدون تعصب و دخالت سود هرچی که فکرش رو کنید بود
   بهرحال امیدواریم انتخواب خوبی داشته باشپد و لذت ببرید
   پیروز باشید

 49. مهران
  8:26 2017/10/25

  درود بر شما میخواستم بدونم تا رنج 6 میلیون تومن یکم کمتر یا بیشتر بهترین تلویزیون سایز 55 اینچ رو که میتونم تهیه کنم چیه. راستش خودم بین ks9500 سامسونگ و سونی x9000e موندم و هنوز نتونستم تصمیم گیری کنم. ممنون میشم نظر کارشناسی شما رو بدونم. با سپاس فراوان

  • مهران
   8:35 2017/10/25

   ضمنا فراموش کردم بگم که الویت من تماشای مسابقات فوتبال و ورزشی بصورت فورکی هست. سپاس مجدد

   • GoodHunter
    9:07 2017/10/25

    سلام دوست گرامی
    لطفا بدقت این مقایسه رو مطالعه کنید که براتون تشریح میکنم چون نتبجه ایست از مقایسه همه جانبه این دو غول ۵۵اینچی که بجرعت رقیبی ندارند در بازه قیمتیه خودشون و ارزششون بمراتب از oled b7 و x930e که قیمت بالایی دارن در مقایسه با کاراییشون به اون قیمت.
    مقایسه 9000e با ks9500
    مزایای ks9500 به 9000e
    طراحی زیبا تر و بسیار زیبا
    کنتراست نیتیو بیشتر در نتیجه در عمل مشکی دو برابر عمیق تر از 900e بصورت 0.500 در مقایسه با 1.2
    کیفیت صدای بسیار بسیار بهتر از ۹۰۰ای
    دقت رنگ و روشنایی بیشتر پنل
    پخش نمایش های خانگی و تلویزیونی خیلی بهتر با موتور انحصاری سری ۹ سامسونگ
    دقت و جزئیات و کیفیت بعد از کالیبره کردن دلخواه با نتیجه بسیار متفاوت و بهتر از 900e
    سیستم عامل تایزن روان تر و بی عیب تر از اندروید سونی هست
    حفظ حالت پایدار تصویر ثابت در سامسونگ ها تماما ۱۰از۱۰ هست و هیچ پرش و تغییری در تصاویر ثابت در طولانی مدت وجود نداره درحالی که ۹۰۰ای کمی داره
    رفلکس نور خورشید و نور منبع نوری مقابل تیوی کلا ۹۵۰۰ تکنولوژی خاص و انحصاری برای حداقل کردن تاثیر داره با اینکه ۹۰۰ای هم خوبه ولی ۹۵۰۰عالیه

    مزایای 900e
    بکلایت full array و لوکال دیمینگ بسیار عالی برای داشتن بکلایتی بسیتر یکدست و نوردهی بیخطا و بدون ذره ای حالت ابری
    کنتراست نیتیو در حالت local dimming عالی
    حتی زاویه دید بهتر و حفظ کیفیت پنل تا ۱۰ درجه زاویه بیشتر از ۹۵۰۰
    موشن ریت و اسکن تاری و شفاف سازی آن بسیار بسیار عالی و قوی و توصیه صد در صدی برای فوتبال و ورزش حدود ۶برابر اسکن تصویر نیتیو قویتر از ۹۵۰۰
    در نتیجه پخش محتوای ۱۲۰ هرتز فوق واقعی با اسکن و پردازش و رندر تک تک فریم ها جز به جز که تقریبا از هر ۱۰ تا تیوی ۱۲۰هرتز ۹تاشون ندارن چنین قابلیتیو که ۹۵۰۰ هم مستثنا نیست
    مانیتورینگ بهتر نسبت به 9500 برای پورت پیسی با hdmi
    در تست محتوای ورزشی و گیم ۴کای بسیار باکیفیت هم هردو به نحو شگفت انگیزی موفق عمل کردند و هیچ جای بحثی باقی نذاشتند …
    با توجه به مقایسه مزایای برتر خودتون میتونید تصمیم بگیرید
    پیروز باشید

    • مهران
     9:22 2017/10/25

     بسیار بسیار سپاسگزارم از کارشناسی فنی و بی نقص شما که جای هرگونه شک و تردیدی رو برای تصمیم گیری برطرف میکنه. موفق باشین

 50. آرش
  11:54 2017/10/25

  سلام و خسته نباشید من چند تا سوال در رابطه با تلویزیون ال جی 55sj850v داشتم ممنون می شم با حوصله جواب بدید
  ۱_ وردوی ت یونر این تلویزیون یک عدد هست ، آیا وقتی از s2 استفاده میشه و وصل به اونه آیا امکان تماشای شبکه های دیجیتال داخلی وجود داره یا باید کابل آنتن وصل بشه ?
  ۲_ شبکه های HD کم نیستن ولی زیاد هم نیستند ، کیفیت پخش شبکه های SD در کل چطور هست ؟ در مقایسه با 55X8500E چطور؟
  ۳_ بازتاب نور چطوره ؟ ما تلویزیون UG870 داریم ، در مقابل پنجره انعکاس نور خیلی زیاد هست و تصویر دیده نمیشه ، این تلویزیون چطوره ؟ در مقایسه با سونی بالایی چطور؟
  ۴_ اگه تجربه تماشای ug870 رو دارین ، در مقایسه با این تلویزیون چطوره از لحاظ کیفیت تصویر در فیلم و برنامه های تلویریونی؟
  ۵_ تجربه شخصی من اینه که تلویزیونهای سونی و سامسونگ چشم رو خسته میکنن ، یعنی بعد از یکی دو ساعت احساس سوزش خفیف بوجود میاد شاید بخاطر نور زیاد ،ولی الجی اینطور نیس ، مخصوصا تلویزیون ug ، آیا نظر من درسته یا نه ؟
  ۶_ این تلویزیون روی کاغذ مزایای زیادی نسبت به x8500e داره ولی همه جا سونی رو بالاتر میدونن ، یکیش s2 که شبکه های 4k رو هم دریافت میکنه که اگه جداگانه خریداری بشه بالای پونصد تومن هست ،‌‌ بقیه ویژگی ها مانند صدا ، local dimming ‘ تنظیمات بیشتر ، و غیره ، باز هم آیا ر برتری با سونی است ؟
  با تشکر

  • GoodHunter
   7:41 2017/10/26

   سلام دوست گرامی
   ۱. تلویزیون دیجیتال نیازی به آنتن نداره و براحتی بین هردو میشه سوئیچ کرد همزمان دریافت داشت
   ۲.کیفیت شبکه های SD خوب هستن و قابل قبول ولی در کل موتور پردازشگر محتوای زیره کیفیت HD FHD 4K و آپ‌اسکیل اوتها به اندازه استاتدارد اول در سامسونگ ها خوبه و بعد در سونی و بعد ال‌جی
   ۳.بازتاب نور در sj850 بهتر از دو مدل نام برده شده است ولی از x85e با اختلاف نامحسوسی برتره هست و تقریبا در یک سطح هستن
   ۴.از هر نظر پیشرفته تر و بهتره و hdr و نانوسل و … غیره کم تاثیر نداشتن تو این موضوع
   ۵.کانلا سلیقه ایه و شخ۱یه ولی در کل هیر اینطور نیست و نمایشگر سونی باکیفیت ترین و محبوب ترین هم سامسونگ میباشد ،شاید بخواطر پنل IPS شما چنین احساسی داشته باشید چون نوع نمایشش متفاوته با VA سونی و سامسونگ
   ۶.s2 برتری خاصی نمیشه گفت باشه چون همین x8505e هم این تی ونر رو داراست و لوکال دیمینگ ال‌جی هم که صرفا برای خلق کنتراست بیشتره با اون تازه میشه یک سوم کنتراست x85e
   تلویزیون x85e در مقوله تصویر بغیر از زاویه دید و انعکاس نور تقریبا در تمامی موارد کیفی بین ۱۵درصد تا ۴برابر بهتر و کاملترو دقیق و باکیفیت تر میباشد و تمامی استاندارد های تصویر رو با دقت کامل رعایت کرده و تلویزیونی بسیار باکیفیت میباشد و تا اختلاف ۱تومان بازهم سرتر از هر نوع ال‌جی suhd با پنل ips میباشد
   شما تفاوت هارا در عین پخش محتوای ۴کا بومی و گیم های hdr و تصاویر ورزشی سریع و دیدن فیلم ۴کا براحتی متوحه خواهید شد به علاوه اینکه پخش خانگی و محتوای sd سوتی نیز بهتر میباشد
   در کل یک پله هم نه دوپله بالاتر میتوان دونست چون sj850 طبق بررسی های بصری و عملی از نظر کیفی حتی از مدل ips سال قبل sony x8500d هم ضعیفتر بود حال اینکه x8500e در همه تظر از x8500d بهتر است و حتی انتخواب x9000e بهترین تلویزیون میان رده جهان هم مشکل کرده …
   ولی در هر حال sj850 بهبود های بسیاری نسبت به uh850 داشته و ارزشمند است
   پیروز باشید

 51. محموو
  12:25 2017/10/27

  سلام..خسته نباشید
  راسیتش من ۲ تومن (یکم بالا پایین)برای تی وی میخوام هزینه کنن
  نسبت به پولم ممنون میشم شما بهم پیشنهاد بدید چی بگیرم..
  خودم دوس داشتم پاناسونیک مدلdx بگیرم.. البته یکم بیشتر از پول منه..

  • GoodHunter
   2:07 2017/10/27

   سلام دوست گرامی
   پیشنهاد میکنیم ۴۰۰ ۵۰۰ تونان به بودجتون اضافه کنید و یک تلویزیون یک سرو گردن بالاتر و عالی تهیه کنید
   بهترین تلویزیون با این قیمت تو با پنل IPS مدل UJ651 از ال‌جی
   و بهترین انتخواب ممکن و پنل VA هم KU-MU 7000 از سامسونگ میباشد هردو تو سایز ۴۹و۵۰
   موفق باشید

 52. محموو
  12:32 2017/10/27

  TH.49dx650r

 53. DAVOOD
  12:11 2017/10/28

  سلام
  ضمن عرض خسته باشید به شما بابت توضیحات خوب وبا حوصله .یه سوال در رابطه با سریX55 9000C سونی که محصول 2015 هست با محصولات 2017 سونی در همین سایز. تشکر

  • GoodHunter
   8:43 2017/10/28

   سلام و درود دوست عزیز
   خواهش میکنم
   بطور کلی دوست عزیز محصولات هر برندی هرساله نسبت به سال قبل از استاندارد ها و کیفیت قابل توجه بالاتری برخوردار میشوند و سونی در صدر این پیشرفت قرار داره بطوریکه مثلا x9000c بهیچوجه قابل مقایسه با x9000e نمیباشد …
   از هر نظر و استانداردی که فکرش رو بتونید کنید ۲تا ۸برابر بهبود داشته و برتر میباشد …
   پیروز باشید

 54. محمد
  7:36 2017/10/29

  سلام خسته نباشین ، ممنون از این ک با حوصله ب تمام سوال ها جواب میدین
  1- بنظر شما تا قیمت 3.800.000 چه تلوزیونی خوبه ؟
  (3D یا OLED مهم نیست ، این برام مهم ک واقعا کیفیت تصویر خوب داشته باشه )
  2-الجی یا سامسونگ یا سونی ،بهتره تو این رنج قیمت ؟
  3-(( 49SJ850V )) ((49UJ75200GI )) ((49UH850V)) بین این 3 مدل کدوم بهتره ؟

  • GoodHunter
   8:21 2017/10/30

   سلام دورد دوست گرامی
   ۱.تلویزیون های ۵۵اینچ بسیار خوبی میشه تهیه کرد که حتما ارزشمند و بسیار باکیفیت هستن و پیشنهاد جدی ماهم میباشند 55mu8000-55ku7000
   ۲.قطعا سامسونگ بخواطر پنل va و کیفیت ساخت خوب ولی lg هم نیست ولی سونی تو این رینج جالب تیست و ارزش قیمتی ندارن
   ۳.الجی sj850v باکیفیت تر بروزتر جدیدتر و بهتر از بقیه اون ۳مدل هست ولی پیشنهاد میشه mu8000 از سامسونگ رو در این رینج قیمت حتی کمتر از این الجی ها تهیه کنید که کیفیت تصویر بسیار خوب و تلویزیون ارزشمندی در قیمت خودش هست
   پیروز باشید

 55. امين
  11:40 2017/10/30

  با سلام
  واقعاً بين خريد OLED 55B7 و سوني 55X930 موندم.
  1- به نظر شما سيستم عامل اندرويد سوني كارامد تر هست يا WEB OS الجي
  2- امكان نصب برنامه هايي مثل فيليمو و ف ي ل تر شكن و برنامه هايي از اين دست روي ال جي ممكن هست ياخير؟
  3- جهت استفاده بدون مشكل از برنامه يوتيوب روي تلويزيون الجي چه راهكاري هست؟
  4- كيفيت پخش شبكه هاي داخلي و فوتبال در كداميك از اين دو مدل بهتره؟
  سپاس

  • GoodHunter
   1:29 2017/10/31

   سلام و درود دوست گرامی
   بله انتخواب سختی هست
   ۱. سیستم عامل اندروید کارامد تر ولی سیستم عانل web os زیباتر راحتر و بسیار باکیفیت و با امکانات بیشتره ولی کارامد تر از لحاظ پلیر و پهش کننده بخصوص میتوان اندروید رو برتر دانست ولی سیستم عامل web is از اندروید جلو هست و رتبه اول بهخرین پلتفورم تلویزیون رو دارد
   ۲.نصب خیر ولی فیلیمو رو میشه تو سایتش رفت و فی*لتر ش*کن هم با ip و proxy از نوع private خریداری کنید و روی ip نتتون بگذارید میشه و از این نظر سونی اندروید با کشور ما مچ تر هست.
   ۳.راه حل کلی و مناسبی فعلا در دسترس نیست ولی میتوان با گوشی یوتیوب را در تلویزیون باز کرد و از گوشی بصورت mirror روی تلویزیون استفاده کنید یا همونطور که گفتم از v*p*n روی ip دستگاهتون و اینترنتتون استفاده کنید برای تلویزیون که شرکتای ارائه v*p*n بعضا اینکارو میکنن
   ۴.سونی نمایش خانگی و موتور پردازش تصویر و آپ اسکیلینگ بهتری داره
   سونی ۹۳۰ e بهخرین تلویزیون تا به امروز از نظر hdr هست یعنی دقت رنگ و روشنایی تصویر وسعت رنگ و والیوم رنگ همشون در حداکثر نوازن قرار دارن
   الجی b7 تکنولوژی جدیدتر پنل راویه دید محشر و کنتراست بینهایت و طراحی بینظیر و صدای عالی و از همه مهمتر بنظر ما بیشترین توازن قیمت به ازای کارایی رو b7 داره تا x930e در حال حاضر
   برای مقایسه بهتر هم به وبسایت rtings مراجعه کنید و خودمون هم انشالله بزودی چندین و چند بررسی ۱به۱ بهترین و رقابتی ترین تلویزیون هارو قرار میدیم …
   پیروز باشید

 56. ابراهیم
  7:09 2017/11/03

  با سلام و تشکر از مطلب مفیدتون
  لطفا راهنمایی کنید چه تلویزیونی میتونم بخرم
  بودجه من سه میلیون و خودم قصدم خرید w800 43 اینچ سونی بود چه برام کیفیت و موندگاری مهم تر و برام اسمارت بودن تلویزیون اصلا مهم نیست البته x800 سونی هم دیدم
  لطفا راهنمایی کنید

  • GoodHunter
   8:26 2017/11/03

   سلام دوست گرامی
   قطعا در این بازه سایزی و قیمتی پیشنهاد بی چون و چرای ما بهترین تلویزیون 43اینچ در حال حاضر جهان میباشد یعنی سونی 43x8000d
   ولی با بودجه کمتر میتونید انواع سایز های ku-mu7000 رو از ۴۰.۴۳.تا ۴۹.۵۵ تهیه کنید
   ولی جدا تلویزیون سونی x8000d در سایز ۴۳ باکیفیت مییاشد (مدل ۴۹ اون کیفیت لازم رو ندارد و از هر لحاظ مدل 43 اینچ اون سرتره بخواطره پنل va بکار رفته و کیفیت ساخت و تولید بالاش)
   موفق باشید

 57. ابراهیم
  9:19 2017/11/03

  ممنون از پاسخ که دادید لطفا در مورد سوال پایین هم راهنمایی کنید
  سونی تو بازار به دو صورت فروخته میشه
  مونتاژ داخلی (ایران) با گارانتی دو سال و مونتاژ مالزی با گارانتی متفرقه که مونتاژ مالزی به صورت قاچاق و حدود هفتصد ارزونتر
  به نظر شما خرید کدوم بهتره

 58. فرزاد
  5:13 2017/11/10

  درود بر شما

  از بین این چهار مدل کدوم کیفیتش بهتره؟در کل کدوم رو پیشنهاد میکنید

  sony 9300 e
  lg sj85000
  lg oled c7
  lg oled b7

  در ضمن ممنون میشم نظرتون رو در مورد خرید تلویزیون از سایت هایی مثل بانه مارکت و امثالهم بفرمایید

  • GoodHunter
   9:55 2017/11/11

   سلام دوست گرامی
   تکنولوژی اولد بیشک برترین هست و یک پله از هر نظر بهتر و پیشرفته تر از led میباشد پس قطعا انتخواب اول از نظر کیفی بین مدل های یاد شده b 7 میباشد و مدل c 7 هم دقیقا مدل b 7 میباشد با یکخورده تغییرات ظاهری فقط در مدل پایه و استند و دو کانال سیستم صوتی قویتر و مجهز تر که تقریبا ارزش اون رو در مقابل b 7 از نظر قیمتی چندان بالا نمیبرد و کاملا یکی هستن …
   و انتخواب دوم هم قطعا x 930 e چون هیچ تلویزیون led ای باکیفیت تر از این مدل وجود خارجی ندارد و بدون شک باکیفیت ترین led تا به امروز میباشد
   مدل s j 850 قابل مقایسه با این مدل ها نیست و گاهی اختلاف بینشون از مرز ۱۰ برابر هم عبور میکند …
   موفق باشید

 59. pingback بهترین برند برای خرید تلویزیون | بهترین انتخاب برای خرید تلویزیون - ممتازکالا

 60. فرهاد
  8:41 2017/11/19

  سلام…به نظرتون الجیuj752 بهتره یا سونی x8000e?

  • GoodHunter
   8:32 2017/11/20

   سلام دوست گرامی
   تلویزیون اگر در سایز ۴۳اینچ مد نظر شما هست از تظر کیفیت نمایشگر برای بازی و تماشای محتوای گوناگون مدل x8000e با توجه به va بودن بهتره ولی باز با این حال تو 43 اینچ ها هم مدل سال گذشته اون یعنی x8000d کیفیت کلی بهتری نسبت به x8000e داره البته این ها فقط در مورد سایز 43 اینچ بود.
   در مورد سایز های بالاتر از ۴۳ مثل ۴۹ و ۵۵ با توجه به ips بودن تمامی این مدل های مثل x8000e x8000d uj752 از نظر امکانات و کیفیت کلی تلدیزیون ال حی uj752 با توحه به قیمت خیلی مناسب تر توصیه میشه
   موفق باشید

 61. امیرحسین
  4:56 2017/11/28

  سلام وقتتون بخیر. من با توجه به توصیه شما از سایت rthing بازدید کردم اما خب یک مقدار گیج شدم.من یک تلویزیون 55 اینچ میخوام از بانه بگیرم رنج 4 میلیون تا 4.800 که چون در بانه ارزون تره ، این رنج در خود تهران حدودا میشه 5 تا 6 میلیون . اهل گیم هم نیستم زیاد که خیلی مهم باشه ، مصرف عمومی بیشتر فیلم و فوتبال و شو ….. میخوام رزولیشن خوبی داشته باشه. ممنون میشم از هر سه برند ال جی سامسونگ و سونی معرفی کنید و در نهایت بگین کدوم گزینه بهتره . ممنون از وقتی که میزارید

  • GoodHunter
   8:53 2017/12/02

   سلام دوست عزیز
   در این مورد و تلویزیون عالی در رینج حداکثر ۵ تومن میتواتید انتخواب های زیر را داشته باشید.
   تلویزیون سونی x8500e مدل ۲۰۱۷ با پنل va و کنتراست خوب یا مدل x8500d مدل ۲۰۱۶ با پنل ips و زاویه دید خوب هردو از بهترین انتخواب های سونی زیره ۵ تومان هستند حدود ۴ تا ۵ تومان رینج قیمتی دارن.
   از سامسونگ ها شما میتوانید mu7000-7350 یا ku7000-7350 را تهیه کنید که نسبت عالی ای از کیفیت مخصوصا تماشای محتوای تلویزیونی و ما*هو*ا*ره ای دارند و دارای قیمتی به نسبت رقبا عالی میباشند و حدود ۳تا ۳.۵ میتوان ۵۵اینچ آن هارا یافت و توصیه ما نیز تهیه این تلویزیون میباشد mu7350 خمیده و ku7000 مدل تخت میباشد این دو مدل بسیار عالی خودشون رو نشان داده اند و پنل ها از نوع va و کنتراست بالا و عالی میباشد کیفیت شبکه های خانگی در تلویزیون های سامسونگ بالاترین و رتبه عالی دارد …
   و از الجی ها هم که پنل ips دارند و کنتراست قابل قبولی ندارن ولی زاویه دید خوبی دارند و نمایشگر آنها تلق محافظ و ضد ضربه تا حدودی دارد و از کیفیت مطلوبی نیز بهره مند هستند و مدل پیشنهادی ما از الجی ها در بازه زیره ۵ تومن مدل sj850 میباشد که امکانات بیشتری از دو رقیب ارائه میدهد و رابط کاربری نرم و پر امکاناتی دارد ،کنترل موس‌شکل و جادویی دارد و پلتفورم آن web os یعنی بهترین پلتفورم تلویزیون ها میباشد …
   در نهایت برای استفاده معمول و عادی حتی گیمینگ و بعضا فیلم های بسیار با کیفیت و خواستن یک تلویزیون عالی و بینقص در بازه قیمتی عالی حتما پیشنهاد ما mu7350 با پنل خمیده و mu7000 پدل ۲۰۱۷ یا ku7000 مدل ۲۰۱۶ از مدل های صفحه تخت میباشد که درصد رضایت این تلویزیون ها تقریبا ۱۰۰۰ درصد بوده …
   موفق باشید

 62. امیرحسین
  5:24 2017/11/28

  اینم عرض کنم که میخوام صفحه تخت باشه. و اینکه نظرات رو خوندم یک بار شما عرض کردید x850e سونی از لحاظ mpp نسبت به فکر کنم ku7000 کمه ولی باز یک جا گفتید x850e بهترین mpp رو داره

  • GoodHunter
   9:02 2017/12/02

   از لحاظ کیفیت پخش محتوای خانگی مثل تلویزیون دیجیتال و ما*هو*اره ،رابط کاربری سریع تر و کارامد تر و مسبت قیمت به کارایی یا همون mpp پدل ku7000 قطعا به x85e برتره ولی خب در hdr و یکسری ارزیابی های جزئی مدل x85e نیز خیلی خوبه واقعا و جزو بهترین هاست …
   ولی ku7000 بنظرم کاربر ایرانی پسند تر هست

 63. محمد
  12:26 2017/12/01

  با عرض سلام و خسته نباشيد،ممنون از راهنمابيهاي بسيار خوبتون،من محدوديت قيمت براى خريد تلويزيون ندارم ،فقط يك پسر ٧ساله و يك دختر يك ساله دارم كه هر كدام تقريبا روزى يك ساعت تا يك ساعت و نيم تلويزيون تماشا ميكنند،از شما تقاضا دارم راهنمايي بفرماييد كدام تلويزيون را خريداري كنم كه براى بچه ها كمتر ضرر داشته باشه و چه سايزي،ممنون

  • GoodHunter
   9:13 2017/12/02

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر بهترین تلویزیون led برای تماشتی محتوای بسیار شفاف و باکیفیت مدل سونی x9300e میباشد و سایز ۵۵ و ۶۵ برای محیط نسبتا بزرگ پیشنهاد میشه
   ولی برای تماشای محتوای تلویزیون دیجیتال و بعضا ری*سی*ور کیفیت موتور تقویت کننده بافت های تصویر در سونی به کیفیت سامسونگ نیست و از اونور نسبت mpp یعنی money per perfomance سامسونگ خیلی بهتر از سونی میباشد و پیشنهاد ما مدل ks9500 میباشد از سامسونگ با کیفیتی بینظیر که در حال حاضر بهترین تلویزیون سامسونگ نیز میباشد
   و مدل 55 اینچ با قیمتی بسیار عالی و کیفیتی در هر ابعاد بینظیر با طراحی چشم نواز پیشنهاد میشه.
   موفق باشید

 64. مهدی
  9:06 2017/12/01

  سلام.
  ضمن تشکر از حوصله ای که به خرج میدید چندتا سوال دارم راجع به x850d داشتم و ممنون میشم جوابمو دقیق بدین.
  1. این تلویزیون قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی رو داره؟ مدل 850e چطور؟
  2. در مورد امکانات و قیمت کنترل جادویی برای این مدل و 850e لطفا توضیح بدین.
  3. بعضی از تبلیغات در مورد سیستم فرمان صوتی صحبت کرده بودن. اگه میشه لطفا مارو بیشتر آشنا کنین و آیا این مدل و 850e هر دو این آپشنو دارن؟
  4. ما یک حال پر نور داریم و اغلب مبلها روبروی تلویزیون نیستن. آیا تفاوت کیفیت تصویر و زاویه دید آنقدر زیاد هست که مجبور بشم از خیر خوبیهای 850e بگذرم و این مدلو بخرم؟
  ممنون از راهنماییهاتون.

  • GoodHunter
   9:18 2017/12/02

   سلام دوست عزیز
   ۱.بله هردو تلویزیون این قابلیت رو دارن
   ۲.امکانات خاصی تلویزیون های سونی ندارند و از نظر امکانات و قابلیت ها گوناگون پشت سر الجی و سامسونگ هستن و کنترل جادویی اون ها نیز موس شکل مثل lg web os نیست
   ۳.بله صد درصد فرمان صوتی رو پشتیبانی میکنند ولی خب فارسی نمیتونید فرمان بدید باید دکمه روی کنترلر رو بزنید و دستور مثل باز کردن اپی یا خاموش روشن کردن دستگاه یا کانال عوض کردن و هرچی رو به لاتین بدهید.
   خیر دوست عزیز به این شکل فاصله ندارند و مدل x85e قطعا انتخواب بهتریه
   موفق باشید

 65. mehdi8890
  1:24 2017/12/07

  سلام
  اول مرسی از احترامی که برای مشتریها قایلید و سوالاتشون رو پاسخ میدید
  بنده روی تصویر خیلی حساسم
  دوس دارم خوشرنگ و لعابترین تصویر رو داشته باشم رنگها طبیعیترین حالت و زنده باشند
  اول برای فوتبال دوس دارم احساس کنم تو ورزشگاه چندمتری چمن نشستم
  دوم اینکه صدای خوبی هم داشته باشه
  سوم بازیهای 4k
  اگه میشه تلویزیون های زیر 4 ت رو به ترتیب کیفیت بهم بدید ممنون میشم.
  ….
  و اینکه ips , va کاملا جدا هستند یا خیر؟تو بعضی نظرات با اینکه ips برای فوتبال بهتر بود ولی va برتری داشت و انگار کمبودهای ips رو جبران میکرد و میشه بجاش تلویزیون های va خرید فقط.

  • GoodHunter
   12:58 2017/12/07

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم این نظر لطف شماس و وظیفه ما
   در این خصوص چندین انتخواب میتونید داشته باشید مثل تلویزیون 43x8000d بهترین تلویزیون با پنل va ساخته شده تا به امروز ولی خب ۴۳اینچ هست .
   و شما میتونید مدل های 49inch از مدل sj و uh ال‌جی هم انتخواب کنید با نام های sj800 و uh850 که در بازه رقابتی خوب حرفای زیادی برای گفتن دارن
   ولی بیشترین نسبت قیمت به کارایی رو مخصوصا با بودجه شما میتونه به یقین سامسونگ باشه که برای فوتبال عالیه و کیفیت بسیار عالی هم برای بازیهای ۴کا و hdr دارا میباشد و محدودیت هم در امکانات و اتصالات نداره و در سایز ۵۵ هم براحای حدود ۳ تا ۳.۵ تومان برای شما قابل دسترس هست مدل های سامسونگ :
   خمیده 55mu7350
   تخت 55ku7000
   بله کاملا جدا از هم هستن و چینش پیکسل هاشون بر روی لایه ال سی دی و تغذیشون از طریق بکلایت برای نوردهی کاملا متفاوته برای همینه شما در پنل های ips زاویه دید بهتری دارید چون در هیچ زاویه ای کنتراست کم نمیشه ولی پنل va با کوچکترین انحرافی از کنتراشت کم میشه ولی در مدل های ذکر شده این بهیچوجه قابل احساس نیست و بسیار بهینه هستند و زاویه دیدشون اگر عالی نباشه قطعا خوب هست
   موفق باشید

   • mehdi8890
    1:21 2017/12/07

    مرسی
    سامسونگ ها مشکلات زیاد بهم زدن
    سوختن پیکسل.پنل.هنگ . مشکلاتب ک بقیه گفتن و همچنین عمر
    بین ال جی و سونی از اونجایی که سونی رابط کاربری و نرم افزاری و امکانات کمتری داره و زیرنویس فارسی هم کاور نمیکنه
    میخوام نهایتا ال جی بگیرم
    حالا فرمودید سامسونگ برای فوتبال خوبه ایا مارک مهمه یا فقط ips باشه کافیه برای دیدن فوتبال؟
    و نظرتون در مورد
    LG49 UH65200GI
    LG49 UJ69000GI

    • GoodHunter
     4:28 2017/12/07

     سلام دوست گرامی
     با کمال احترام به فرمایشات شما ولی هیچکدوم از نکاتی که اشاره کردید بنا به تجربه چند ساله و دیداری بیش از ۳۰۰تا تلویزیون و تست اونا صحیح نمیباشد
     سوختن پیکسل پنل و هنگ مشکلاتیه که اکثرا مربوط به سونی های میانرده میباشد و سامسونگ ها عملا حتی یک مورد هم تو فروش بیش از ۱۰۰۰مدل اون تو این چنسال دیده نشده
     جتس و کیفیت سامسونگ منتاژ مصر خیلی بیشتر از نمایندگی ایران هست چون اصل هست ولی منتاژ داخل حتی اجازه گرفتن اسم اصلی کالا هم ندارن ولی بازم تو اون مدل ها هم ندیدم و قطعا از پیشنهادای تاپ هست سامسونگ چه پایینرده و چه میانرده و چه بالارده .
     دوم.با توجه به اینکه شما قصد تهیه الجی از گلدیران رو دارید با قیمت بالاتر و امکانات کمتر مثل نداشتن تیونر dvb-s2 و ولی حداقل فارسی رو پشتیبانی میکنه ،پخش کننده الجی در رابط کاربری web os بسیار ضعیفتر از سونی اندروید با پخش کننده kodi میباشد که از انواع فرمت فایلای زیر نویس و صوتی و تصویری پوشش و پشتیبانی ۱۰۰درصد با امکانات فراوان میدهد ولی الجی فاقد اون نرم افزار هست و پلیر ضعیفی هم داره و از نظر ساپورت زیرنویس و فرمت های صوتی تصویری در آخر قرار میگیره بعد سامسونگ و سونی
     تنها مزیت الجی صدای بهتر اون هم در مدل های harman kardon sound system و داشتن رایط کاربری جذاب با کنترلر موس شکل میباشد و زاویه دید بیشتر پنل ips نسبت به va
     سوم.بله ips از پایین رده های va قطعا موشن و تاخیر ورودی و سرعت پاسخدهی بیشتری داره ولی در مورد va های مورد بحث خیر و به هیچ
     گرچه تماما سلیقه ای هست
     ولی طبق نظر های متعدد کارشناسی و بررسی های انجام شده و رضایت مطلق خریداران در این مورد باید بگم مدل پیشنهادی ku7000 و مدل خمیده mu7350 در تمام عرایض و خواست های شما بین ۱۵تا۳۰درصد برتر از مدل uh850 از lg میباشد که این مدل از مدل های مد نظر شما بین ۲تا ۴برابر باکیفیت ترو بهنر است و شما حتی دارید قیمت بیشتری هم بابتش هزینه میکنید …
     خب جواب به سوال شما :
     چون الجی میخواید و فوتبال هم براتون مهمه و ips زاویه دید و ریسپانس تایم خوبی برای تماشای فوتبال داره و پلتفورم اون هم کاملا کاربر پسنده پیشنهاد ما تهیه مدل 49uj752 میباشد که از مدل های ذکر شده عملکرد کلی بهتر و طراحی ظاهری بهتر با سیستم صوتی و امکانات خوبی هست و اگر از نمایندگی تهیه بشه شما به منوی فارسی نیز دسترسی خواهید داشت و مدل های ما درسته اصل هستن ولی برای داخل کشور تنظیم نشدن و زبان و منوی فارسی ندارن با اینکه زیرندیس و براحتی پشتیبانی میکنن و بین مدل های ذکر شده uj69000 گزینه بهتر و در کل خدبی با توجه به نیاز و شرایط شما خواهد بود.
     پیشنهاد ما:
     تهیه مدل بیشک سامسونگ در سایز های ۵۵ و ۵۰ با توجه به نیازتون با قیمت بسیار مناسب تر با کیفیت تصویر خیلی بهتر در بازی و فیلم و فوتبال با توجه کنتراست ۵برابر و غلظت مشکی ۱۰برابر و سیستم عامل قوی تایزن تو پاسخدهی به دیتورات و پخش محتوای مختلف با هر فرمت و کیفیتی براحتی
     مدل های پیشنهادی
     samsung 50-55 ku7000 مدل صفحه تخت
     samsung 50-55 mu7350 مدل صفحه خمیده یا به اصطلاح curved
     در مورد سونی هم چون قیمت هاشون بالاس فقط میتونم مدل 55x8500d در قیمت ۴.۲۰۰ با امکانات و کیفیت بینظیر و از هر نظر بهتر از الجی و عمر بیشتر از بقیه با پنل ips و فقط سایز ۵۵ و مدل x8000d در سایز ۴۳ که بهترین led با اختلاف زیاد در جهان در این سایز میباشد با پنل va و بینهایت باکیفیت هست رو پیشنهاد میکنیم.
     موفق باشید

     • mehdi8890
      1:14 2017/12/08

      واقعااااااا ممن…ن….خدا خیرتون بده

 66. mehdi8890
  1:14 2017/12/08

  واقعاااااااا ممنوووون خدا خیرتون بده

 67. صابر
  2:24 2017/12/08

  سلام و با تشکر از مطالب خیلی خوبتون که واقعا راهنمای خوبی هست برای کسانی که قصد خرید تلویزیون دارند
  بنده قصد تهیه یک 32 اینچ الجی برای اتاق خواب دارم. میخام ماه_واره داشته باشه و وایفای داشته باشه و اسمارت هم باشه
  3 تا مدل دیدم تو سایتتون زدید که عبارتند از LJ570U LJ590U LJ610V
  طبق اطلاعاتی که تو سایت رسمی الجی نوشته شده رزولیشن دو مدل LJ570U و LJ590U عدد 1366*768 میباشد و رزولیشن مدل LJ610V عدد 1920*1080 میباشد
  یعنی دو مدل اولی اچدی و مدل 610 فول اچدی هست.
  1- سوالم اینه که با توجه به اینکه سایز تلویزیون 32 هست آیا کیفیت تصاویر دریافتی شبکه های مختلف در اچدی و فول اچدی در این سایز فرقی هم میکنه و محسوس هست یا خیر؟
  2- سوال بعدیم اینه که ایا با تلویزیون اچدی هم میشه شبکه های اچدی مثل شبکه 3 یا شبکه اچدی منوتو و بسیاری شبکه های دیگه رو دریافت کرد؟ ببخشید ولی واقعا نمیدنم این مطلب رو. میترسم بخرم و بعدش ببینم به دردم نمیخوره
  3- با توجه به امکاناتی که انتظار دارم شما در این سایز چی تلویزیونی پیشنهاد میکنید با کیفیت بهتر؟ 4- آیا مارکهای دیگر هم ماه_واره دارند یا خیر؟
  5- آیا تمام مدلهای الجی که اسمارت هستن لزوما کنترل جادویی هم دارن؟ اگر ندارن میشه براش کنترل جادویی تهیه کرد یا خیر؟
  * بنده یک 43UH651V هم دارم که بسیار راضی هستم ازش و نیازهامو برآورده میکنه
  بسیار ممنونم از نکات خوبی که بیان میکنید و پیشاپیش تشکر میکنم بابت پاسختون

  • GoodHunter
   3:28 2017/12/08

   سلام دوست عزیز
   نظر لطف شماس
   دوست عزیز واقعا در سایز ۳۲ و با توجه به احتیاجات شما و امکاتات مورد نیاز بین مدل های هیچ تفاوتی محسوسی نیست و مطمئن باشید رزولوشن در این سایز اهمیت چندانی ندارد و با توجه به بودجتون اقدام کنید .
   مدل lj610 خوب بهتر هست ولی در مورد مقرون بصرفه بودن مدل های یاد شده و حتی مدل 32lf551v هم کار شما رو راه میندازن
   خیر در این سایز مارک دیگه نیست
   سیستم عامل ک پلتفورم web os اگر در بنیاد تلویزیون بکار رفته باشه بله میشه و دارن
   موفق باشید

 68. mehdi8890
  1:45 2017/12/09

  سلام
  تلویزیون سونی و ال جی و سامسونگ اصل توی بازار باید از کدوم کشورها باشند و لوگوی ساخت کدوم کشور روش باشه؟
  و از کچا بفهمیم اصله؟

  • GoodHunter
   4:11 2017/12/09

   سلام دوست گرامی
   تنها اکتفا به لوگوی سازنده و کشور منتاژ کننده کار درستی نیست چون براحتی آب خوردن مثل اصل اون مدل طراحی و چسبانده میشن.
   ولی معمولا سونی ها مالزی بهترین کیفیت و دارن و تامین بسیار از فروشگاهای معتبر در این عرصه میباشد و سامسونگ هم مصر که واقعا کیفیت و قیمت استثنایی دارن این محصولا و الجی که کره میباشد.
   اما بطور کلی زیاد درگیر اینچیزا نباشید همینطور حتی گارانتی و فقط قصد و سعی تهیه محصول از فروشگاه و جای معتبر کنید
   موفق باشید

 69. رضا
  9:02 2017/12/11

  سلام دوستان ممنون از مطالب خوبتون
  من میخاستم یه تلویزیون که قیمتش حدود 3 تا 3/5میلیون باشه رو بخرم ولی چن هیچ اطلاعاتی نسبت به تلویزیون ها ندارم نمیدونم چی بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید که کدام مارک رو با چه سیستمی بخرم سایزشم 50 باشه…..مرسی

  • GoodHunter
   10:55 2017/12/11

   سلام دوست عزیز
   ایده آل ترین انتخواب برای شما باکیفیت ترین تلویزیون میانرده تا ۴ ۵تومن هست که با قیمت عالی ای در دسترس میباشد
   این تلویزیون از هر لحاظ کیفی فوق و العاده میباشد
   سایز ۵۰ مدل samsung ku7000 حدود ۲۶۵۰ کیفیت ۴کا بینظیر
   سایز ۵۵ اون هم حدود ۳۲۵۰ که بهترین قیمت میباشد برای یک تلویزیون جدا عالی در سایز ۵۵
   قطعا انتخوابای دیگه به پای این مدل نخواهند رسید
   این مدل چه برای گیم چه فیلم و چه محتوای تلویزیون دیجیتال و ری-سی-ور بهترین کیفیت رو تا سقف ۴ الی ۵ تومان داراست
   موفق باشید

 70. هومن
  5:21 2017/12/27

  با سلام و خسته نباشید.
  در دید از کنار تلویزیون 49mu7350 آیا مشکلی وجود نخواهد داشت.؟ چون موقعیت تعبیه تلویزیون در منزل ما به صورتی هستش که فقط یه کاناپه دید مستقیم داره و بقیه افراد باید از کنار به تلویزیون نگاه کنند. پیشهناد شما با توجه به توضیحات داده شده مابین این تلویزیون و sj800v کدومش میتواند باشد.
  با تشکر

  • GoodHunter
   7:01 2017/12/28

   سلام دوست گرامی
   اگر زاویه دید شما نسبت به تلویزیون حداکثر ۳۰درجه باشد مناسب و کاملا کافی و عالی بدون هیچ احساس افت کیفیت میباشد یعنی به صورت V ولی اگر بیشتر از این زاویه میباشد انتخواب sj800 با امکانات و کیفیتی که دارد انتخواب معقول تر و باکیفیت تری به واسطه تکنولوژی نانوسل برای افزایش طیف رنگ ها از ۱۶میلیون به ۱میلیارد و افزایش زاویه دید نسبت به کل VA پنل ها و حای تسبت به 80% ips پنل ها میباشد … مدل mu7350 از طیف گسترده رنگ یعنی aRGB پشتیبانی نمیکند و ۱۶میلیون رنگ رو داراست ولی پنل هردو ۶۰هرتز و ۱۰بیت هست یعنی استاندارد باکیفیت 4k و hdr رو دارا هستن و از این طرف کنتراست mu حدود 4 برابر بیشتر است که دیدن فیلم در شب و فضای تاریک لذت و تجربه چندین برابر بهتری رو ارائه خواهد داد..
   موفق باشید

 71. رضا
  5:25 2017/12/27

  سلام
  بین دو تلوزیون Samsung 55mu63000
  و sony 55x7000e
  کدوم کیفیت تصویر و رنگ بهتری داره ؟ برای فیلم کدوم بهتره ؟

  • GoodHunter
   6:50 2017/12/28

   سلام دوست عزیز
   تلویزیون Mu6300 که موجود نیست و نمیشود و به جای اون مدل بهتر و سری ۷ و با همان قیمت بنام ku7000 و mu7000 میباشد که بسیار بهتر از x7000e از هر نظر هستن
   کیفیت نمایشگر
   پشتیبانی از طیف گسترده رنگ ها
   کنتراست بالاتر و قیمت مناسب تر

 72. علی
  12:25 2017/12/30

  با عرض سلام خدمت شما سرورا ن گرامی اگه لطف کنین تلویزیون oled c7و سونی 9000eرا با هم مقایسه کنید و برتری ها و معایبشون رو نسبت به هم دیگه با جزییات بیان کنید ممنون میشم چون تو انتخاب این دو مدل بسیار مردد هستم از کابران هم اگر کسی این دو مدل رو داره خواهشمند است معایب و مزایای تلویزیون را بیان کنه تا دیگران هم انتخاب بهتری در خرید داشته باشن و برای شبکه های داخلی کیفیت تصویر کدام یک بهتر است ؟ با تشکر از شما

  • GoodHunter
   11:27 2017/12/30

   سلام دوست عزیز
   بزودی مطلبی در مورد مقایسه این دو بصورت مو به مو و فوق العاده کامل گذاشته خواهد شد در قسمت مقایسه برترین ها
   ولی بصورت کلی میشه گفت تلویزیون x9000e از تمامی جهات ۱۵تا ۱۵۰ درصد از c7 ضعیفتر میباشد و عملکردی در حد اون مدل تحسین شده بطور کلی ندارد و حتی مزایایی هم نسبت به c7 میشه گفت در کل ندارد .
   تلویزیون اولد c7 بهترین تلویزیون 2017 با جارو کردن اکثریت جوایز از بسیاری از وبسایت معنبر نقد و بررسی و جشنواره و نمایشگاه ها شد و انتخوابی از هر نظر ایده آل میباشد.
   تنها LED TV هایی که توان رقابت با این هیولا رو دارا هستن دو مدل Samsung KS9500 و Sony x9300e میباشن .
   درضمن پخش محتوای بیکیفیت خانگی و دیجیتال و حتی موتور افزایش کیفیت بافت های SD HD به ۴کا هم الجی اولد سرتر هست ….
   موفق باشید

 73. محمد
  12:25 2017/12/31

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  تشکر فراوان بابت مطالب مفیدتون
  میخواستم بدونم تفاوت بین دو مدل سونی 55x8500D و 55x8500E دقیقا چیه؟ فقط تفاوتشون در ظاهر هست یا خیر؟
  آیا کیفیت تصویر و روشنایی این دو باهم تفاوت دارن؟
  آیا از لحاظ امکانات این دو با هم تفاوت دارن؟
  و اینکه خرید کدوم از این دو مدل پیشنهاد میشه؟
  ممنون

  • GoodHunter
   8:57 2018/01/01

   سلام دوست گرامی
   با توجه به سوالات و درخواست های مکرر در مورد انتخواب بین این دو تلویزیون و برجسته سازی تفاوت ها و ارزش کلی آنها در مقایسه با یکدیگر ما در ممتاز کالا تصمیم گرفتیم اولین بررسی و تقابل بسیار دقیق، جامع و کانل این دو تلویزیون را به صورت مو به مو و کاملا تخصصی در اختیار شما قرار بدیم امیدواریم بتونید تصمیمتون رو براحتی بگیرید
   تاکید میکنم کامل ترین بررسی و مقایسه بین X8500d و X8500e در سرتاسر وب و این شیوه ادامه خواهد داشت
   با مراجعه به این لینک در وبلاگ ما میتوانید آنرا مطالعه کنید و نظرتون رو با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید
   موفق باشید

 74. محسن ایرانی
  11:28 2018/01/02

  با سلام وعرض خسته نباشید
  وا قعا ممنون از پاسخ گوییتون به سوال های مخاطبین

  من یک سوال داشتم من 2/400 پول دارم و میخواستم تو این رنج کدوم مدل رو انتخاب کنم

  و از نظر سیستم عامل و کیفیت تصویر یک جستجو بکنید و یک مدل رو به من پیشنهاد بدید ممنون میشم

  با تشکر

  • GoodHunter
   5:22 2018/01/03

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم این وظیفه ما هست و خوشحالیم اگر مطالب و پرسش و پاسخ ها بنظرتان مفید است
   در این بازه قیمتی شما تنها میتونید به تلویزیون های 4k الجی از سری ۶ و ۷ و سامسونگ از سری ۷ بسنده کنید که عالی هستن
   البته پیشنهاد قوی ما استفاده از سامسونگ های سری ۷ برای مثال مدل ایده‌آل برای شما اگر با پنل تخت میخواهید samsung 49ku7000 و اگر مدل منحنی میخواهید mu-ku7350-7500 میتونن براتون مناسبترین باشن. بواسطه پنل va و نسبت پیکسل و رزولوشن واقعی 4k آن کنتراست و شفافیت بسیار خوبی رو هم دارا هستن و سیستم عامل تایزن آنها بسیار قدرتمند میباشد.
   و در مورد الجی های سری ۶ و ۷ با توجه به قیمت و پنل ips آنها که زاویه دید بهتری نسبت به همنوعان va دارد گزینه مناسبیه و همینطور سیستم عامل یا همون پلتفورم web os که خیلی کارامد هست ولی رزولوشن و نسبت پیکسل های این تلویزیون ها بواسطه استفاده از چینش پیکسل ها بصورت wrgb بجای rgb که باعث میشه تنظیم قرار گیری ۳ساب پیکسل اصلی بهم بخوره و یک چهارم سهم پیکسل ها و رزولوشن از دست بره و در اصل با تیوی 3k طرف باشیم که شفافیت و دقت کمتری دارند نسبت به نمونه های 4k
   موفق باشید

   • محسن ایرانی
    8:42 2018/01/03

    ا تشکر از راهنمایی شما
    من به یک مغازه لوازم صوتی و تصویری مراجعه کردم گفتند ک سری های ku قدیمی شدن و الان سری mu جدید هستن به نظرتون درسته !

    و یک سوال دیگه اگه من یک صفحه تخت بخوام بخرم با ۲/۵۰۰ از سری ۷ سامسونگ که گفتید از ال جی بهتره به نظرتون چه مدلی رو بگیرم ! mu یا ku ?

    • GoodHunter
     1:38 2018/01/03

     بله درسته mu سری ۲۰۱۷ هستن و ku سری 2016 هردو تقریبا یکسان و یک کیفیت رو دارن و تغییرات آنچنانی هم ندارن ولی یسری بروزرسانی های نرم افزاری بهتری در سری mu وجود داره و یکسری برتری هایی که ku نسبت به mu بواسطه اینکه نوردهی موضعی ضعیف بکار رفته در تقریبا ۹۹درصد led ها که این دو هم استثنا نیستن باعث افت کنتراست و افت غلظت مشکی میشه در مدل ku قابل غیر فعال سازیه و برطرف میشه ولی تو mu ها اذیت میکنه …
     پیشنهاد مدل ku7000 از مدلای تخت و اگر موجود نبود در اولویت بعد mu7000
     موفق باشید

 75. محسن
  9:43 2018/01/03

  باسلام
  ممنون بابت مطالب خوبتون
  ولی یه سوال دارم: تو سایز۴۳ باقیمت دوملیونوخورده ای سامسونگ بهتره یا الجی
  لطفا اسم مدل هاشم بنویسید.
  ممنون میشم جواب بدید.

  • GoodHunter
   3:50 2018/01/04

   سلام دوست عزیز
   در هر سایز ۴۳ نیز مدل های پیشنهادی ما از سامسونگ و مدل ku7000 و mu7000 و ku7970 و mu7970 میباشند که اولویت با 7000 ها میباشد از نظر کیفی و بعد 7970 …
   در ضمن با حدود دو خورده ای میتواتید ۵۰اینچ این مدل ها را هم تهیه کنید و ۴۳اینچ این ندل های باکیفیت زیره دو تومن هستن و تا ۵۵اینچ بصرفه ترین تلویزیون با در نظر داشتن کیفیت میباشند.
   موفق باشید

   • محسن
    3:33 2018/01/05

    ممنون دوست عزیز ولی نظرم عوض ومیخوام ۴۹ اینچ بخرن
    قبمتشم درحد دوملیون وخرده ای مارک ال جی
    لطفا اسم مدل هاشم بنویسید

    • GoodHunter
     12:34 2018/01/05

     متاسفانه الجی مدلی ۴کا hdr و با کیفیت که مبنای استاتدارد UHD جهانی باشه نداره و مدل های موجود و خوب الجی در این بازه سایزی هم میشه از مدل های 49UH850V و 49SJ800 یاد کرد که بالای ۳تومن هستن و از استاندارد های 4K UHD که بر مبنای چینش صحیح ساب پیکسل ها برای دستیابی به رزولوشن 4K بر اساس RGB هست میباشن ولی مدل های زیره ۳ تومن آن مثل UJ770 و UJ650 و کل مدل های این دسته از سری ۶ و ۷ آن با توحه به قیمت مناسب ولی عدم پشتیبانی از استاتدارد UHD که بواسطه آن باید در چینش پیکسل ها سه پیکسل اصلی یا ساب پیکسل RGB استفاده شه از 4 پیکسل بصورت WRGB استفاده میکنن که 4K رو به 3K بصورت دیداری و کیفی و دقتی کاهش میدهد ولی متوجه نخواهید شد تا وقتی که 4K واقعی رو روییت کنید …
     از این حیث هست که بنده مکررا اینجا مدل های ارزان قیمت ۴کا رو از سامسونگ پیشنهاد میدم چون بغیر از زاویه دید خوب پنل IPS الجی ها تقریبا مزایای دیگری شامل حال اونها نیست ،البته که خوبن ولی در مقابل مدل پیشنهادی ۲.۵تومن در سایز ۵۰ اینچ سامسونگ KU7000 حرفی برای گفتن ندارن حتی مدل های سری ۸ و 4K واقعی آن ها هم به همین منوال باز از نطر کیفی پشت KU7000 قرار میگیرن …
     فقط در مدل های الجی امکانات زیادی میباشد برای مثال مدل 49UH850 به شما ری*سی*ور ، ۳بعدی ، سیستم صوتی هارمن کاردون ، طراحی لوکس ، کنترل موس مانند ، پلتفورم WEB OS که سهولت استفاده بالایی داره ، پنل IPS که ضد ضربه هست تا حدودی و زاویه دید بالایی هم داره که مدل سامسونگ از تمامی اینها محروم است ولی در ۴ معیار اصلی که کیفیت تصویر ، عمق رنگ های بنمایش درامده ، استاندارد های کیفی نمایشگر و کنتراست بصورت قابل توجهی مدل های KU سرتر هستند …
     موفق باشید

 76. محسن
  12:59 2018/01/05

  ببخشید من از حرفاتون خیلی سر در نمیارم
  فقط میخوام بدونم الجی بخرم یاسامسونگ همین.

  • GoodHunter
   1:03 2018/01/05

   کیفیت تصویر سامسونگ و مدل های ۵۰ اینچ در حدود ۲.۵تومان زیر
   ku7000 تخت
   mu7000 تخت
   ku7350 خمیده
   mu7350 خمیده
   مدل های الجی با امکاتات و زاویه دید خوب ،۴۹ اینچ
   lg sj800
   lg uh850
   lg uj770
   lg uj652
   lg uh 652
   پیشنهاد ما سامسونگ
   موفق باشید

 77. رضا
  5:18 2018/01/08

  سلام تا قیمت ۴ تومان چه مدلو برندی خوبه ؟

  • GoodHunter
   12:53 2018/01/11

   سلام عرض ادب دوست گرامی
   تا ۴ تومن قطعا سامسونگ ku7000 در سایز های ۵۰ و ۵۵ اینچ
   ولی یکخورده بالاتر و حول ۴۵۰۰ ۴۶۰۰ میشه روی سونی x85e مدل ۵۵ اینچ حساب ویژه ای باز کنید

 78. احمد
  11:19 2018/01/13

  سلام خسته نباشید
  من یه تلوزیون سونی یا ال جی بین 2 تا 3 تومن میخواستم. سایزشم بین 43 تا 50 فقط هم کیفیت تصویر برام مهم هست در مرحله اول. خونمون از نظر نور در حد متوسط هست یعنی نه تاریک هست نه روشن فضاشم زیاد بزرگ نیست در حد متوسط فاصله تا تی ویم یه سه تا چهار متری میشه و برای دیدن برنامه های تلوزیون و فیلم بیشتر میخوایم استفاده کنیم. ممنون میشم بهترین مدل موجود رو پیشنهاد بدید بهم

  • GoodHunter
   8:02 2018/01/17

   سلام دوست عزیز
   تلویزیون سونی X8000D که 43 هست بینهایت و غیر قابل مقایسه با رقبا باکیفیت است و باکیفیت ترین انتخواب ممکن برای شما هست
   الحی توصیه نمیشه در این قیمت چون کیفیت و استاتدارد های آن حقیقی نبوده و بجای 4K شما تلویزیونی با استاندارد واقعی پایینتر ولی اسماً 4K دریافت میکنید
   تلویزیون سامسونگ 50KU7000 با توجه به فاصله ۳ الی ۴ متری شما از تلویزیون و قیمت تمام شده و معیار های گفته شده بهترین انتخواب برای شما خواهد بود که کمی از X8000D کیفیت مایینتری داره ولی ارزش قیمتی بسیار بیشتری با توجه به قیمت کمتر و سایز بزرگتر داراست
   موفق باشید

   • احمد
    4:23 2018/01/18

    بسیار ممنون و سپاسگذارم از پاسختون
    آیا برای خرید تلویزیون X8000D باید به چیز خاصی توجه کنم؟ منظورم این هست که برای مطمعن شدن از خریدم و از چیزی که میخوام بخرم آیا راه خاصی وجود دارد که بفهمم جنس اصل هست و مشکلی نداره؟ بعد میشه قیمتش رو بدون گارانتی و با گارانتی بگید؟ به نظرتون خرید جنس بدون گارانتی عقلانی هست؟
    تشکر از وقتی که میزارید

    • GoodHunter
     7:45 2018/01/18

     سلام دوست عزیز
     خیر معیار خاصی نیست و یا چیزی بقول شما که بشه فهمید و تقلبی هم ندارن و اگرم دارن بسیار بسیار واضح است
     تولید و منتاژ مالزی باشه اگر از نمایندگی نمیگیرید
     قیمت بدون گارانتی و با گارانتیش بین ۵۰۰ تا ۹۰۰تومن هست البته نمایندگی در مقایسه با بقیه.
     ولی خودمون کالا رو بخواست شما گارانتی میکنیم با یک چهارم قیمت نمایندگی
     و در آخر هم واقعا گارانتی چیزه خاصی نیست و اگر بند های تحت پوشش گارانتی هارو حتی گرون ترینشونم بخونید نوشته پنل دستگاه شامل گارانتی نمیشود و این یعنی خیلی معذرت میخوام توهین به مشتریه تلویزیون …
     و اتفاقا بدون گارانتی راحت تر و بهتر بوده تا حالا ولی حتما گارانتی اولیه یعنی تست سلامت و اصالت کالا بصورت ۱۰۰درصد در محل شما قبل از پرداخت هزینه رو مد نظر داشته باشید الباقیش فقط پول اضافس و جهت تست اصالت و سلامت کالا هم هیچ وجه اضافی دریافت نباید بشه
     موفق باشید

     • احمد
      12:10 2018/01/19

      ببخشید شما دارید برام بفرستید چون هر چی میگردم کسی نداره و اینکه چه فرقی با مدل 8000E داره؟

     • GoodHunter
      12:29 2018/01/20

      موجودی و قیمت و رو دوست عزیزم از آقای عزیزی مسئول انبار و فروش هماهنگ کنید و اطلاع حاصل کنید .
      09186663735
      در مورد تفاوت با x8000e هم مدل x8000d با اینکه مدل ۲۰۱۶ هست و یکسال از مدل ۲۰۱۷ یعنی x8000e قدیمیتر هست ولی کیفیت و کنتراست و شفافیت و عملکرد کلی دستگاه و پنلش حدود ۵ درصد بهتر از x8000e هست و این چیزی از x8000e کم نمیکنه و قطعا بعد یا همتای x8000d هست و اولویت بعد از 8000d قطعا همین مدل هست …
      موفق باشید

 79. فرامرز
  8:07 2018/01/14

  الجی و سامسونگ در کناره سونی هیچن فقط سونی

 80. سجاد
  11:09 2018/01/19

  سلام
  خدا قوت
  وقتتون بخیر
  یه تلویزیون ۵۵ اینچ میخوام بخرم فرقی نداره ایرانی باشه یا خارجی
  مهم اینه که کیفیت عالی باشه، امکاناتش هم زیاد باشه
  شما چی پیشنهاد میدین
  موفق باشی
  یا علی

  • GoodHunter
   1:00 2018/01/20

   سلام دوست عزیزم
   یکخورده چون کلی گفتید مجبورم دامنه تقریبا وسیعی رو با ذکر مزایا و ارزش براتون در قیمت های متنوع از بهترین های بالارده ۵۵ اینچ تا فلفل نبین چه ریزه های خوش قیمت تشریح کنم
   مدل های فوق العاده قوی و پرچمدارای ۵۵ اینچ بهترین کمپانی های صوتی تصویر با جوایز متعدد :
   تلویزیون oled a1e از سونی قیمتی بالای ۱۲تومن داراست با پنل oled فوق العاده که مزایای بینهایت و شگفت آوری دارد که از جمله آنهد نازکی عجیب کم ، کنتراست از دامنه عدد خارج و بینهایت تلقی میشه یعنی حدود بیش از ۱۰۰ برابر led های موجود ، دقت رنگ و زاویه دید باورنکردنی سرعت پاسخدهی و موشن حرکت برای تماشای ویدیو های سریع و ورزشی فوق‌اللاده بالا …
   ۱. ولی پیشنهاد ما برای oled tv تلویزیونی با دارا بودن تمام این ویژگی ها با قیمتی خیلی مناسب تر حدود ۷ تا ۸.۵ تومن و الجی oled c7 میباشد که تمام مزایای فوق را شامل میشود با توجه اینکه پنل oled سونی مدل a1e هم تهیه ال جی میباشد …
   ۲. پیشنهاد دوم و حدود همین قیمت، بهترین led جهان تاکنون یعنی مدل x9300e از سونی میباشد که مزایای اون به oled روشنایی پنل حدود ۴ تا ۱۰ برابر بیشتر و درخشان تر و طول عمر led های بیشتر در نتیجه طول عمر کلی بیشتر یعنی اگر اولد میانگین ۴ یا ۵ سال باشد مدل های led بویژه سونی حدود ۱۰ سال به بالا هستن
   ۳.مدل بینهایت خوب سامسونگ با قیمتی عالی و واقعا در حد x9300e که اگر نگیم بهتر ، قطعا ضعیفتر هم نیست تازه با طراحی استثنایی و پنل شفاف کوانتومی و دقت رنگ های بیشتر از x9300e یکذره ولی همسطح و پایینتر از مدل سونی قرار دارد حول ۶تومن قیمت دارد
   ۴ و ۵. مدل هایی از سامسونگ و سونی که یک مدل از مدل های ذکر شده پایین رده تر ولی تقریبا به همان کیفیت هستن که حدود بین ۵ تا ۶ تومن هستن .سامسونگ ks8500 و سونی x9000e
   ۶. حالا پا به میانرده ها میگذاریم و بهترین های موجود و با توجه به ارزش قیمت به کارایی و کیفیت میاریم … مدل x8500e سونی تلویزیونی فوق العاده با کیفیت و کمی باز پایین رده تر از x9000e اپدر تمامی معیار های کیفی و ظاهری ولی واقعا قابل ستایش و بهترین تلویزیون میانرده میباشد که پنل led و va مثل تمام مدل های ذکر شده با کنتراستی عالی میباشد که حدود قیمتی بین ۴ تا ۵ تومن دارد ..
   ۷. آخرین و ارزونترین و بصرفه ترین تلویزیون ۵۵ اینچ با کیفیت عالی میباشد که از سامسونگ هست با مدل ku7000 و با کیفیتی بسیار نزدیک به x8500e و فوق العاده عالی برای هر استفاده ای از مبتدی تا حرفه ای و حدود قیمتی ۳ تا ۳.۵ دارد …
   این مدل ها طبق بررسی ها و بازخورد های بسیاار فراوان بهترین تلویزیون های ۵۵ در رینج قیمتی خودشون هستن و مدل هایی از فیلیپس و الجی و پاناسونیک و … با اینکه قابل ستایش وجود داشت ولی بدلیل رقابت قیمتی و احتساب ارزش قیمتی به کارایی در لیست جای نگرفتن …
   امیداورم کمکی هرچند کوچک به تصمیم گیریتون شده باشه و مطمئن باشید مدل های فوق تماما، آنقدر خوب و باکیفیت هستن که جای سوالی برایتان باقی نخواهند گذاشت
   موفق باشید

 81. هومن
  4:13 2018/01/19

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا پیشنهاد خود را از میان دو تلویزیون 55x8500e و 55sj8500 با توجه شرایط من اعلام نمایید
  تماشا فوتبال که اغلب لیگ داخلی می باشد. فیلم در محیط تاریک و تماشا کانال های ماه وا ره ای به صورت کم
  فقط یه کاناپه به صورت مستقیم دید به تلوزیون دارد و مابقی مبلها دارای زاویه 30 تا 70 درجه می باشد.
  با تشکر

  • GoodHunter
   12:33 2018/01/20

   سلام دوست عزیز
   کیفیت کلی دستگاه x8500e در محیط تاریک و تماشای فوتبال بهتر از sj8500 میباشد با توجه به کنتراست ۴برابری مدل سونی و کیفیت ساخت و عمر بیشتر و موتور پردازش تصویر برای بزرگنمایی محتویات sd به 4k که در کانال های م ا ه و ا ر ه ای و داخلی نقش دارد که بهتر از تمامی مدل های lg میباشد
   فقط مدل lg بواسطه پنل ips دارای زاویه دید کمی بهتر میباشد ولی تفاوت خیلیم زیاد نیست
   پیشنهاد ما به شما x85e است که فوق‌العادس
   موفق باشید

 82. محمد
  10:01 2018/01/22

  سلام بنده میخام یه تلوزیون تهیه کنم حدود 3 تا حداکثر 5میلیون پول بدم. میخام ال جی باشه البته برند دیگه ای که کارایی برام داشته باشه هم می پسندم. مشخصات موردنیاز بین 54 تا 60 اینچ – میخام کارایی های اصلی رو داشته باشه و زیاد به مسائل جانبی توجه نمیکنم.لطفا بهترین مدل ها رو برای یه خانواده که بیشتر ظاهر و صداش مهم هست رو برامون اولویت بندی بفرمایید؟ لطفا چندین مدل از 3 تومن تا 5 تومن رو ذکر بفرمایید. سپاس

  • GoodHunter
   1:19 2018/01/23

   سلام دوست عزیز
   بر اساس اولویت های شما که ۴ فیلتر هستن
   ظاهر
   صدا
   بین ۳ تا ۵ تومن
   بین ۵۵ تا ۶۰اینچ
   خب بر این اساس مدل پیشنهادی و قاطع بنده با رعایت تمامی معیار و کیفیت عالی و قابل قبول مدل ال جی 55SJ850V میباشد که هر ۴ اولویت شمارو رعایت کردا و فوق العاده هم هست.
   در درحه بعد تلویزیون X8500E مدل ۵۵اینجی میباشد که ۳اولویت زیر رو اگر مد نظر دارید انتخواب اول هست
   کیفیت تصویر ولی
   بین ۳ تا ۵ تومن
   بین ۵۵ تا ۶۰اینچ
   ولی صدا و ظاهر خوبی در حده SJ850V ندارد و پلتفورم آن هم با کنترلری به صورت موس مثل ال حی راحت و تمیز نمیباشد
   ولی بهرحال باکیفیت ترین تلویزیون از نظر تصویر چه بازی چه شبکه خانگی و تلویزیونی و جه فیلم های بسیار باکیفیت در روز و شب با حداکثر طول عمر و دوام میباشد.
   انتخواب سوم هم ،همین معیار ها و اولویت های سونی X8500E رو در نظر بگیرید شاید بین ۱ تا چند درصد فقط ضعیفتر میتونید مدل KU7000 و ۵۵ اینجی از سامسونگ رو با قیمت ۱ تومن ارزونتر هم بگیرید
   پس برای شما
   اول LG 55SJ850V
   دوم SONY 55X8500E
   سوم SAMSUNG 55KU7000
   میباشد
   موفق باشید

 83. محمدرضا
  10:44 2018/01/25

  سلام
  این مدل سونی 65x9000e با مدل lg 65sj850 یا lgsj950 فرقش چی هست
  کدام یکی بهتر هست
  این که میگن سونی بیشتر مواقع پیکسل سوختگی داره یا پیدا میکنه درست هست ؟
  یا میگن پنل ips از لحاظ طول عمر چطور یعنی عمرش بیشتر هست
  با تشکر از شما

  • GoodHunter
   11:25 2018/01/25

   سلام دوست عزیز
   بین دو مدل زمین تا آسمون فرق هست دوست عزیز
   کیفیت صفحه نمایش و قدرت و کارایی و کیفیت و دوام سونی x9000e پله ها بالاتر از sj850 میباشد
   قطعا x9000e پیشنهاد قاطع میشه در رینج قیمتی بین ۴.۵ تا ۶تومن و تنها رقیب های جدی اون هم سامسونگ ks9500 و ks8500 هستن که اونها هم بشدت پیشنهاد میشن ولی در اولویت بعد از 9000e
   پنل va موجود در این تلویزیون ها کنتراستی بشدت بالا خلق میکند که پنل ips مدل sj850 بهیجوجه قادر نیست و حداکثر توان ایجاد کنتراست 1:1500 رو داراست درحالی که کنتراست x9000e حدود 1:5000 و ks9500 حدود 1:6600 و ks8500 با کنتراستی فوق‌العاده و حدود 1:7700 میباشد که نتیجه آن روشنایی و درخشش بسیار زیاد و حتی خلق غلیظ ترین رنگ های مشکی در تصویر میشود که از هردوی این ها مدل sj850 مبرا هست …
   ولی خب زاوبه دید خوب و بهتر از بقیه رقبا، تاخیر ورودی و ریسپانس تایم عالی پنل برای گیم و فیلم های ورزشی و پلتفورم web os اون رو ارزشمند میکنند به نوبه خود ولی نه در حده حتی نزدیک به این ۳شاهکار هنری و کیفی…

   در مورد پیکسل سوختگی هم خیر صحیح نیست و تلویزیون ها کانلا در حضور شما تست سلامت ۱۰۰درصد میشوند و بهیچوجه اگر پنل تلویزیون ضربه ای با جسم سخت نخورد دچار پیکسل سوختگی نمیشود

   خیر طول عمر ips و va تقریبا یکسان هست و فقط ips بخاطر نوع چینش پیکسل ها کمی در برابر ضربه مقاوم تره

   و در آخر sj850 یک تلویزیون میانرده خوب است و رقیب آن از سونی که باز هم برتری دارد به این مدل و در قیمت این ال جی ، تلویزیون سونی x8500e میبشاد حدود ۴۵۰۰تومان
   ولی x9000e و ks9500 و ks8500 غول هایی هستن که براحتی بی اغراق میبلعند تمام تلویزیون های الجی suhd رو باهم …
   برای استناد به rtings.com مراجعه کنید
   موفق باشید

 84. گودرزي
  4:55 2018/01/26

  سلام ممنون ميشم راهنمايي كنيد با هزينه حدود ٨ ميليون بهترين انتخاب براي1:ماندگاري خوب 2:كيفيت تصوير بالا 3:شصت و پنج اينچ و با اولويت تماشاي فيلم و فوتبال چه مدلهايي رو پيشنهاد ميكنيد.

  • GoodHunter
   12:24 2018/01/27

   سلام دوست عزیز
   ماندگاری و کیفیت بالا و هزینه تمام شده تا درب منزلتون حدود و کمتر از 8 تومن با استفاده شما
   مدل پیشنهادی ما به شما sony 65x8500e میباشد
   ولی اگر حدود ۱تومن هزینه رو بیشتر کنید حدود ۵۰درصد کیفیت تصویر و ارزش بیشتری رو دریافت خواهید کرد با مدل شاهکار sony 65x9000e

   • گودرزی
    10:12 2018/01/27

    سپاسگزارم از پاسختون از برندهای الجی و سامسونگ همرده این مدل از سونی میشه معرفی کنید

    • GoodHunter
     10:39 2018/01/27

     خواهش میکنم
     همرده این تلویزیون از سامسونگ مدل ku7000 میباشد که ضعیفتره از هر لحاظ ولی خب خیلی خوش قیمت تره
     از ال جی هم مدل sj850 میشه یاد که کیفیت تصویرش بواسطه بهره مندی از پنل ips و تکنولوژی نانوسل بسیار زیبا و چشم نواز با زاویه دید عالی میباشد ولی بهرحال باز هم کمی سطح پایینتر از رقیب سونی یاد شده میباشد چون کنتراستی حول یک‌چهارم مدل سونی رو داراست یعنی مشکی در تصویر x85e بیش از ۴ برابر sj850 غلیظ تر و مشکی تر میباشد …
     ولی اگر قصد تهیه x900e رو دارید رقیب فوق العاده قوی و شاهکاری بنام ks8500 و ۶۵ اینچ خوش قیمت از سامسونگ هست که شدیدا پیشنهاد میشه
     بهترین تلویزیون از نطر کیفیت و شفافیت و کنتراست تصویر به پیشنهاد نا بین تمام مدل های یاد شده ks8500 میباشد
     موفق باشید

 85. اسماعیل محمدی
  11:27 2018/01/31

  سلام دوست عزیز ، خیلی ممنون که با حوصله جواب همه رو میدید، ممنون میشم اگه یه راهنمایی جامع منو بکنید ، من خیلی بودجه بالایی ندارم ، میخوام یه تلویزیون در حده 4 میلیون تومن بگیرم که تو اون رنج قیمتی همه جوره کامل باشه ، 55 اینچ مدنظرمه، خیلی متشکرم. و اینکه آیا تهران خرید کنم یا بانه و یا فروشگاه های اینترنتی بانه؟ سپاسگذارم.

  • GoodHunter
   2:01 2018/01/31

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم
   چون بودجه شما برای بالارده ترین و حساس تریک انتخواب های ۵۵ اینچ محدود میباشد ،شما در حال حاضر تنها یک انتخواب فوق‌العاده خواهید داشت که از ۴ تومن هم هزینه کمتری براتون برخواهد داشت و از نظر کیفیت تصویر ، dse ، کنتراست ، 4k واقعی بودن ، پشتیبانی از رنگ های 10bit با دامنه بسیار گسترده رنگ های قابل نمایش ، مشکی عمیق نمایشگر ، و در نهایت بهترین تلویزیون ممکن از نظر ارزش قیمت به کارایی و تنها انتخواب فوق‌العاده زیره ۴ تومن هم میباشد در این سایز …
   در ضمن خاطر نشان کنم که پلتفورم تایزن و تلویزیون های هوشمند سامسونگ مثل همین مدل ku7000 دارای Media Player فوق العاده قوی ای میباشن که با نهایت کیفیت ،تقریبا تمامی فرمت های صوتی تصویری را پشتیبانی میکند و محتوایی نیست که قادر به پخشش با نهایت کیفیت ممکن نباشد، چیزی که در سونی و الجی نمیبینیم.
   و اینکه بین تمام مدل های خوب و ارزشمند ku و mu مثل mu7000 و mu7350 و ku7350 و … پیشنهاد ما همین مدل ku7000 میباشد …
   در نهایت هم باید بگم که مدل ku7000 در تهران و نمایندگی ها یافت نمیشود و شما مدل ku7970 را میبینید که مدل ku6300 بهینه شدس و کیفیت افتضاح منتاژ هم به آن اضافه کنید …
   و اینکه با این وضع حتی ضمانت سلامت کالا و تست در خانه شما را هم انجام نمیدهند وای اینجا تست در محل و ضمانت سلامت و اصالت کالا قبل از هزینه رو داریم و شاهد هستیم ، کیفیت منتاژ مصر که مسئول منتاژ محصولات رسمی سامسونگ خاورمیانه و حتی آسیا نیز میباشد .
   در آخر تصمیم با خوده شماس
   موفق باشید

   • اسماعیل محمدی
    3:12 2018/01/31

    من واقعا شرمنده ام که وقتتون رو میگیرم ، نظرتون درباره 55X8500E چی هست؟ درباره همه چیزش ، اینکه رابط کاربری و صداش چقدر از رابط کاربری و صدای ال جی ضعیف تره؟ و اینکه اینقدری وضوح و شفافیت داره که هر کس ببینه به قدرتش پی ببره و پشیمون بشه که چرا ال جی و سامسونگ خریده و سونی نخریده؟ و اینکه از اونجایی که روزی ما به سختی در میاد ، این تلوزیون سالها برامون کار میکنه؟ و سوال آخر این مدل چقدر ضعیف تر از 55X9000E هستش؟ و خداییش تلویزیون های شما قابل اطمینان هستند؟ خیلی خیلی ممنونم ، جسارت من رو ببخشید.

    • GoodHunter
     6:53 2018/02/01

     خواهش میکنم دوست گلم
     رابط کاربریش تا حدودی میشه گفت محسوس ضعیفتره از web os الجی … و باگ های زیادی هم هنوز داره و کامل نیست.
     صدای الجی ولی خیلی بهتر نیست و x85e هم قابل قبوله تا حدودی.
     بله x9300e و x9000e بله صد در صد اصلا فوق‌العاده ان ولی x85e در اون حد نیست البته که خوبه و در حد سونی ولی lg oled c7 و ks8500-9500 سامسونگ خیلی از x85e بهتر هستن از هر لحاظ درحالی که x9000e در تمامی موارد اگر بهتر نباشه بدترم نیست و x9300e که سلطانه به تمام معناس و به قطع بهترین تلویزیون led جهانه با اختلاف …
     بله سونی قطعا بله ،ولی سامسونگ کنتر و الجی از اون هم کمتر ، برای نثال اگر سونی ۱۰سال براتون تلویزیون باشه سامسونگ ۶ سال و الجی ۴سال و کمتر هست البته اگر خیلی دیگه تیوی باز باشید وایلا در بتدرین حالت اگر آسیب فیزیکی نبینن و برق و اختلالات اتصالات اون هم نباشه همشون ۱۰ ۱۲سال براحتی براتون تلویزیون هستن …
     بجرعت خیلی … حتی اگر اختلافشون ۵میلیون هم بود باز قطعا انتخواب اولویت با x9000e بود …
     (من یچیزی بهتون بگم ،بنده علاقه شدیدی به دنیای دیجیتال، صوتی تصویر و گیم و فیلم و کلیپ بسیار باکیفیت و تلویزیون و مانیتور و انواع دانش پنل ها دارم و بشدت حساس به نرم ترین و بهترین کیفیت تصویر هستم برای تجربه همه نظره بویژه گیم و فیلم با کیفیت خارق‌العاده برای مثال فیلم حتما حتما کیفیت 4K HDR 10BIT REMUX باشه اگر میگیرید و گیم هم کنسول و بیخیال که 4K واقعی نیستن و upScale هستن ولی کامپیوتر High End با یه گرافیک عالی حداقل پیشنهادی بنده برای تجربه 4k ultra 60fps گیمینگ 11گیگ 1080ti میباشد یا 8گیگ 1080 بصورت sli که میشه 2×1080 و ۱۶گیگ DRAM از نوع GDDR5x باشه و از این نظر من بسیار تست کردم و علی‌رقم توصیه وبسایتای معروف نقد و بررسی که میگن oled c7 من کانلا رد میکنم چون ۴ ضعف داره که ضعیفترین led خوب نداره ،ضعف اساسی.
     ۱.نور کم پنل و مشکل عجیب ABL
     ۲.داشتن سایه ناجور در تصاویر با کنتراست بالا و در حین کردن
     ۳.پرش تصویر زیاد در گیم اگر حساس باشید
     ۴.عمر کم پنل و جاماندن تصاویر در پنل که تا مدتی میمونه
     اینا مربوط به بهترین تلویزیون جهانه البته اسما ولی من بشخصه رد میکنن این موضوع رو و دارم میبینم …
     و میگم با همه این ها تلویزیون ks8500 و ks9500 بینهایت عالی بودن و با دیدن و بررسی x9000e زبونم تو وصف کیفیت بکار رفته در اون بند اومد تا حالا در اون محتوایی که گفتم تصاویری به این نرمی و شفافیت و طبیعی ندیده بودم .
     من نظر اگه بدم میشه طرفداری ولی خداوکیلی شما هم انصاف داشته باشید
     من و همکارانم هیچ گونه کوتاهی در این که شما بهترین تجربه رو داشته باشید همونقدر که یه اروپا و آمریکایی در جهان یک دارن نمیکنیم، نکردیم و نخواهیم کرد‌.
     همیشه در خدمتتون هستیم جناب

 86. اسماعیل محمدی
  10:41 2018/01/31

  عرض ادب و خسته نباشید، ممنون که پاسخگو هستید. لطفاً بفرمایید بین دو تلویزیون 55KU7000 و 55X8500E کدوم رو انتخاب کنم، خیلی ممنون میشم اگه درباره پنل هاشون و کیفیت و وضوح شون هم بگید. و اینکه صدای ال جی خیلی سرتر از سونی و سامسونگه؟ سپاسگزارم.

  • GoodHunter
   6:57 2018/02/01

   بین این دو آقای محمدی ، امتیاز های مربوطه به x85e بیشتره ولی با بررسی کا خودمون کردیم تصاویر هردو بسیار خوب و قابل قبول بود ، ولی بشخصه همونجور که گفتم شفافیت و کنتراست هم برام اولویت کیفیت تلقی میشه به علاوه پخش کننده خیلی قویتر محتوا در ku7000 و قیمت فوق‌العاده اون و سیستم کنترل کالیبره برای تنظیم رنگ های نمایشگر به دقت که در سامسونگ ها فوق العادس من ku7000 رو میشنهاد میدم …
   صدا هم اتفاقا اسم الجی در رفته من هیچجوره سیستم ص تی هارمن کاردن و حتی بنگ & اولوفسن هم قبول ندارم و واقعا تفاوتی ندارن ، شاید یذره کوچولو …

 87. اسماعیل محمدی
  9:39 2018/02/01

  در ادامه سوال بالا، ببخشید از اونجایی که 55KU7000 صفحه تخت هست، اگه بخوایم صفحه خمیده با تمامی مشخصات این تلویزیون بخریم کدوم مدل رو پیشنهاد می دید؟ سپاس.

  • GoodHunter
   7:03 2018/02/01

   مدل ku7500 و در صورت نبود این مدل پیشنهاد دیگری مثل mu7350 و ku7350 نمیشه …
   تو تمامی استاتدارد های جهانی و علمی ۵۵اینچ سایز مناسب خمیده نیست و اون ایده‌ال رو براتون به ارمغان نمیاره پیشنهاد مدل ۶۵ خمیده میشه که بینظیر هستن ولی نه در ۵۵ …
   شما همون ku7000 رو در نطر داشته باشید …
   ولی ks8500 و ks9500 و x9000e عجیب خوبن در هر حال خوشبختانه ku7000 خیلی نزدیک هست به مدل های بالا و اگر بودجتون به مدل های یاد شده نمیرسه هیچ جای نگرانی نیست خوشبختانه …
   در نهایت امیدوارم تجربه خوبی داشته باشید

 88. elyar
  8:30 2018/02/01

  با سلام وخسته نباشید. من میخواستم با بودجه 3 تا 3.5 یک تلویزیون 49 یا 55 اینچ بگیرم. پیشنهاد شما از لحاظ کیفیت تصویر و طراحی ظاهری و … کدام مدلها میباشد. با تشکر

  • GoodHunter
   8:54 2018/02/01

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد ما در این بازه قیمتی از لحاظ طراحی و امکانات تلویزیون sj800 و uh850 در سایز ۴۹اینچ و تلویزیون سامسونگ ku7000 در سایز ۵۵ اینچ از نظرکیفیت تصویر میباشد

 89. اسماعیل محمدی
  12:50 2018/02/03

  خداوند خیر دنیا و آخرت عطا کنه بهتون ، بسیار کامل و عالی بود توضیحات ، سپاسگزارم.

  • GoodHunter
   12:05 2018/02/04

   خواهش میکنم دوست عزیزم
   ما فقط وظیمونو در قبال شما عزیزان ادا کردیم نه چیز اضافی و از توجهتون بسیار سپاسگزاریم
   هر سوال و مشکلی بود هم شما و هم دگر دوستان دریغ نکنن بهیچوجه ما بسیار از پاسخدهی کامل و تمام کمال به شما عزیزان خوشحال خواهیم شد.
   موفق باشید

 90. احمد
  11:58 2018/02/06

  سلام وخسته نباشید
  ببخشید من هر جا میگردم 43x8000d ندارن یه جا رفتم گفت 43x7000d دارم فرقش با 8000 فقط تو هوشمند بودنش هست وگرنه همه چیزشون یکیه آیا این حرف صحت داره؟ گفت 2017 هسم هست

  • GoodHunter
   1:03 2018/02/07

   سلام
   خیر دوست عزیز
   در خصوص مدل ۴۳اینچ زمین تا آسمون فرق دارن شاید حدود ۱۰برابر …
   پنل x7000d از نوع ips هست و کنتراست ۹۰۰به۱ میباشد و پنل x8000d از نوع va با کنتراست ۴۵۰۰به۱ میباشد …
   تلویزیون x7000d از موتور افزایش دهنده طیف رنگ ها و نمایشگر Trilominus بهره نمیبرد ولی x8000d یکی از بهترین این نوع نمایشگر رو داراست …
   پرفورمنس HDR و گیمینگ و فیلم دیدن و موشن و ریسپانس تایم و هرچه که به تصویر نهایی منجر میشه در مدل 43x8000d بسیار پیشرفته و عالی میباشد …
   شما میتونید اگر 43x8000d پیدا نکردید دنبال 43x8000e بگردید وایلا بقیه مدل ها ارزش ندارن …
   موفق باشید

 91. فاطمه
  3:13 2018/02/07

  با سلام میشه در مورد تلوزیون ایکس ویژن هم راهنمایی کنید

  • GoodHunter
   12:55 2018/02/08

   سلام و درود
   تلویزیون های xvision و snowa و daewoo رو بدو بررسی متوجه کیفیت بسیار پایین منتاژ و بافت قدیمی و بشدت ابتدایی پنل و بکلایت و چیپست های بکار رفته در آن شدیم …
   با وجود قیمت نه چندان بالایی هم که دارن اما خرید و تهیه و استفادشون هیچ نفعی برای شما نداره دوست عزیز … با توجه به اینکه با کمی اختلاف قیمت میتونید بهترین مدل های بورس جهانی از سامسونگ و الجی رو با نهایت کیفیت تهیه کنید مثل سامسونگ 50ku7000 و ال جی 49sj800 …
   در ضمن بنظر شخصیه بنده دنبال این نباشید که از تولید داخل حمایت کنیم وقتی کیفیت آن در مقابل رقیب اون مدل ها از برند های دیگر ،بشدت قویترن و بهتر و در آخر انتخواب ارزشمند تری محسوب میشن…
   ما اینجا در این موارد یک استاندارد و میزان ارزش یابی داریم ، یعنی تمامی موارد کیفی تلویزیون رو کنار قیمتش قرار میدیم و MPP یا Money Per Performance رو بدست میاریم …
   گرچه mpp مدل های ارزان قیمت فوق خیلی اوضاع بدی نداره ولی در مقابل رقبای هم قیمت یا کمی قیمت بیشتر از ارزش بسیتر پایینتری در محموع کلی برخوردار است و شما با این حمایتتون امکانات بسیاری رو از خودتون محروم میکنید و سازنده اون فکر میکنه کارش درسته …
   در نهایت این یه تجربه کاری و شخصی بنده در این مورد بود و برداشت نیز کاملا شخصیه ، در نهایت انتخواب با شماس …
   موفق باشید .

 92. منصور
  1:36 2018/02/08

  با سلام خدمت عزیزان سختکوش ممتاز کالا که با حوصله فراوان و بدقت به تمامی سوالات پاسخ می دهند.شاید سوال من کمی عجیب باشه چون خودم هم اولین باره که مارک تلویزیون (emperil) رو میشنوم و جالب اینکه 4K در سایز43یا 49؛ از نظر قیمت تفاوتی با برندهای سامسونگ و ال جی نداشت_حدود قیمت 2.5 میلیون تومان و با کیفیت تصویر خیلی خوب و از همه مهمتر ضدضربه بودن مانیتور اونه که قطعا” مزیت بزرگی است.
  حال سوال من اینه که با محدوده قیمتی 2.5تا3میلیون تومان کدام مدل و کدام برند رو پیشنهاد میدید:امپریال یا سامسونگ یا الجی (بشرطی که سایز حدود43 باشه و با کیفیت4Kترجیحا”)
  و لطفا” در مورد امپریال توضیح مختصری بفرمایید.
  سپاسگزارم

  • GoodHunter
   2:09 2018/02/09

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم
   در مورد برند Imperial باید بگوییم اول از همه بخاطر تولیدات محدود و قدیمی این کمپانی و رسمی نبودن عرضه های جهانی اون با تولیدات و سفارشات کم از طرف این شرکت ، و همچنین استفاده از عادیترین قطعات و امکانات و نرم افزار ها و پلتفورم های بواقع Open Source مثل اندروید و پنل LED با کیفیت HD و FHD و حداکثر 4K اون که با توجه به فیدبک های منتشر شده و بررسی های انجام شده معلوم شد پنل این تیوی از رده های پایین ک متوسط پنل های ضد ضربه و IPS شرکت الجی دیسپلی میباشن …
   اگرچه بظاهر این برند مختص آمریکای شمالی یا همون ایالت متحده آمریکاس و بظاهر تولید منتاژ از ۰ تا ۱۰۰ اونجا صورت گرفته ولی طبق بررسی های مدل های جدید که اینطرفا هم پیدا شده تماما از قطعات منتاژ چین و چیپست و فریمور های مشابه محصولات دوو و اسنوا و ایکس ویژن در اون بکار رفته و نمایشگر آن نیز مثل مدل های فوق از نوع IPS ضد ضربه ولی با کنتراست و غلظت مشکی پایین میباشد و از همه مهمتر تولیدات 4K این مدل های حتی خوده الجی رو بهشون نمیشه گفت 4K TV بخاطر استفاده از آرایش RGBW در پنل که باید سه ساب پیکسل Red Blue Green تشکیل آرایش خطی آن پنل رو برای رزولوشن 4K داشته باشن ، از یک فضای خالی بین این ۳ ساب پیکسل تا ۳ساب پیکسل کناری آن بهره برده که از دقت اصلی آن میکاهد و به 3K TV مشهور هستن …
   ولی هب قیمت کفی برای این تولیدات در نظر گرفته شده توجیه کننده میبشاد.
   در ضمن تولیدات Imperial برای منطقه و ریجن ما نمیباشد و ممکنه دردسر کانال یابی یا بروزرسانی و نصب اون براتون پیش بیاد با عدم پشتیبانی از زبان فارسی در زیرنویس ها و منو و …
   در این سایز ها و قیمت ها بدون شک و به قطع یقین
   تلویزیون 43X8000D-E از سونی در ۴۳ اینج ها بهترین و برارین تلویزیون ۴۳اینج جهان میباشد که از یک پنل LED VA با کنتراست بالا و روشنایی و شفافیت عالی با موتور های پردازش تصویر براویا و تکنولوژی Trilominus بکار رفته در پنل این تلویزیون اون رو به یکی از بهترین اندروید تیوی های جهان و بهترین ۴۳اینج جهان تبدیل کرده …
   ولی اگر بدنبال تلویزیونی هستید که در ازای قیمت بالاترین میزان کیفیت و سایز رو دریافت کنید قطعا در حال حاضر بدنبال سری ۷ های سامسونگ Ku7000-Mu7000 بروید که در سایز ۵۰تنها ۲.۵ و در سایز ۵۵ تنها ۳.۵ قیمت دارند و هر ۳ مدل پیشنهادی فوق پنِل VA و 4K واقعی با ساب میکسل های بسیار کارامد و با دقت میباشن که شمارو از تماشای محتوای HDR یا فیلم های 4K Remux 10bit HDR به وجد درمیارن چون تماما پشتیبانی رو به عمل میارن از چنین محتویاتی …
   درضمن ورودی های Imperial Tv ها تماما و حای در مدل های 4K از توع USB2 میباشد که این امکان و که بتونید یک محتوای 4K واقعی رو با USB در تلویزیون تماشا کنید باید فراموش کنید …
   از تلویزیون هایی دقیقا مثل Imperial ولی باکیفیت و امکانات بسیار بیشتر ولی مثل همون ها دارای پنل LED IPS و ضد ضربه با زاویه دید بالا میتوان به ال جی SJ8000 در سایر ۴۹اینچ و در همون بازه قیمتی یاد شده نام برد که پلتفورم Web OS بسیار قدرتمند و کارامدی رو با کنترل جادویی داراست همجنین تکنولوژی ذرات نانوسل در پنل اون بکار رفته که خبر از تولید رنگ های بیشتر و زاویه دید بیشتر میده و این رو کناره طراحی زیبا و سیستم صوتی کارامد Harman&Kardon که از صدای دالبی اتمس ۷.۱ کاناله هم پشتیبانی میکند قرار بدید که یک انتخواب بسیار عالی در این قیمت و پنل IPS میباشد …
   طبق گفته های بالا و مدل های ذکر شده ارزش اونها نسبت به ویفیت و کاراییشون رو میشه ترتیب کرد که کیفیت ارجهیت بر امکانات و نسبت قیمت دارد در اینجا :
   1.43X8000D-E
   2.55KU7000-MU7000
   3-50KU7000-MU7000
   4-49SJ800V
   5-43SJ800V
   در انتها تصمیم با شماس
   موفق باشید

 93. احمد
  10:16 2018/02/11

  سلام ممنون از پاسخگویی سریع و دقیق شما
  در نهایت مجور هستم 43x8000eبخرم. آیا اختلاف‌ این مدل با سری d طوری هست که متوجه بشیم؟ یعنی اینقدر افت کرده؟ اختلاف سری e با سامسونگ ku7000 چقدر هست؟ و سوال آخر اگر بخوام اینترنتی بخرم به چه نکاتی باید توجه کنم هنگام خرید و بعد از تحویل کالا؟ میشه یه سایت معتبر معرفی کنید؟ بسیار بسیار ممنون از پاسختون

  • GoodHunter
   3:40 2018/02/12

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم
   خیر دوست عزیز بهیچوجه اختلاف زیادی بین 43x8000e با 43x8000d نمیباشد …
   بله تلویزیونی با استاندارد بالاتری از Ku7000 میباشد البته در سایز ۴۳ اینچ … ولی پیشنهاد میکنم حدود ۲.۵ تا ۳ تومن وقتی دارید برای یک 43 اینچ هزینه میکنید که البته شکی نیست این تلویزیون واقعا باکیفیته و عالی
   ولی میتوانید در همین حدود بجای تهیه تلویزیون 43اینچی اقدام به تهیه Ku7000 در سایز ۵۰اینچی کنید که حداقل صرفه قیمتی به اندازه و امکانات و کیفیت کلی رو در حد ایده‌آل دارا میباشد.
   ولی خب کیفیت کلی تصویر ku7000 از 43x8000e که هردو va پنل هستن پایینتر محسوب میشود …
   فقط در انتخوابتون دقت کنید و دقیقا همینی که میخواهید رو سفارش دهید و با فروشنده هماهنگ کنید و ضمانت و گارانتی خیلی به نفع مشتری تموم نمیشن اما حتما تضمین اصالت کالا و سلامت ۱۰۰درصد کالا و پرداخت وجه در تحویل و نصب در منزل رو رعایت کنید …
   همکاران ما در ممتاز کالا با بهترین کیفیت و خدمات در خدمتتون خواهند بود

 94. احمد
  10:24 2018/02/15

  سلام خسته نباشید
  تو سایز 43 چیزی از پانل ips هست که به کیفیت 43×8000 باشه؟ چون خصوصیاتشو خوندم نوشته بود افت کیفیت تو زاویه 45 درجه
  حالا نمیدونم چه اندازست افت کیفیتش آیا قابل ملاحضه هست؟ نمیدونم چیکار کنم بین va و ips موندم
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • GoodHunter
   1:05 2018/02/17

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوب شد که این موضوع رو هم امروز بیان کردید تا بهش خاتمه بدیم…
   زاویه دید در اصل با سه ارزیابی برای یک پنل اندازه گیری میشه …

   – قابلیت پنل در حفظ کنتراست نسبت به افزایش زاویه
   – قابلیت پنل در حفظ رونشایی نسبت به افزایش زاویه
   – قابلیت پنل در حفظ رنگ نسبت به افزایش زاویه

   خب من الان به شکل کاملا تخصصی و علمی زاویه دید 43x8000d رو برای شما با یکی از بهترین تلویزیون های IPS که ادعایی هم بنابه نانوسل بودن برزاویه دیدش داره مقایسه میکنم .

   زاویه دید بررسی شده در مدل 55SJ850v

   – حفظ پایداری کنتراست تا زاویه ۷۵ درجه یعنی کامل (البته توجه داشته باشید که کنتراست این پنل نهایت 1300به1 میباشد و البته جزو بهترین کنتراست های یک پنل IPS محسوب میشود)
   – حفظ پایداری روشنایی تا زاویه ۲۷ درجه
   – حفظ پایداری رنگ ها تا زاویه ۲۱ درجه

   خوب ملاحظه کردید که آنچنانم که میگن زاویه دید زاویه دید ،خبری نیست… تازه این بهترینشون بود و بقیه از این هم پایینتر خواهند بود .

   و حالا 4X8000D با پنل VA و کنتراست ۴۰۰۰به۱ (طبق بررسی ها فعلا مدل های موجود ۴۳اینچی فقط X8000D از نوع VA و کنتراست بالا میباشد و اکثر مدل های X8000E این سایز IPS و ضعیف هستن)

   حفظ پایداری کنتراست تا زاویه ۱۵ درجه و بعد اون کم کم از کنتراست اون کم مییشه
   حفظ پایداری روشنایی تا زاویه ۴۰ درجه
   حفظ پایداری رنگ ها تا زاویه ۱۹ درجه

   و با این احتساب که روشنایی و دیت و طیف رنگ های پنل X8000D نسبت به رقبای ۴۳اینچی IPS خود دوبرابر بوده و کنتراست اون بیشتر از ۴برابر شما در تجربه نهایی و دید کلی هیچگونه کمبودی رو مشاهده نخواهید کرد و اصلا مشکلی نخواهد بود از این بابت خیالتان راحته راحت باشد ، فقط پنل های TN که ۰ درجه بود زاویه دیدشون خیلی بد بودن ولی VA در مقایسه با IPS حتی بهترین IPS ها هم نهایت تفاوتشون به ۱۰ ۱۵ درصد میرسه اونم فقط بخاطر حفظ کنتراست هست و بین عالی و عالیتر انتخوابه نه بد و خوب …
   فقط پنل های OLED هستن که نه کنتراست و نه روشنلییشون در زاویه تغییری نخواهد کرد و فقط کمی رنگ ها در زاویه بالای ۵۰حالت پایدارشون کم نیشه و به واقع بهترن ولی بین IPS و VA اولویتتون رو زاویه دید قرار ندید چون اختلافشون ناچیز و هردو عالی هستن …
   موفق باشید

   • احمد
    11:07 2018/02/17

    حالا 43x8000e پنل va داره یا ips؟
    تو سایت نوشته va تو کانال نوشته ips
    تفاوت ku7000 و 8000e زیاده؟ یعنی ارزش داره پول بیشتری برای 8000e بدم؟

    • GoodHunter
     5:45 2018/02/18

     سلامی دوباره خدمت شما دوست عزیز
     والا باید پنل x8000e در سایز ۴۳ va بوده باشه ولی مدل هایی که بدست ما رسید و آزمایش کردیم طبق گفته منتاژ کننده و تامین کننده خاورمیانه و ما این ندل ها IPS بوده کیفیت و کنتراست بمراتب پایین تری رو ارائه میدهند
     و با این شرایط انتخواب های اگر کیفیت مد نظرتون هست 43x8000d الان بیشترین کیفیت رو در تلویزیون های رینج قیمت متوسط به به پایین داراست و بله این مدل ارزشش رو داره ولی 43x8000e ips خیر
     قطعا انتخواب دوم و بنطرم بهترین انتخواب فعلی برای شما نیز 49ku7000 خواهد بود که کیفیتی ۹۵درصد مشابه x8000d بشما ارائه میده و قیمت و ارزش قیمتی به سایز بسیار بالایی هم داره که از نظر امکانات پخش و پلتفورم قوی انتخواب بسیار ایده‌آلی خواهد بود …
     در انتخوابتون بین مدل های ku7000 و mu7000 خیلی مردد نباشید و اختلاف و بهتر بودن ku7000 نسبت به mu7000 به ۵ یا حداکثر ۱۰ درصد اونم فقط در غلظت نهایی مشکی میباشد که mu7000 میتونه با یک بروزرسانی از طرف سامسونگ اون رو هم برطرف کنه چون تماما نرم افزاری و مربوط به فعال بودن پیش فرض قابلیت نوردهی موضعی ضعیف mu7000 میباشد که در ku7000 میتونید اون رو خاموش کنید و لذت ببرید ولی در mu سری ها این امکان بطور دستی وجود نداره که البته چیزه خیلی مهمی هم نیست و در حال حاضر با این شرایط 50ku-mu7000 شدیدا به شما پیشنهاد میشه و در مدل های ips هم پیشنهاد ما به شما 49sj800v از الجی میباشد که اون هم فوق العاده میباشد.
     موفق باشید

 95. gibsoo
  10:42 2018/02/17

  سلام
  ممنون از سایت و جواب های شما
  من میخواستم یک تلویزیون بخرم که 4k باشه ،55 یا 60 اینچ باشه ،جدید باشه 2017 یا 2018 ، تصویر عالی باشه ،فیلم های بلوری رو با فلش خوب و بدون لگ و مکث پخش کنه ، فرمت NTFS فلش رو ساپورت کنه ، تمامی فیلمها با کدک های مختلف مثل X265 رو نشون بده، قیمت بین 3 تا 4 میلیون باشه ،
  و اینکه از بانه بخرم چه مزیت و چه زیانی دارد ؟ یا از تهران بخرم
  چون من یه کارمند جزء هستم و این حقوق 3 ماه من است .
  ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

  • GoodHunter
   5:36 2018/02/18

   سلام دوست عزیز
   جواب شما عزیزه دل در داخل سایت داده شد و برای اطلاع دوباره شما و دوستان در این صفحه هم جواب کانل رو اینجا هم ارجاع میدم که سعی کردم بخاطر شرایطتون کامل و دقیق توضیح داده بشه

   خواهش میکنم، راهنمایی شما بدون منت به کاملترین شکل ممکن که از پس ما بربیاد وظیفه اول ما خواهد بود
   مدل پیشنهادی ما برای شما 55KU7000 از سامسونگ میباشد کیفیت بسیار عالی اصلا با مطالعه شرایط و اولویت هاتون گفتم این دقیقا همان چیزیست که شما میخواهید، برای فیلم و … حتی بازی و محتوای شبکه های ر*س*ی*و*ر و دیجیتال بسیار عالی عمل میکنه و کنتراست بالا با دقت نمایشگر 4K native تمام نیاز کیفی شما تضمین شدس.
   و کمتر از ۴تومنم درمیاد براتون بطور کامل و پشتیبانی این دستگاه از فرمت های صوتی تصویری و هارد و فلش در حداکثر توان و قدرت پخش بین تلویزیون های بازار و رقیب قرار داره و تقریبا همه رو با آخرین کیفیت و براحتی پخش میکنه البته ورودی USB تلویزون HDD رو در نظر بگیرید و با توجه به بیت ریت بسیار بالای محتوای 4K BlueRayبخصوص 4K HDR 10bit ها که کمم نیستن باید حتما هارد و فلش شما USB3 با حداقل سرعت خواندن ۱۰۰مگ و نوشتن ۸۰مگ باشه بقیش و بسپرید به تلویزیون قدرتمندتون

   اما شرایط ویژه یعنی بسیار ویژه !

   من با شما و نمایندگی دشمنی یا دروغی ندارم که دوست عزیزم بنابه تجربه چندین ساله دریافتیم که تلویزیون های نمایندگی بویژه سامسونگ از کیفیت منتاژ بسیاااار ضعیف بهره‌مند هستن که حتی مورد تایید خود سامسونگم نبوده و پا پول زیاد و با ثبت کد تلویزیون غیر کد اصلی سامسونگ بطور مثال کد اصلی KU7000 است نمایندگی با کد KU7980 این محصول رو به فروش میرسونه ، و واقعا و بویژه محصولات بالارده سامسونگ در نمایندگی داخلی عجیب بی دقت منتاژ میشن ولی محصولات ما از تامین کننده رسمی سامسونگ در کل خاورمیانه با نهایت کیفیت هست که قطعا شگفت زده خواهید شد و مصر و کد اصلی محصول و حتی قیمت تمام شده پایینتر و غیر از اون تمامی محصولات ما تست سلامت ۱۰۰ و اصالت ۱۰۰درصد رو در حضور شما قبل از دریافت وجه و در محل شما دارن ،هزینه محصول هم بعد از تست و نصب و رضایت کامل شما دریافت خواهد شد …
   امیدوارم انتخواب و خرید خوبی با توجه و سختیاتون داشته باشید
   موفق باشید دوست عزیز

 96. ترانه
  5:00 2018/02/19

  با سلام واحترام -تلویزیون سونی مدل 55x9000e با گارانتی بازرگانی ایران مونتاژ داخله ولی با سایر گارانتی ها ساخت مالزی .از نظر اصل بودن وکیفیت بهتر کدامیک را برای خرید پیشنهاد می کنید

  • GoodHunter
   8:03 2018/02/20

   سلام و درود
   هردو مدل تست و بررسی شدن و مدل های نمایندگی این مدل هم کیفیت منتاژ و قطعات یکسانی را با مدل وارداتی مالزی دارا هستند و عملا نگرانی ای وجود نداره و شما هرجور راحت ترید اقدام کنید که البته قیمت هم مهمه ازونحایی که کیفیت و تلویزیون ها کاملا به یک شکل باکیفیت هستند
   ولی مدل های مالزی با توجه به فروش بیشتر تنها درصد رضایت بیشتر رو داشتن و کمی انتحان پس داده تر هستند ولی در اصل تفاوتی هم ندارن هیچگونه
   موفق باشید

 97. محموو
  9:00 2018/02/19

  سلام
  ممنون از وقتی که میزارید
  تقریبا تو تمام پیام هاتون مدل ku 7000 پیشنهاد دادین.
  اما تو سایت رسمی سامسونگ(www.samsung.com) این‌مدل وجود نداره. میدونم جوابتون اینکه به اسم دیگه تبلیغ میشه.. اما خود سامسونگم؟؟
  اینیکه شما تبلیغ میکنید فقط احساس میکنم شما میفروشین.. و ۱۰۰ درصد هم پیشنهاد میدین به همه..
  انگار فقط همین مدل موجودی شماست
  در کل امیدوارم یه توضیخ کامل از این مدل بدین..‌ و بجز شما از کجا میتونیم بگیریم.. و مونتاژی بد نباشه! و اپدیت فلان مدل نباشه‌‌‌… چون مثل اینکه جز شما هیچکس ku 7000 اصلی نداره

  • GoodHunter
   7:42 2018/02/20

   سلام دوست عزیز
   اتفاقا خیلیی خوب شد این موضوع رو بیان کردید و باید خیلی دقیق به خدمتتون به طور کامل منظور و مفهوم رو برسونم و همینطور کسانی که این سوال رو دارن …
   خوب اول از همه بله ما مدل اصلی و کد اصلی یعنی محصول اصلیه سامسونگ تو جهان رو پیشنهاد دادیم نه مدل منتاژی داخل که مدل اصلی سامسونگ ku7000 نیست و با کد 7980 به فروش میرسه و منتاژ داخله حالا عرض میکنم …
   شما خیلی بیدقتی کردید و هیچ جستجویی از ku7000 انجام ندادید تا متوجه بشید که مدل ku7000 تنها مدل رسمی سامسونگ هست و در سراسر جهان فروخته میشه به غیر از ایران که 7980 این محصول رو میفروشه البته با کیفیت پایینتر منتاژ و میپرسید لابد چطور ؟
   شما سرچ کنید http://www.samsung.com
   از آنجایی که این وبسایت و سامسونگ در ایران نمایندگی دارن خوب توجه کنید به آدرس IP سایت که بلافاصله بعد از سرچ شما /iran/ کناره آدرس وبسایت میخوره و لینک میشید به وبسایت داخل و کلا از دنیا عقب میمونید و تنها به مدل های نمایندگی و منتاژ بیکیفیت داخل و البته گرون محدود میشید چون IP تمامی نت های ما داخلیه ولی شما فقط یه سرچ کوچیک بزنید Ku7000 تو گوگل تا متوجه بشید تمام نقد و بررسی ها و فروشگاه های معتبر جهان از جمله آمازون و Ebay و … و وبسایتای مرجع نقدو بررسی مثل Rtings و DigitalTrends و Cnet و … تماما مدل اصلی Ku7000 رو چه برای فروش و چه پیشنهاد و چه بررسی قرار دادن و شما اگر کد های نمایندگی سامسونگ رو سرچ کنید فقط زبان فارسی و نمایندگی داخلی بالا میاد مثل مدل های 7970 7980 7985 7975 و الی آخر و حتی دلیل اینکه سامسونگ اجازه رسمی از استفاده نام تجاری الی 7000 7500 خودشو نداده هم خودش یه داستانش طولانیه که بی کیفیت بودن خط تولید و منتاژ داخلی برمیگرده ؛ ما هم دقیقا این مدل رو تهیه کردیم نه مدل منتاژ داخل رو ،لطفا قبل از بیان مطلبی اون هم به این مهمی کمی مطالعه کنید.

   مطلب بعدی اینکه دوست عزیز همونطور که قطعا متوجه شدید بنده جزوی از فروشگاه محسوب نمیشم و بنده کارم تحلیل و نقد و بررسی دقیق انواع تلویزیون های موجود در کل بازار و درج اونهاس حتی اگر موجود نداشته باشیم در فروشگاه که به من مربوط نیست و من مدیریت وبلاگ رو بر عهده دارم در بخش نقد و بررسی تخصصی تلویزیون ها و مطلب های مهم و کاربردی دیگر هم فعالیت دارم.

   بجز فروشگاه ما در تمام فروشگاه های داخلی و خارجی جهان میتونید ku7000 رو تهیه کنید بجز نمایندگی داخلی.

   اتفاقا منتاژی داخل دوست عزیز واقعا پیشنهاد نمیشه ….
   و الان منتاژ محصولات سامسونگ رسمی در خاورمیانه به دست منتاژ کننده مصری هست و طبق بررسی های متعدد انجام گرفته و بازتاب رضایتی و کیفی محصول مذکور باکیفیت ترین و اصل ترین نمومنه های موجود هستن چون LED های امروزی بسیار حساس هستن در منتاژ بخصوص پنل اونها که حتی ذره ای فشار در سره هم کردنشون موجب افت شدید کنتراست بدلیل بیدقت شدن بکلایت Edge-lit اون ها و در نتیجه ایجاد انواع هاله های نوری یا Light Bleeding میشه که اکثر مدل های منتاژ داخلی این مشکل رو داشتن و دارن چون تعداد گزارش شده ها از شمردن گذشته کافیه یک سر به محصولات نمایندگی در دیجیکالا بزنید و فیدبک هارو مشاهده کنید و این وبسایت مدکور مجبوره تا مدل های نمایندگی هارو بفروش برسونه.(نباید اسم وبسایتیو بیارم ولی مجبور بودم)

   و اینکه منظور و برداشت شما از خدمات ما و اطلاع رسانیمون برعکس بوده و هیچوقت اینجا ما قصدمون تبلیغ نبوده و با هر دلیل علمی و برهانی ما استناد کردیم تا شما نهایت نهایت نهایت استفاده رو داشته باشید و با معیار بسیار مهم money per perfomance) MPP) یعنی پول به ازای کارایی و کیفیت رو با تلاش و بیخوابی های شبانه روزی در بررسی های متعدد برای شما بهترین انتخواب و توصیه بدیم، در هر حال کسی هم شمارو مجبور به کاری نکرده دوست عزیزم شما باید هر تصمیمی صلاحه خودتون بگیرید و ما تنها کمک شماییم.

   و در انتها لیست فروشگاه های بسیار معتبر جهان مدل ku7000 :

   فروشگاه آمازون amazon لینک https://goo.gl/ZDPoFK
   فروشگاه Ebay لینک https://goo.gl/DY6mB4
   فروشگاه souq لینک https://goo.gl/LRKMu2
   فروشگاه best buy لینک https://goo.gl/K4a1fG
   و و و …

   و نقد و بررسی های جهانی این مدل جهانی یعنی ku7000 که منبع ما هم هستن :

   وسایت آرتینگز rtings لینک https://goo.gl/E26zCT
   وبسایت 4k لینک https://goo.gl/fWPw6z
   وبسایت DigitalTrends لینک https://goo.gl/pFF1cf
   وبسایت Cnet لینک https://goo.gl/YLsSeZ
   وبسایت LCD.TV.Buying.Guide لینک https://goo.gl/58av2o
   و هزاران تای دیگه ….
   اول از همه ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن* خودتون رو روشن کنید به دنیای پیرامونم سر بزنید و ببینید لینکهای فوق رو که چندیشون هم مسدودن واقعا دلیلشو نمیدونم، تا نگید اینم تبلیغات شماس و خوب گوش کنید کلیپ های لاتین رو که میگن ( سامسِنگ، کِی یو، سِوِن تاوزندز که میشه Samsung KU 7000 )
   و ملاحظه کنید که در تمامی وبسایتای معتبر جهان مدل Ku7000 و مدل سال جدیدش Mu7000 پیشنهاد اولشون در میان رده های ارزون قیمت در سطح بالائه …

   امیدوارم دقیق مطالعه کنید
   موفق باشید

 98. محموو
  12:02 2018/02/22

  سلام
  ممنون که با حوصله و شکیبایی ، جواب بنده دادین
  البته شاید این سوءتفاهم واسه خیلی ها که نظرات مختلف بالارو کامل خونده باشن پیش اومده.. که چرا…..
  اما خب امثال بنده سر رشته ای از تلوزیون و این داستانای خاص نمایندگی و مونتاژ های مختلف.. حساس بودن مونتاژ کردن و هزار یک حربه این بازار نداریم.. و این سوال پیش میاد که چرا اینجوری اوضاع این برند بین المللی.. که البته تو ایران همه چی به گند کشیده میشه.. چه سامسونگ باشه چه هر برند دیگه ای..
  در کل ینده تحقیق کردم
  و صحبت های شما بابت مدل ku 7000 درسته.. و فقط تو ایران این مدل به این اسم استفاده نمیشه. و قضیه مونتاژ های ضعیف داخلی هم بدون تحقیق کردن درست.. چون ما ایرانی ها سابقه کافی بابت دزدی و بی کیفیت کردن محصولات مونتاژی خارجی داریم.
  بازم از شکیبایی شما ممنونم

  • GoodHunter
   1:34 2018/02/22

   سلامی دوباره دوست عزیز
   خواهش میکنم و خرسند, اگر ذره ای این اطلاعات براتون مفید واقع شده باشه و بشه
   پیروز باشید

 99. احمد
  7:26 2018/02/22

  سلام قربان واقعا خسته نباشید
  من فردا میخوام برم گناوه تلوزیون بگیرم با توجه به صحبت شما که گفتید پنل va سونی 8000e ممکنه نباشه تصمیم گرفتم ku7000 بگیرم. الانم که میگید این مدل سامسونگ با یه اسم دیگه به فروش میرسه میخواستم بدونم تو گناوه ku7000 بدون گارانتی گیر میاد که همون مدل خوب جهانی باشه که میگید؟ از کجا میشه فهمید منتاژ ایران نیست؟ باید دمبال چی بگردم دقیقا؟ و در آخر بازم بین 8000 سونی و 7000 سامسونگ موندم

  • GoodHunter
   4:49 2018/02/23

   سلام دوست عزیز
   انتخواب هوشمندانه ای کردید چون میتونید ۷اینچ بزرگتر و تلویزیونی کارامد و باکیفیت مثل ku7000 رو که در اندازه ۵۰اینچ یعنی همقیمت ۴۳ مدل سونی مذکور هم میباشد تهیه کنید که انتخواب بسیار هوسمندانه ایه …
   دوست عزیز در بندر و سایر نقاط کشور که واردات مستقیم رو خودشون دارن لازم به نگرانی از بابت مدل نیست بر روی جعبه فقط کافیه شما ku7000 رو مشاهده کنید که مدل های نمایندگی فقط کدشون فرق نیکنه و در این مدل به صورت ku7980 و ku7970 به فروش میره ….
   فقط شما خودتون به چشم در فضایی مناسب کامل تست کنید و از سلامت کالا مطمئن بشید، منوی مخفی این تلویزیون هم برای اطلاعات تکمیلی مدل و تطابق سریال نامبر کارتن و خوده تلویزیون به این صورته که ۴ کلید :
   1.info
   2.setting
   3.mute
   4.power
   یا اگر کار نکرد :
   1.info
   2.menu
   3.mute
   4.power
   وقتی تلویزیون به برق متصل هست اما خانوشه به ترتیب بزنید از ۱ تا ۴ و با سرعت کافی که به کلید پاور و روشن شدن تلویزیون ختم بشه که منوی مخفی بالا میاد و در سمت راست شما اطلاعات و نام اصلی کالا و س یال نانبر رو خواهید دید و مطابقت بدید …
   در مرحله بعد هم ۶تصویر مشکی سفید قرمز سبز آبی زرد رو از گوگل بصورت نوشتن Solid Red یا solid black.white.yellow.green داتلود کنید که و در تلدیزیون مذکور پخش کنید که بخصوص در رنگ های مشکی و سفید اگر تلدیزیون پیکسل سوختگی یا هاله غیر طبیعی نوری داشته باشه معلوم خواهد شد و شما میتونید با این راه ها از سلامت ۸۰ ۹۰درصدی دستگاه و اصالت اون مطمین بشید …
   ممکنه شما اگر نتونید ku7000 پیدا نکنید بهتون پیشنهاد ku یا mu مدل 7350 بشه که منحنیه و در اصل در پایه و اساس مقداری از ku7000 پایینتر قرار میکیره ولی در صورت نبود ku7000 شما براحتی مدل mu7000 رو تهیه کنید که با اینکه بازم ku7000 یخورده دقت بالاتری داره ولی mu7000 نزدیکترین انتخواب به این مدل در صورت ناموجود بودنه …
   اینو بهتون در مورد تردیدتون بگم که با تهیه ۴۳اینچ سونی به این قیمت ممکنه تاراحت باشید که عه چرا ایتقدر دادم یه ۴۳ و اگر راضیتونم نکنه که فبها و مدل 8000d هم که خوبه هست بسیار کم میدا و بعصا گرونتر از قیمت اصلیشه ولی با تهیه ku7000 یا mu7000 سایز ۵۰ یا ۵۵ شما مطمئن خواهید بود و شک نکنید که انتخوابی بالاتر و باکیفیت تر در این بازه قیمتی وجود خارجی نداره و شما به دید یک فرصت استثنایی باید به این مدل ها نگاه کنید …
   سری ۷ سامسونگ جدا انتخواب عالی میتونه باشه …
   موفق باشید

 100. Bmw
  3:41 2018/02/23

  با عرض سلام . تلویزیون ۴۹ اینچ ال جی مدل LJ55000 بخرم یا 49LJ62000 ? فقط فرقش کنترل جادویی و بلند گو های ۱۰ و ۲۰ وات است.کدام را بخرم باصرفه تر است؟ کنترل جادویی کاربرد داره؟

  • GoodHunter
   4:52 2018/02/23

   سلام دوست عزیز …
   کنترل جادویی که بواسطه داشتن سیستم عامل و چیپ و پردازشگر یکسان هردو مدل به یک شکل پشتیبانی میکنن …
   صدا بله مدل lj620 گزینه باکیفیت تریه و این تمام تفاوت نیست بلکه روشنایی پنل lj620 و طیف رنگ های قابل نمایش هم توسط lj620 بیشتره و همچنین بخواطر غلظت و یکنواختی مشکی نمایشگر اون میشه فهمید کنتراس Native بیشتری هم این مدل نسبت به lj550 دارا میباشد با اینکه بظاهر مثل هم هستن ولی تفاوت هایی دیده میشه …
   و اگر اختلاف قیمتی ای ندارن با توجه به موارد فوق و وجود کنترل هوشمند که قابلیت استفاده و گردش و تنظیمات تلویزیون مثل موس کامپیوتر را با حسگر مخصوص داراس و کیفیت و کانال و قدرت بیشتر سیستم صوتیه تعبیه شده از هر نظر مدل ۶۲۰ انتخواب ارزشمندتری خواهد بود …
   ولی اگر دنبال بهترین بازده هستید تلویزیون سونی 49x7200e هم نمدل بسیتر با ارزشیه و کیفیت بمراتب خیلی بیشتری رو از مدل های فوق در اختیارتون قرار میده …
   ولی برای یک تلویزیون پایینرده و FHD تلویزیون هایی که نام بردید بسیار ملایم و ارزشمند و کافی هستن اگر توقع خاصی ندارید
   موفق باشید

   • Bmw
    9:37 2018/02/23

    با عرض سلام و خسته نباشید.بسیار ممنون از جواب کامل شما دوست عزیز.به نظر شما تفاوت خیلی محسوس است بین ای دو مدل (lj5500 و lj6200) و اینکه ارزش هزینه اضافه را دارد ؟ آیا تصویر ۶۲۰ خیلی بهتر از ۵۵۰ است؟

    • GoodHunter
     4:16 2018/02/24

     سلامی دوباره
     ببینید تفاوت هست و در همه ابعاد هم هست بطوریکه واقعا LJ620 سری ۶ است و LJ550 سری ۵ ولی نه اونطور که بگیم تفاوت خیلیه نه حداکثر ۵ تا ۱۰ درصد ولی در تمامی ابعاد هست …
     شاید اگر خیلی دقت نکنید و حساس نشید ، در دید کلی تفاوتی بین این دو نبینید و اگر هم نیازی به کنترل هوشمند که مثل موس عمل کرده و کار رو راحت میکند و کیفیت صدای چند کاتاله و قدرتمند تر ندارید لزومی به پرداخت هزینه اضافی هم نیست درواقع با اینکه پیشنهاد میشه اکر اختلاف قیمتی کم هست مدل کاملتر رو تهیه کنید LJ620
     موفق باشید

 101. Bmw
  9:15 2018/02/25

  سلام.بسیار ممنون.جوابتون عالی بود.متشکرم ????

 102. فرهاد طالبی
  4:48 2018/02/26

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر بابت پاسخگویی به سوالات متعدد خریداران….
  بنده 2 سوال دارم که ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  1-این مدل هایی که شما ازش صحبت میکنید در مورد سامسونگ و الجی هیچکدوم تو مغازه های تهران و تو سایت رسمی ال جی یا سامسونگ که متعلق به ایرانه نیست… میخواستم بدونم که اینا مونتاژ چه کشوری هستن و چطوری وارد ایران میشن و گارانتیشون به چه نحوه؟؟؟(مثلا بهترین مدل الجی تو 43 مدل UJ 69000 و تو سامسونگ MU7980)

  2-من میخوام یه 43 اینچ بخرم بیشتر تماشای فوتبال و فیلم و کارای روزمره انجام میدم ولی دوست دارم بهترین باشه و اتصالات بی سیمش با گوشی قوی باشه

  • GoodHunter
   9:24 2018/02/26

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم

   ۱.در مورد سامسونگ و الجی ،چون مدل های الجی مورد بحث تماما دارای تیونر dvb-s2 میباشن یعنی ر*س*ی*و*ر دار هستن و این مدل ها باید در نمایندگی یا نیایند یا عوض بشن و به همین سبب اغلب مدل های خوب الجی رو شما در نمایندگی نمیبینید البته الان بهتر شده و تقریبا همه مدل ها در نمایندگی هم پیدا میشن البته با شماره مدلی با دوتا صفر بیشتر و منوی فارسی و فاقد ریسیور dvb-s2 دیگه فرقی ندارن و تماما یکی هستن و برخلاف نظر شما مدل های الجی از نظر شماره مدل فرقی ندارن و ۳ شماره اول گویای مدل آنها، تماما یکی هستن و بهترین الجی ۴۳اینچ هم uj690 نیست بلکه uj752 در درجه بالاتری از uj690 قرار داره از نظر روشنایی پنل و پرفورمنس HDR بهتر ،طراحی خیلی بهتر و کیفیت صدای بهتر با قدرت بیشتر میباشد … و بهترین 43 اینچ الجی هم میباشد که علاوه بر دارا بودن تمام مزایای UJ690 ،دارای تکنولوژی WCH برای بهبود زاویه دید و نمایش طیف بیشتر رنگ ها در پنل میباشد که جدا تاثیرش هم کم نیست …
   امکانات بیسیم و کاربری الجی بواسطه سیستم عامل WEB OS 3.5 بسیار عالی هم هست که بهترین نیز در پلتفورم های موجود در تلویزیون های هوشمند میباشد …

   اما MU7980 که مدل جهانیش میشه MU7000 و مدل های موجود غیر از نمایندگی منتاژ مصر هستن که کیفیتش در تمام بازار های خاورمیانه ثابت شدس چون بسیار اسمبل اونها در مقابل نمایندگی ما حداقل باکیفیته و امتحان پس داده …
   حالا ما اینقدر توضیح دادیم و تجربه کردیم و تجربه بقیه کاربرا رو منتقل کردیم و در تکمیلش بهتره به قسمت نظرات این مدل ها مثل KU7970 در وبسایتی مثل Digikala بزنید و بازخورد ها و خودتون ببینید و درصد رضایت رو ببینید از تولیدات نمایندگی و ببینید چننا درمیون از کیفیت منتاژ بشدت ناراصی پیدا میشه که انگار اسباب بازی ساختن …
   البته ندل های متعادل و نورمال هم توشون بوده …
   در ضمن همین که حرف از گارانتی به میان میاورید معلوم میشه راحتون به گارانتی بخصوص تلویزیون نخورده … که ببینید هیچی جزو قرارداد و شروط گارانتی نیست و هر عیب و ایرادی حتی شرکتی و سازمانی به گارانتی مربوط نیست … و پنل هم اصلا جزو گارانتی نیست …
   گارانتی ما اینجا هم بر اساس نوع ضمانت و خواست شما صورت میگیره و گارانتی ای هم باشه گارانتیه خودمون هست که پاسخگو باشیم … اما ضمانت اصالت ۱۰۰درصدی و سلامت ۱۰۰درصدی کالا در تمامی محصولات هستن …
   و پیشنهاد میکنیم اول کار به دقت محصولتون رو بررسی کنید و از سلامت و اصالت اون مطمئن بشید چون بعدا گارانتی ای در مورد تلویزیون ها وجود نداره که دست شمارو اونجور که توقع دارید بگیره و صرفا هزینه اضافیه که این هم در همونجا در قسمت نظرات میتونید از بازخورد ها متوجه بشید …

   بهترین تلویزیون 43 اینچی بازار و حتی جهان هم تلویزیون سونی X8000D میباشد … که هم از نظره کیفیت تصویر و کنتراست و روشنایی و …
   پلتفورم هوشمند و امکانات ارتباطی خوب در کنار کیفیت ساخت خوبی هم برخوردار میباشد که هم در نمایندگی و هم در بانه کیفیت و اسم متفاوتی ندارن حتی قیمتشونم خیلی نزدیکه …

   در آخر …
   اگر امکانات ارتباطی ،سهولت استفاده ، طراحی ، کیفیت صدا در کناره کیفیت تصویر خوب با زاویه دید بسیار خوب برای شما ارجهیت داره با قیمت مناسب ، 43UJ752 بهترین انتخواب میتونه باشه

   اما اگر کیفیت تصویر و کنتراست بالا برای شما شرط اول هست در کنار قیمت مناسب KU-MU7000 یا همان مدل 7980 ایده‌آل هست

   ولی اگر بدون توجه به قیمت و صرفا کیفیت تصویر و کیفیت ساخت بالا برای شما اولویت دارد سونی 43X8000D میتونه بهترین انتخواب برای شما باشه

   در ضمن میدونم الان شما جه فکری درباره ما میکنید، اما باید بهتون بگم اگر مقایسه برترین های مارو از وبلاگ دنبال کنید خواهید دید که نه تنها در سرتاسر وبسایت های فارسی زبان بلکه حتی انگلیسی و خارجی زبان هم مقایسه ای به این کاملی و همه جانبه از دو یا چند تلویزیون کنار هم قرار ندادند و ما در تست ها و نقد و بررسی ها تماااااااام مشخصات تلویزیون رو بدقت با جدیدترین و بروزترین و کاملترین پکیج تست و محتوا انجام میدیم و نتیجه گیری رو در آخر به عهده خوده شما قرار میدهیم ….
   و مطمئن باشید اگر حرفی یا استنادی میشه نه تنها اکثرا از بازخورد خوده شما کاربرای عزیز بوده در اینجا و همه جا بلکه به شکل موشکافانه ای در تمامی ابعاد، تمامی این مدل ها بررسی شدن …

   موفق باشید

   • فرهاد طالبی
    11:14 2018/02/27

    بسیار بسیار ممنون از توضیحات کامل و موشکافانتون فقط در مورد ال جی میخوام بدونم مونتاژ چه کشوریه و اینکه شما تهران هستید یا بانه و اگه بخوام خرید کنم در تهران شرایطش چطوریه…
    یه سوال دیگه هم در مورد تلویزیونای ال جی ر*ی*س*ی*و*ر دار دارم اینکه دوستم خرید 3 سال پیش کنترل خوبی نداشت و کنترل جادویی هم نداشت ولی همزمان من از نمایندگی ایران بدون ریسیور خریدم ولی کنترلش خوب بود و جادویی هم داشت

    • GoodHunter
     12:18 2018/02/28

     سلام دوست عزیز
     خواهش میکنم
     ما متاسفانه تنها در بانه خدمات حضوری داریم ولی با ارسال با پرداخت بعد تست در درب منزل خدمت شما هستیم
     تلویزیون های Uh ۲۰۱۶ b uj ۲۰۱۷ از مدل 600 به بالا تماما هوشمند، با امکانات و کیفیت و سیستم عامل عالی ارائه میشوند و کنترل هوشمند نیز دارا هستن …
     بستگی به فروشگاهیی که شما از اون تهیه میکنید و قیمت تمام شده اون ممکنه بعضا از وسایل فابریک دستگاه کم کنن که با اینکه ارزونتر میشه ولی کاره درستی نیست

 103. فرهاد طالبی
  1:05 2018/02/27

  ببخشید یه موردم فراموش کردم بپرسم اینکه تو سایتای ایرانی از miracast تو LG گفته ولی اینجا اشاره ای نشده یعنی UJ752 قابلیت نمایش بی سیم صفحه گوشی رو تلویزیون و برعکسو داره؟؟؟اینم بپرسم که نو سایت الجی مصر هنوز 43 اینچ UJ75 نیومده چطور اینجا موجوده؟؟؟

  • GoodHunter
   12:22 2018/02/28

   بله کاملا از میراکست پشتیبانی میکند اتفاقا پلتفورم Web OS 3.5 در این تلویزیون ها بخصوص uj752 دیگه آخرشه از نظر امکانات و بروز بودن و توانمندی …
   بله صفحه گوشی اتصال بیسیم کیبورد و کنترل هوشمند و اسپیکر و هدست بلوتوث هم امکان پذیره و از نظر امکانات کلی و ارتباطی هیچی کم ندارن …
   فقط فعلا متاسفانه باید با منوی انگلیسی این مدل ها کنار بیاید تا براش بروزرسانی ای چه شرکتی و چه کاستم ساخته بشه …
   الجی ها تماما کره ای هستن و تامین کننده مستقیم از کره جنس رو وارد میکنه …
   موفق باشید

 104. حامد
  1:11 2018/03/01

  سلام خسته نباشید.. قیمت مدل ku 7000 تو فروشگاه شما چقدره؟
  و اینکه تنها ضمانت شما تحویل سالم دستگاه و تست اولیه هست؟
  مثلا این احتمال که تو چند ماه اول به مشکل بخوره تلوزیون.. پاسخگو نیستین؟

  • GoodHunter
   1:28 2018/03/02

   سلام دوست عزیز
   برای اطلاع دقیق از موجودی و قیمت باید تماس بگیزید
   ابن موارد شامل ضمانت اولیه که با دستگاه هست نمیشه، اگرچه ۱۰۰درصد پاسخگو هستیم اگر منطقی باشه و بر اساس دیدگاه کارشناسی دستگاه معیوب شناخته بشه ولی شما اگر خواستار این ضمانت هستید میتونید با مبلغ بیشتر که با شما طی خواهد شد ضمانت فروشگاه تا ۱۸ و سقف ۲۴ ماه رو نیز مضاف بر هزینه دستگاه داشته باشید …
   موفق باشید

 105. بهنام
  7:52 2018/03/08

  سلام واقعا ممنون کاش یه عالمه پول داشتم چند تا تلویزیون از شما میخریدم واقعا صادقید واینهمه وقت میزارید چند سوال دارم سوال اول عمر تلویزیون اولد ال جی مونتاژ ایران مدل c7 55 اینچ اگر از صبح تا شب روشن باشه چقدره وایا فروشنده میتونه در زمان کارکرد تلویزیون ومدت روشن بودنشو ریست کنه یا خیر؟ سوال دوم -من سامسونگ مدل mu8990 55 اینچ از نمایندگی گرفتم که بگن گفتن تصویر در تصویر داره وحالتی که یک تصویر از تلویزیون ویک تصویر از اچ دی ام ای فعال شه ولی حتی با بروزرسانیم گزینش نمیومد ایا راهی داره برای فعال کردنش؟ وایا تلویزیون خوبی هست فلتشو گرفتم ولی خیلی ضعفهای تصویری داره سوال سوم-ایا منو تلویزیونهای اولد ال جی شما مدل c7 منوی فارسی هم داره یا خیر؟ سوال چهارم-ایا روشنایی اولد ال جی مدل c7 خیلی از این تلویزیون امسونگ ال ای دی من مدل mu8990 تاریکتره؟ سوال پنجم-ببینید من چند تا گوشی اومدم میرور کنم با همین سامسونگ اقا هرکاری میکنم صدای میرورم باز کردم باز صفحه گوشی میاد ولی اصلا فیلمها صدا نداره وقعطه ایا راهی هستش چه مشکلیه ممنونمشم این مواردو بگید واقعا خسته نباشید نامبروانید

  • GoodHunter
   4:51 2018/03/09

   سلام و وقت بخیر دوست عزیز

   شما خیلی لطف دارید و با این برداشت و نظرتون به ما یه دنیا روحیه دادید و در اولین وحله وظیفه انسانی ما کمک صادقانه میباشد و ما در هر موردی پاسخگو هستیم

   اما در مورد سوال شما :

   شما در خوده سایت هم کامنتی گذاشتید در همین مضمون و پاسخ شما رو دادم … و در ببخشید اگر در حده یه مقاله شد و الان هم بعد از حواب دادن به این کامنت شما به طور کامل، اون سوال و جواب رو هم به اینجا منتقل میکنم تا بقیه هم استفاده کنند و پیشاپیش از لطف و صبوریتون برای پاسخدهی و مطالعه مقاله و جواب ها ممنون و سپاسگذار هستیم

   خب در جواب ابن کامنت شما باید بگم که :

   عمر تلویزیون C7 بسیار نسبت به سایر مدل ها بالارفته و به حداکثر کارایی خودش رسیده و اگر شبانه روز هم از آن استفاده کنید به بالای ۵ سال تضمینی و ۱۰ سال مفید دست خواهید یافت اگرچه باز هم در مقابل LED TV ها برای استفاده طولانی به دلایل گوناگون از جمله ABL و ماندگاری تصویر برای چند ثانیه تا چند دقیقه بخصوص اگر بالای ۱۰ ساعت از تلدیزیون بصورت ر شن کارکنید که ممکنه این ناندگاری به Burn In تبدیل بشه و دیگه از بین نره و برای همیشه اون هاله از تصویر برای شما یادگار بمونه به دلیل ضعیف شدن و آسیب دیدن پنل و OLED آن که البته این امر معمولا بعد از چند سال اول اتفاق میوفته و در A1E هم حتی بدتر هست
   چون بهترین اولد برای شما میتونه همین C7 باشه چون هم پیشرفته ترینه و هم خوش قیمت ترین

   و اینکه فروشنده ریست کنه خیر نمیتونه در منوی مخفی و اطلاعات سازمانی دستگاه دست کنه مگر آنکه آنقدر نانرد باشه که با کلی تحقیق فریمور رو بصورت دستی از C7 پاک کنه و یک سیستم عامل ادیت شده و کاستم دوباره نصب کنه که کم ندیدیم و همین چند وقت پیش دیدیم که تلویزیون UJ634 الحی رو به عنوان SK900 و پرچمدار ۲۰۱۸ SUHD الحی که هنوز وارد بازار نشدن به مشتری قالب کردن اما اگر کمی مطلع باشید قطعا گول نخواهید خورد چون کاملا معلومه و واضحه خدارو شکر

   2- متاسفانه فعلا بصورت نرم افزاری در سری های MU8000 و 9000 و حتی معمولی ها این مورد تصویر در تصویر در تنظیمات تصویر PIP فعال نیست و امیدوارم راهی باشه که در ادامه یه کمکی بهتون میکنم شاید بشه شایدم نشه ولی MU مدل ها مثل KU و KS مدل ها از بدو ساخت این امکان رو ندارن گرچه پشتیبانی سامسونگ اظهار داره که این قابلیت وجود داره اما اینکه کو … باید پاسخگو باشه که میگه بزودی

   3- خیر متاسفانه موجودی ما که از نوع v هستن تیونر dvs-s2 دارن و اما منو و دفترچه فارسی خیر … که مدل نمایندگی این ویژگی هارو به شما میده و در باقی امکانات و کیفیت ساخت و تصویر اختلافی دیده تشد

   4- خیر توضیح داده شد قبل تر به شما و در ادامه اینجا هم خواهید دید ولی در صورت کلی در محتوای SDR روشنایی برابر اما در محتوای HDR روشنایی C7 بیشتر هم هست آن هم محسوس

   5- بله در منوی مخفی چندین گزینه فعال سازی SPEAKER MIRROR هست که میتونید با قبول کردن ریسکش به طور دستی فعال کنید و ببینید میشه یا خیر ولی نباید مشکلی باشه

   متشکر از نظر لطف شما دوست گرامی

   :::::: و این هم سوال و جواب داده شده به سوال شما در سابت :::::::
   سوال شما

   با سلام وخسته نباشید واقعا سایت به این خوبی نیستش بی اغراق چه بررسیهای عالی مشکلی که من دارم در اذر 96 تلویزیون سامسونگ مدل mu8990 خریدم فلتشو وبه من گفتن که تصویر در تصویر داره از خود سامسونگ وفعال نیست حتی به روزرسانیم کردم همچنین گزینه ای نمیاد ایا راهی داره که فعال شه یک تصویر از تی وی ویک تصویر از اچ دی ام ای نشون بده؟ سوال دوم ایا تلویزیون سونی مدل x930 مطمینا این قابلیتو داره ومنوش فارسیه ؟ سوال سوم -من الان ال ای دیه سامسونگ مدل mu8990 دارم ایا این اولد ال جی مدل c7 خیلی تاریک تر از اینه تصویرش ومحسوسه در اتاق؟ سوال چهارم -ایا اولد سونی a1 میگن خیلیها با پایه اش مشکل دارن وزاویه شیبش ایا درسته وایا اونم منوی فارسی وقابلیت تصویر در تصویر داره یا خیر ممنون میشم بگید 55 اینچش سوال پنجم -ایا بین اولد ال جی مدل c7 و سونی اولد a1 و سونی x930 کودوم تصاویر اس دی وگیرنده دیجیتال ایران کانالهاشو خوب نشون میده ایا خیلی محسوسه یا نه؟

   جواب به سوال شما :

   [In reply to E Azizi]
   سلام دوست عزیز

   بسیار ممنون و متشکر از نظر لطف شما
   ما تنها وظیفمون رو اینجا انجام میدیم امیدوارم اطلاعات درج شده در مقاله و بررسی ها و همچنین سوال جواب ها برای شما مفید واقع شده باشه

   خوب از قراره معلوم فعلا مدل های mu و 2017 این قابلیت رو در قسمت تصویر ندارند و باید در منوی مخفی تست بشه که آیا پیدا میشود یا خیر تا فعال سازی دستی بشه با کد ورود به منوی مخفی مخصوص :

   آموزش منو مخفی و فعال سازی بلوتوث Mu7350 و Mu-ku-ks هایی که بلوتوث ندارن (غیر فعال هست )

   با اینکار میتونید ساندبار بلوتوث ،هدفون بلوتوث، موس و کیبورد بلوتوث و کنترلر هوشمند سامسونگ و بهش متصل کنی

   اول باید تلویزیونتون رو خاموش کنید
   و بعد از ۵ دقیقه با کد زیر روشن کنید
   (دکمه ها رو بترتیب و با سرعت بزنید)

   ۱.mute
   ۲.button 1
   ۳.button 8
   ۴.button 2
   ۵.power

   (اگر این کد ها به هر دلیلی برای ورود به منوی مخفی عمل نکردن از کدهای زیر استفاده کنید)

   Info
   Menu
   Mute
   Power
   یا
   Info
   Setting
   Mute
   Power

   این دکمه هارو از اول به ترتیب وقتی تلویزیون خاموش هست بزنید که کلید پاور ختم بشن و منوی مخفی با روشن شدن دستگاه نمایان بشه که اطلاعات دستگاه رو زده و میتونید تنظیمات دستی هم بهش بدهید ولی خیلی خیلی مواظب باشید و اگر به چیزی آشنایی ندارید ابدا دست نزنید ،شاید در این منو فرجی شد و PIP رو پیدا و فعال کردید …

   اما مدل های دیگر بله متاسفانه و یا خوشبختانه حتی سری QLED و KS و KU های سامسونگ و A1E و 930E بواسطه اندروید نوقا بودن و C7 الجی و WEB OS اون همه و همه در حال حاضر قابلیت تصویر در تصویر یا PIP رو به نحوی دارا هستند و بدون بروزرسانی قابل استفاده میباشد

   بله منوی سامسونگ ها و سونی ها فارسی میباشد و این مدل هایی که شما فرمودید عملکردی استثنایی در پخش محتوای دیجیتال و SD و HD دارا هستند …

   در مورد روشنایی پنل هم خیر دوست عزیز تلویزیون اولد c7 در حالت عادی و SDR روشنایی ای دقیقا برابر با MU8990 شما ارائه میدهد و در مورد محتوای HDR روشنایی C7 حدود ۱۵تا ۳۰ درصد با توجه به محتوا از MU8990 شما هم روشنتر و باکیفیت تر میشود
   و در حالت کلی با اینکه تلدیزیون شما بسیار عالی میباشد و از بهترین های روز … ولی در حده C7 نمیباشد و پرچمدار نیست …
   تلویزیون اولد A1E از سونی هم بله متاسفانه پایه اوریب آن کمی یعنی خیلی کم حدود چند درجه از حالت ۹۰درجه اون رو مثل قاب عکس رومیزی شیب دار نشان میدهد مگر آنکه به فکر نصب آن روی دیوار باشید و پرفورمنسی بالاتر از C7 هم به شما نمیدهد که هیچ، نور کمتر حدود ۳۰درصد در هردوحالت SDR و HDR و همچنین معایب پنل اولد که C7 به بالاترین درجه بهبودی اون رسیده …

   اگر بخوام از C7 برای شما بگم که پیشنهاد قوی هم میشه در مقابل A1E باید بگم :

   این دو تلویزیون در حالت کلی خیلی شبیه به هم هستند در حالی که پنل و چیپ اصلی پردازشگر محتوا و تصویر بین این دو تفاوت هایی دارد و در مدل C7 با یه ارتقای بسیار قابل توجه همراه هستیم چون فعلا تهه تکنولوژی اولد رو این دیتگاه تجربه داره میکنه به طوری که در نگاه اول متوجه دو بهبود بسیار حائز اهمیت میشویم که ضعف اولد هایی مثل A1E هم هست، آن هم ۳۵درصد روشنایی بیشتر پنل در C7 و همچنین بهبود در نمایش رنگ سفید که در اولد های دیگر این رنگ به آبی حائل بود اما اینجا بکار بگیری دقیق آرایش پیکسلی RGB و قرار دادن پیکسل کوچک سبز در این آرایش به جای پیکسل آبی به عنوان پیکسل اصلیه آرایش حدود ۵۰درصد تصویر سفید نهایی به سفید واقعی نسبت به A1E بهتر شده و عملا دیگه سفید هست …

   .تاخیر ورودی در تلویزیون OLED C7 به حداکثر بازده خود رسیده و بهترین تلویزیون هوشمند با اختلاف زیاد ، در زمینه گیم و پاسخدهی پنل در این رابطه میباشد

   سیستم کم نور کننده نمایشگر بصورت خودکار و وابسته به محتوا به نام ABL عملکردی آزار دهنده رو در شاید در A1E برای غالب افراد داشت با توجه به نور کمتر اون مدل ولی با بروزرسانی نمایشگر و چیپ اصلی و حتی این سیستم در C7 عملا هیچ گونه مزاحمتی دیده نشده …

   سیستم عامل C7 به Web OS 3.6 بروزرسانی شده که از نظر رابط کاربری و امکانات و سهولت استفاده عملکرد بروزتری را نسبت به مدل A1E با پلتفورم اندروید ۷ نوقا به شما ارائه خواهد داد

   موتور بازسازی بافت های بیکیفیت و بزرگنمایی دیجیتال آن ها از SD و HD به 4K در مدل C7 با یک جهش بسیار محسوس همراه بوده و کیفیت دریافت دیجیتال DVB-T2 و بازسازی و بزرگنمایی این دریافت به 4K قابل قبول تر از A1E عمل کرده و کلا این تلویزیون C7 در مقایسه با A1E یک ارتقا همه جانبه محسوب میشود که حتی برای دارندگان مدل A1E نیز در مواقعی پیشنهاد میشود چون براحتی تفاوت ها قابل احساس میباشد …

   [In reply to @min…]
   و ۹ دلیل بسیار قانع کننده برای بهترین تلویزیون اولد یعنی C7 :

   هممم از دلایل کلی خرید و پیشنهاد اولد c7 میتونه این موارد بترتیب باشه :

   ۱.طراحی بسیار زیبا، ضخامت کم ،پایه های استیل محکم و جم و جورو کیفیت ساخت بالای قطعات بدنه و همراه

   ۲.کنتراست بینهایت به لطف پنل OLED و استفاده از جدیدترین تکنولوژی پنل OLED با آرایش WRGB و ساب‌پیکسل اصلی بین آن ها اینبار سبز هست و این یعنی میزان رنگ آبی به حداقل اون رسیده و براحتی میتونید این تفاوت رو وقتی کنار اولدی که از سری قدیمیتر این نمایشگر استفاده میکنه مثل Sony A1e دید چیزی شبیه Pentile نمایشگر های AMOLED .

   ۳.موشن بلار یا تاری حرکت بسیار‌بسیار کم در حد ۰.۱ و ۰.۲ میلی‌ثانیه در ۸۰درصد و ۱۰۰درصد سرعت پاسخدهی.

   ۴. به لطف تکنولوژی WRGB این نمایشگر و بهبود عملکرد آن ،الجی اولد C7 روشن ترین و پر نور ترین تلویزیون OLED تست شده تا امروز نیز میباشد با رکورد ۷۹۰نیت روشنایی که تاثیر مستقیم در بهبود و عملکرد نمایش محتوای HDR و HLG دارد

   ۵. طیف نمایش رنگ های در هردو دامنه استاندارد DCI P3 و Rec 2020 که حجم و طیف های استاندارد و بسیار گسترده ای هستند رو این دستگاه بالاتر از ۹۵درصد تلویزیون های هوشمند عرضه شده نمایش میدهد و حدود ۹۷درصد از طیف DCI P3 و حدود ۷۵ درصد هم از طیف بسیار غنیه Rec2020 قادر است پوشش دهد در حالی که اکثر تلویزیون های LED و حتی اولد امروزی DCI P3 را بالای ۹۰ و Rec2020 را بالای ۷۰ درصد نمیتوانند درک، پوشش و پخش کنند.
   و این یعنی WCG (Wide Color Gamut) بسیار محترم که باز هم در HDR به کار میان .

   خب تا اینجای کار به اولد C7 پرداختیم و سوال جوابهای معمول …
   اما الان بریم سراغ X930E :

   این تلویزیون به جرعت با بهره مندی از چیپست X1 XTREME و بلکلایت اسلیم درایو انحصاری سونی برای سری ۹۳ به شکلی عجیب زیبا و به طرزی باور نکردنی روشن میباشد … یعنی حدود ۳ برابر روشن تر از OLED C7 بصورای اگر کناره یکدیگر محتوایی یکسان رو نمایش دهند ، انگاری C7 خاموش است …

   این باعث شده تا کوچکترین جزئیات در نمایشگر باکیفیت این دستگاه به شکل ویژه ای نمایش داده شود و با اختلاف روشن ترین تلویزیون جهان و بهترین تلویزیکن در عملکرد HDR در جهان میباشد و به وضوح قابل مشاهده است اما کمی گران قیمت بوده و کم یاب …

   اما پیشنهاد استثنایی ما برای شما با این اوصاف :

   تلفیقی از تمامی نکات مثبت تلویزیون های فوق یعنی ۹۰درصد نکات مثبت تلدیزیون های فوق رو کنار هم بگذاریم و به علاوه نیاز شما کنیم که منوی فارسی و قابلیت PIP بصورت نصب شده پیشفرض میباشد و در آخر قیمت آنرا از همه رقبای بالا کمتر کنیم میرسیم به شاهکار سامسونگ KS9500 و KS8500 که تلویزیونی بینظیر میباشند …
   در بین تمام مدل های QLED و KU و KS تنها متاسفانه مدل های MU هستند وه بصورت پیشفرض قابلیت PIP یا تصویر در تصویر رو ندارند …
   این دو تلویزیون فرق چندانی باهم ندارن و اختلاف اونها نهایت به طراحی ظاهری ختم میشود اما این دو سامسونگ در مقایسه با MU8990 شما دارای ۲.۵ برابر روشنایی بیشتر ،یعنی چیزی حدود ۸۹درصده X930E و پرنورترین LED های جهان بعد از 93E ،کنتراست ۳۰درصد بیشتر از MU8990 و و بواسطه بهره مندی از لایه با ذرات کوانتونی در پنل آن که بازپخش نور و بازسازی طیف گسترده رنگ های کمک شایانی کرده میتواند حوود ۳۰درصد رنگ های بیستری از دامنه sRGB و aRGB رو برای شما بنمایش بگذارد با این تفاوت که پنل کوانتومی این دو دستگاه از نظر درخشانی و تصویر قابل مقایسه با دیگر مدل های همین برند نیست …
   منوی فارسی
   قابلیت PIP
   طراحی بسیار عالی
   سیستم عامل قدرتمند
   تصویری فوق العاده
   و در آخر قیمتی مناسب تر از هر پرچمداری از دگر برند ها اما با همان کیفیت فقط تنها ضعف رو شاید برلی بعضی بشه خمیه بودنشون دونست که در ۵۵ مناسب ارزیابی میشه خیلی خوبه و در سایز ۶۵ عملا خمیده فوق العادس …

   بنده شخصا این دو مدل رو به شما پیشنهاد میدم زیراکه در مقاله ای جداگانه به بررسی تخصصی و مقایسه دقیق و موبه موی KS9500 با X930E پرداختم که میتوانید به مطالعه آن بپردازید و ببینید که حتی جلوی اون غول بلند آوازه سونی هم KS9500 رو میشه با قدرت انتخواب کرد

   لینک مطلب بررسی تخصصی

   در آخر امیدوارم کمکی هرچند کوچک در جمع آوری اطلاعات برای شما شده باشه و در انتخوابتون موفق نباشید بلکه موفق ترین باشید …

   و اگر غلط املایی کوچکی دیدید لطفا به بزرگی خودتون ببخشید 3>

   پیروز و پاینده باشید

 106. بهنام
  2:47 2018/03/08

  با سلام لطفا بگید سرعت پاسخ دهی به تصویر ال جی مدل c7 چنده وسرعت پاسخ دهی به تصویر سونی مدل x9300e چنده وسرعت پاسخ دهی به تصویر سامسونگ مدل کیولد چنده؟ سوال دوم-من میخوام مرتب از تلویزیون به عنوان مانیتور وکار با کامپیوترم استفاده کنم ایا در مدل ال جی اولد c7مشکلی ایجاد نمیشه واون برجای ماندگی تصویر ایجاد نمیشه ولی بعضیها میگن رفع شده این مشکل حتما توضیح بدهید ممنونم منتظرم

  • GoodHunter
   5:18 2018/03/09

   سلامی دوباره دوست عزیز

   ما دو فاکتور مهم داریم و بصورت کلی میگیم تلویزیون چند هرتز است ولی چند هرتز بصورت واقعی هم میگیم چون غیر واقعیش که بدرد نمیخوره و صرفا حرف و تبلیغ هست

   نرخ فریم C7 برای داشتن تجربه ای ناب از محتوای 120هرتز اما محدود به رزولوشن 1080P بصورت واقعی ۱۲۰هرتز میباشد
   تلویزیون سونی X930E و X900E هم در این زمینه بی نظیر بوده و از ۱۲۰هرتز واقعی پشتیبانی میکنند اما باز هم تنها در ابعاد 1920×1080 یا همون 1080p

   سرعت پایخدهی پنل به محتوای پخش برای مشاهده کمترین تاری و لرزش و لگ و تاخیری هم بصورت زیر میباشد که در دو معیار ۸۰درصد پاسخدهی و ۱۰۰درصد پاسخدهی بیان میشود :

   الجی C7

   ۸۰ درصد پاسخدهی :
   ۰.۱ میلی ثانیه که عالیه و هرچی کمتر عالینر

   ۱۰۰درصد پاسخدهی :
   ۰.۲ میلی ثانیه

   سونی X930E :

   ۸۰ درصد پاسخدهی :
   ۵.۳ میلی ثانیه

   ۱۰۰درصد پاسخدهی :
   ۱۲.۷ میلی ثانیه

   بهترین QLED در دسترس Q7 میباشد که آن هم :

   ۸۰ درصد پاسخدهی :
   ۴.۶ میلی ثانیه

   ۱۰۰درصد پاسخدهی :
   ۸.۱ میلی ثانیه

   در کل سرعت پاسخدهی پنل OLED بینظیره

   در مورد اینکه C7 بهترین گزینه ویفی محسوب نیشود شکی نیست ولی اما بهترین گزینه برای دوام و عمر ازونجایی که نباید یکصرب اولد هارو بیشتر از ۱۰ساعت روشن گذاشت و درصد آسیب پذیریشون هی صعودی بالاتر میره پیشنهاد نا به شما Q7 و یا KS9500-KS8500 هست که ضعف های ادلد رو بهیچوحه ندارند و قیمت مناسبی هم دارند و نور بسیار بالا و دقت بالا

   سرعت پاسخدهی KS9500
   ۸۰ درصد پاسخدهی :
   ۱۲.۱ میلی ثانیه

   ۱۰۰درصد پاسخدهی :
   ۱۷.۱ میلی ثانیه

   سرعت پاسخدهی KS8500 :
   ۸۰ درصد پاسخدهی :
   ۸.۶ میلی ثانیه

   ۱۰۰درصد پاسخدهی :
   ۱۵.۹ میلی ثانیه

   در ضمن نیزان استاندارد سرعت ماسخدهی برای داشتن تصویری صاف و بینظیر حدود کنتر از ۲۰میلی ثانیه میباشد و با این اوصاف تلویزیون های فوق از انتخواب های بینظیر قلمداد میشوند

   ماندگاری تصویر در پنل های اولد هم چندین بار توضیح داده شد و هست متاسفانه و در استفاده بلند مدت آزار دهنده خواهد بود و اینم لینک ویدیوی آن در مقابل یک QLED لطفا با قند شکن برید چون ویدیو مرجع و از یوتیوب هست

   موفق و موید باشید

 107. بهنام
  10:37 2018/03/10

  با سلام فراوون وخیلی ممنون از جوابهاتون اما هنوز چند مورد من دقیقا نفهمیدم لطفا بیشتر توضیح بدهید سوال اول-من دقیقا منوی کیولد مونتاژ ایران دیدم ودقیق منوش با mu8990 یکی بود وگزینه تصویر در تصویر به هیچ وجه نداشت واگه میشه در اینمورد توضیح بدهید؟ انگار دقیقا کپی اون منو بود الان مال شما کیولدهاش فقط زبان فارسی نداره واون گزینه تصویر درتصویر درش فعاله به صورت پیش فرض؟
  سوال دوم-بالاخره من متوجه نشدم میشه تصویر در تصویر درتلویزیون مدل mu8990 فعال کرد چون بروز رسانیش دیگه کی میخواد بیاد ودر منوی مخفی یا خیر میشه تصویر تو تصویرش فعال کرد؟ سوال سوم-معادل جهانی مدل سامسونگ mu8990 چیه ؟ سوال چهارم-دقیقا این مدل mu8990 از ه تاریخی به زمان ما وارد بازار شده؟ سوال پنجم اینکه-زمان پاسخ دهی به تصویر تو این مدل mu8990 میزنه 4 میلی ثانیه با این نسبت من متوجه نشدم تو اولد ال جی c7 این مقدار چند ثانیه هست ایا یک دهم ثانیه هست؟ سوال ششم من توی این مدل سامسونگ 8990 مثلا تو تصویر حرکت دادن موی سر ویا بعضی تصویرها حتی کانال اچ دی هم هست باز یک هاله اش به جای میمونه موقع حرکت علتش چیه وخیلی ازار دهندست ویا لرزش تصویر ویا گاهی اوقات مکث وگیر در تصویر سوال هفتم ایا این مدل اولد ال جی مونتاژ ایران c7gi دقیقا با همون مدل جهانی c7 یکیه وتفاوتی نداره از لحاظ کیفیت وتصویر؟

  واقعا من تا اخر عمرم میگم سایت ممتاز کالا وانسهای ویژه اش افتخاریه برای ما همیشه تا همیشه سلامت باشید

  • GoodHunter
   1:31 2018/03/11

   با عرض سلامی دوباره دوست عزیز بهنام جان

   خواهش میکنم

   ۱. خب دوست عزیز منتاژ ایران میشه همون mu8990 که شما میفرمایید و ورژن اصلی این تلویزیون با کد جهانی mu8000 میباشد که باز هم تغییرات کلی ندارد و تصویر در تصویر هم ندارند هیچکدوم فعلا اما یسری تفاوت هایی بین مدل منتاژ داخل mu8990 و mu8000 جهانی وجود داره که محسوس نیستن و اینکه زبان فارسی و پشتیبانی از زبان فارسی هم داره اما تصویر در صویر فعلا متاسفانه در مدل های جدید سامسونگ خیر در هیچکدام بصورت قابل دسترس نیست ولی امکان داره بعدا برای آن در بروزرسانی های آینده عرضه بشه این قابلیت که QLED های بررسی شده هم استثنا نبودن اگرچه در چند مدل از QLED ها ما شاهد PIP یعنی همون تصویر در تصویر بودیم که خاموش بود و این انتظار میره که بشه فعالش کرد و یا اگرم نشه ،فعال سازش همراه با بروزرسان بعدی عرضه بشه

   ۲. فعلا خیر بصورت کلی این امکان در حال حاضر در جدیدترین بروزرسانی این پلتفورم یعنی Tizen در مدل های Mu وجود ندارد و فعلا نمیشه کاریش کرد

   ۳. mu8000

   ۴. حدود ۶ یا ۷ ماهی میشه که وارد کشور و نمایندگی ها شده و تاریخ دقیق در دسترس نیست و اینکه الان ۳ ماه هست که بطور عمده وارد شدن و بفروش میرسن بخصوص mu7000 و mu8000 و q7 که کد منتاژ مدل mu7000 در دو مدل 7980 و 7970 میباشد و mu8000 هم 8990 در مدل تخت

   ۵. بله سرعت پاسخدهی پنل OLED C7 بسیار بالاس و در ۸۰درصد پاسخدهی ۰.۱میلی ثانیه یعنی یک‌دهم میلی ثانیه و در ۱۰۰درصد پاسخدهی میزان ۰.۲ یا دو‌دهم میلی ثانیه میباشد که این مقدار در MU8000 در ۸۰درصد پاسخدهی ۴.۵ میلی ثانیه یعنی ۴۵ بار کمتر و در ۱۰۰ درصد پاسخدهی ۱۳.۳ میلی ثانیه میباشد که باز هم ۶۶ بار کمتر یا به اصطلاح ضعیفتر از C7 میباشد

   میلی ثانیه :
   واحدی از زمان و برابر با یک‌هزارم ثانیه است. میلی‌ثانیه از دو کلمهٔ میلی به معنی هزار و ثانیه یا یک‌شصتم دقیقه تشکیل شده‌است و آن را با ms نشان می‌دهند. هر ۱۰ میلی‌ثانیه برابر با یک‌صدم ثانیه یا ۱ سانتی‌ثانیه است.

   ۶. علت این امر در درجه اول کیفیت پایین فایل های مخش شما هست که چه دیجیتال و چه ر*س*ی*و*ر میباشد که شما از تنظیمات تصویر با فعال کردن SOE یا اثر صابونی به اصطلاح Motion Interpolation و قرار دهی اون در حداکثر این موذل رو کمتر متوجه خواهید شد و تاثیر مثبت بسیاری داره و دلیل کلی این امر رو بگذارید پای محتوای غیر استاتدارد که hd و غیر hd هم نداره متاسفانه ۷۰درصد شبکه ها و فیلم ها و کلیم های موحود به این شکل هستن که تنظیمات مختلف تلویزیون میتونه کمک کنه اما وجود خواهد داشت به دلیل ضعف محتوای مرجع
   که البته اگر از این نظر نشکل دارید بهترین تلدیزیون موجود در جهان سونی X9000E هست که علاوه بر ۱۲۰هرتز واقعی بودن قابلیت ارتقا هر محتوایی به اون ابعاد رو هم داره بدون کوچکترین ضعف و تاری و لرزشی برعکس اغلب سامسونگ ها که تماما ۶۰هراز واقعی هستند حتی MU8990 و همچنین C7 هم مثل X9000E بسیار عملکرد عالی داره با توحه ریسپانس تایم بسیار کم و پنل ۱۲۰هرتز واقعی

   ۷. بله کاملا یکی هستن از نظر کیفیت تصویر و کیفیت ساخت

   نظر لطف شماس دوست عزیز

   موفق و موید باشید

 108. بهنام
  3:24 2018/03/11

  با سلام واقعا ممنون وچند سوال دیگه دارم به خدا تکین تک سوال اول-تلویزیونهای ال ای دی پاناسونیکم تصویر تو تصویر ندارن واز لحاظ زاویه دید نسبت به سامسونگ وال جی چطورن؟
  سوال دوم-این گزینه حالت صابونی در تلویزیون سامسونگ مدل mu8990 دقیقا کجاست وفارسیش چی میشه فقط یک دونه موشن هست که من زیادش کردم؟ سوال سوم-این هابی که برای تقسیمات سامسونگ برای اچ دی ام ای مستقل گذاشته ایا جداگانه گیر میاد وبه تلویزیون اولد ال جی c7 میخوره؟ سوال چهارم-ایا تلویزیون اولد ال جی c7 فقط یک کنترل جادویی داره ویا یکیم کنترل معمولی داره داخلش ممنون میشم بگید

  • GoodHunter
   6:12 2018/03/11

   سلام دوست عزیز

   ۱. تلویزیون های پاناسونیک با اینکه کیفیت ثابت شده دارند ولی اغلب به دلایلی قیمت تمام شده آنها بیش از کیفیت و امکاناتشونه مگر چند مدل معدود و فوق العاده اون مثل Dx900 سری ها
   پلتفورم آنها نیز Fire Fox از Moxila بوده و یکخورده رده پایینتر با امکانات و قابلیت های کمتری نسبت به ۳ پلتفورم اندروید .وب او اس و تایزن میباشد
   و اکثر مدل های آن مثل اکثر تلویزیون های موجوده دیگر در رده های همسان دارای قابلیت تصویر در تصویر و Split Screen حتی هستند …
   اگرچه قیمت و امکانات و یا حتی ظاهر دستگاه عالی نباشد ولی کیفیت پنل پاناسونیک همیشه جزو بهترین های جهان بوده و امروز هم استثنا نیست

   ۲. در قسمت تصویر و تنظیمات پیشرفته یا کارشناس یا متخصص Expert Setting بروید و بعد از اونجا تنظیم حرکت خودکار پیشرفته رو روشن کنید و در همان قسمت بعد از روشن کردن آن را روی سفارشی قرار داده و هر دو معیار کاهش تاری و در زیره آن کاهش لرزش و پرش به اصطلاح Judder که نتیجه عدم انطباق نرخ فریم سورس پخش با پنل هست رو به مقدار کمی زیاد کنید و اگر نتیجه راضی کننده نبود در همینجا تا نصف و بیشتر هردو رو زیاد و تنظیم کنید تا به نتیجه دلخواهتون برسید این تنظیمات حرکت پیشرفته به همون تنظیمات اعمال اثر صابونی معروف هست

   ۳. خیر این هاب مخصوص محصولات سامسونگ بوده ولی هاب های گوناگونی به این شرایط در بازار پیدا میشوند که پیشنهاد نمیشه

   ۴. در جعبه تنها ریموت هوشمند و چند منظوره آن قرار داره که کافیه و جزو بهترین ریموت ها هست

   موفق باشی دوست عزیز

 109. بهنام
  8:08 2018/03/11

  با سلام واقعا ممنون سوال اول -زاویه دید فقط همون مدل پاناسونیک که گفتین ایا از سامسونگ وال جی وسونی بیشتره؟ سوال دوم-نگفتین اون هاب بزنیم به برق اصلا روی تلویزیون c7 الجی یعنی کار نمیکنه وعما نمیکنه تقسیمهاش یعنی تصویر نمیاد اصلا در ال جی اولد؟ سوال سوم -من اون قسمت هردوش گزاشتم تا اخر اشکالی نداره برای حالت صابونی یا باید هردوتا 50 درصد باشه بازم زیرنویسهای تند گیر داره ودر حرکت سریع تار میشه بقیه رو ندیدم فعلا ؟ سوال چهارم-کودوم کنترل از این عادیهای تلویزیون ال جی کودوم مدل مونتاژیش به اولد ال جی c7 میخوره؟ سوال پنجم-اولد ال جی c7 الان جهانیش که شما دارید منوی فارسی اینم نداره؟ یک دنیا ممنون سلامت باشید همیشه تا همیشه هرچقد هرروز ازشما تشکر کنیم کمه به خدا

  • GoodHunter
   8:56 2018/03/11

   سلامی دوباره و دوباره 🙂

   ۱. زاویه دید پاناسونیک ها در مدل های بالارده از سونی مدلرها کمی بالاتره ولی اندازه سامسونگ ها هست و سامسونگ های SUHD و منحنی زاویه دید بهتری دارند به مراتب مثل KS9500 – KS8500 و Q7C
   الجی هم که پنل VA نداره که زاویه دید محصولاتش کم باشه
   بنابر این از نظر زاویه دید کلی بخوایم بگیم محصولات الجی اول هیت و پاناسونیک در رده پایینتری از سامسونگ در زاویه دید محصولاتش قرار میگیره اگر چه زاویه دید پاناسونیک DX900 از MU8990-8000 بیشتره اما خیلی کم و نامحسوس

   ۲. عرض کردم خیر امکانش نیست که از اون جعبه اتصال مخصوص سامسونگ در محصولات دیگر شرکت ها استفاده کرد چون نیازمند پورت Mini Connect Box هستن که اون هم اگر تبدیل کنید قفل محتوا به شما اجازه انتقال و پخش محتوا رو نمیده

   ۳. نه اشکالی نداره اما اگر از شبکه های دیجیتال و م*ا*ه*و*ا*ر*ه ای به عنوان سورس استفاده میکنید متاسفانه راه دیگری برای بهبود نداره مگر تهیه ر*س*ی*و*ر های بالارده و گرون مثل دریم که خودشون موتور گرافیکی بازسازی محتوا رو له نحو احسن دارا هستن

   ۴. تمام کنترل های عادی هماهنگ با Web OS به دستگاه متصل میشوند اما پیشنهاد میشه سری ۲۰۱۷ کنترلر های معمولی رو تهیه کنید که در همه رینج ها یکسان هست این مدل که البته با وجود کنترل هوشمند خوده دستگاه نیازی به تهیه آن نیست واقعا

   ۵. مدل های ما خیر که از نوع دارای تیونر DVS-S2 هستن و دارای منو فارسی و دفترچه فارسی نیستن انا از زیرنویس فارسی کاملا پشتیبانی میکنند
   مدل نمایندگی هم دقیقا مدل جهانیه اما به سفارش ایران ساخته ، ارسال و منتاژ شده که بجای تیونر اضافی ،پشتیبانی از منوی فارسی و همراه با دفترچه فارسی میباشد

   خواهش میکنم اغراق نکنید دوست عزیز
   وظیفه انسانی ما حکم میکنه زیرا که خوده ما نیز موقعیتی در جای شما عزیزان بوده ایم و سختی و سردرگمی رو درک کردیم
   انشالله اطلاعات و بررسی ها و سوال و جواب ها بتونه کمکی به شما عزیزان در تصمیم گیری آتی شما کند به نحو احسن که این آرزو و هدف ما نیز هست و اگر چنین باشه ما از شما بیشتر خوشحالیم

   پیروز باشی دوست عزیز

 110. بهنام
  10:50 2018/03/11

  سلام واقعا ممنون که مارو درک میکنید همیشه یک سوال من اخه با کنترل هوشمند سامسونگ خوشم نیومد ونتونستم کار کنم کنترل معمولی گرفتم که خود نصاب سی تومن داد بهم .بعد برای ال جی بگم کنترل سری 2017 بده اگکه لازمم شد مدل خاصی هست تو اخرین سریه 2017 با کنترل معمولی که اون موقع اومده چه مدلهاییشه که خوبه؟ سوال دوم-پس فرقی نداره موشن هر دوتاشوتا اخر گزینه هاشو بزارم من دستگاه دریم باکس 8000 دارم ولی حیف فورکی نیست والان ای – اکس-کروزر-585 فورکی استفاده میکنم ومشکل دریم 8000 متاسفانه اولا جا به جایی دکمه های ولومش بود که با دستگاه معمولی جا به جاست جاشون وخود سیستم لینوکسیش سوال سوم-خیلیها میگن منحنی اصلا خوب نیست فقط فلت اونم اولد حالا نظر شما چیه من خودمم کلا ازشکل منحنی خوشم نمیاد ایا واقعا زاویه دیدش گسترده ولی به پای اولد ال جی نمیرسه درسته؟سوال چهارم-ایا این واقعیت که تلویزیونهای سونی حالا الان ال ای دیهاش کیفیت تصویر ورنگشون سالیان سال تکون نمیخوره درسته وا الان دیگه با وجود ال جی اولدش صدق نمیکنه ؟ سوال پنجم-پس اپ اسکلینگ تلویزیونهای سونی وموتور پردازشگرش انچنان تاثیری روی کانالهای اس دی ایران وتصویرش نمیزارن درسته؟ ممنون منتظر جوابم

  • GoodHunter
   12:41 2018/03/12

   خواهش میکنم دوست عزیز

   ۱. مدل های ۲۰۱۷ و کنترل معمولی آن یک شکل هستن و مدل خاصی ندارن و براحتی قابل تهیه هستن لازم نیست نکران مدل و ورژن خاصی باشید

   ۲. خیر فرقی نداره دریم ۹۰۰ و ۹۲۰ برای این تلدیزیون ها با حداکثر بازدهی پیشنهاد میشه ایکس کروز بازدهی لازم رو بصورت Native نداره البته در مقابل این دو مدل از دریم و بله لینوکس آشنایی و وقت کافی میخواد اما بسیار پیشرفته و کاربردیه

   ۳. بله هم اینکه ممکنه کنی براتون نا آشنا باشه و هم اینکه بله هرجقدرم عالی باشه به اولد بهیچ وحه نمیرسه ولی ۶۵ اینچ منحنی واقعا زیباس و دلربا و بطور قطع منحنی بودن ارزشش رو در ۶۵ بوضوح نشون میده ولی ۵۵ خیر اونقدرا نه

   ۴.بله کاملا درسته عمر پنل و دیود های LED و پیکسل های بکار رفته در پنل های تلویزیون های سونی بویژه LED های بالارده نثل X9000E و X93000E عجیب باکیفیت و با عمر طولانی و حداقل کیفیت و عمر دوبرابری نسبت به رقبا داره ولی اشتباه شما اینجاس که عنر پنل اولد در حده ۷۰درصد و حتی کنتر از پنل های LED معمول ایت و یونی ها میانگین ۳برابر عمر بیستری نسبت به اولد C7 و حدود ۴ برابر عمر بیشتر نسبت به سایر اولد های دیگر میباشد
   ما برای طرز استفاده سالم LED ها توصیه ای نداریم ولی بخاطر حساس بودن بیش از حد پنل های اولد به فشاری که بار سنگین محتوای پخش بخصوص روسن و سفاف به آن وارد نیکنن ؛ این است که هیچوقت بیستر از یک یا دوساعت فیلم یا بازی یا کانال یا منویی که کادر یا هرچیز روسن رو بصورت بی حرکت در پنل بیخیال نگذارید و حتما خاموش کنید دستگاه رو یا از حالت نگه داشتن بیاید بیرون که خسارت جبران ناپذیری به نام Image Retention Burn In ممکنه به پنل شما وارد شه و اون محتوا تا آخر عمر هاله ای ازشون یادگار شما بمونه … و در طول روز بیشتر از ۱۰ ساعت استفاده ممتد نکنید در غیر این صورت اولد بردی شما کمتر از ۲ سال عمر مفید خواهد داست

   ۵. آنجنان که تعریف میکنند نه ولی حداقل و حداقل ۵ درصد در هر محتوایی بهتر از سامسونگ و الجی عملکرد بازسازی بافت های SD و HD رو به 4K رندر و بازتولید میکنه که در نوع خودش بخصوص پردازش گر های X1 و X1 XTREME در 9000E و 9300E عالی هستن و اختلاف تا ۲۰درصد هم میرسه در بعضی مواقع

   موفق باشید

 111. بهنام
  1:14 2018/03/12

  با سلام بازهم ممنون چند سوال دارم سوال اول- ایا در اولد ال جی c7 گزینه ای داره اگه تصویر بیش از حد ثابت موند خاموش کنه تلویزیونو یادمه همچین امکانی تو تلویزیونهای دیگه بود اگه هست دقیقا کجاشه چون خیلی مهمه؟ سوال دوم-اگر روزی گفتین ده ساعت ممتد روشن نباشه ده ساعت روشن باشه یا 15 ساعت چقد باید به تلویزیون استراحت داد وبعد دوباره روشن کرد؟ سوال دوم-استفاده من قسمت pc زیاد دارم ولپ تاپ مرتب وصله اون که مشکل ساز نیست از لحاظ تصویر ثابت وهاله اینها؟ سوال سوم-جایی از مقالاتتون خوندم که کنتراستو تو اولدها نباید بیش از حد زیاد کرد باید چقد باشه اصولا؟ سوال چهارم -اگر روزی 15 ساعت اولد روشن باشه پشت سرهم عمر مفیدش خیلی کم میشه وتا چند سال کلا کار میکنه ده سالو کار میکنه ولی کیفیت تصویر میاد پایین خیلی به چه صورتیه متوجه نشدم؟ ممنونم خیلی سلامت باشین همیشه تا همیشه

  • GoodHunter
   6:50 2018/03/12

   سلام دوست عزیز

   ۱. اولد ها بصورت پیش فرض دارای اسکرین سیور هستن و نیازی به فعال سازی دستی اون نیست و حتی خاموش هم نمیشه کردش کلا نمیشه دستکاریش کرد و پیش فرض فعاله

   ۲. بهتره اینقدر روشن نباشه چون به شکلی عجیبی این پنل آسیب پذیر هست و باید مراعات اون رو کنید و در استانداردش تست شده که هر ۴ تا ۷ ساعت حول نیم تا یک ساعت به دستگاه در حالت خاموش استراحت داده شود و بیستر از این مقدار و بدون استراحت آسیب پذیری پنل رو دوچندان و از عمر مفید آن بشدت میکاهد

   ۳. نباید تصاویر روشن و بخصوص کادری شکل مثل فولدر هارو بر روی نمایشگر در فواصل طولانی و بیحرکت نگه دارید ،اگر این رو رعایت کنید خیر مشکلی پیش نمیاد و اتفاقا پرفورمنس بسیار خوبی هم برای مانیتور بودن کامپیوتر داره

   ۴. کنتراست خیلی مهم نیست و اون جزو تنظیمات شخصی شماس و بسته به استفاده شما و علاقه‌تون تنظیم دلخواه کنید

   ۵. بله عمر مفید پایین میاد ، نور نمایشگر از حالت اولیه بسیار کمتر میشه و اکر ممتد روزی ۱۵ ساعت استفاده بشه یا بیشتر عملا شما بعد از ۳ ۴سال یک تصویر کدر و پر از هاله های IR دارید که بعضا بسیار واضح و آزار دهنده Burn In شدن … این از معایب اولد هست

   موفق باشید